Интересни и практични хрумки

  • 1 779
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
А вие колко често си перете сутиените? newsm78
Аз с изключение на белите, я се сетя веднъж на 3 месеца, я не...

 Shocked

Аз имам няколко сутиена и общо взето ги редувам. Но след 4-5 обличания си ги пера. Особено белите!! И тъй като без сутиен не мога да изляза, всяка седмица пера сутиен/и.

# 16
  • Мнения: 2 849
Белите пера на ръка ,по-тъмните в пералня .Няма пострадали сутиени от пералнята ,но това е интересна джаджа за целта .

# 17
  • София
  • Мнения: 971
Щеше ми се поне един да беше го ползвал т'ва, да знам дали работи и дали да си го поръчам от Дядо Коледа.
Представям си фразата "Ами аз искам един такъв обръч, дето пере сЮтОени" Приятелят ми ще падне от коня, на него му дай самите сутиени да ми избира....

 Laughing

# 18
  • Мнения: 2 229
Ей изядохте ме с парцалите  Laughing
Ми де да знам, не ми се струват мръсни, затова ги пера рядко...1 го слагам 1 седмично...както и да е. Grinning

# 19
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
.:.Stef.:. тези торбички ги има много в магазините "за левче"

# 20
  • Мнения: 510
Ами то хубаво няма да се мачкат, обаче през тези големи дупки като нищо ще изскочи някой банел.  newsm78 Това беше причина да си пера сутиените на ръка, докато не открих торбичките за пералня.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Ей изядохте ме с парцалите  Laughing
Ми де да знам, не ми се струват мръсни, затова ги пера рядко...1 го слагам 1 седмично...както и да е. Grinning
Споко, с`я и мен ше ме опапат, като кажа,че всяка вечер слагам по един такъв аксесоар в коша за пране. Бельо ли е - бельо е. Ми аз бельото си го сменям по веднъж на ден, понякога и по повече пъти Joy

# 22
  • Мнения: 4 053
Ей изядохте ме с парцалите  Laughing
Ми де да знам, не ми се струват мръсни, затова ги пера рядко...1 го слагам 1 седмично...както и да е. Grinning
Споко, с`я и мен ше ме опапат, като кажа,че всяка вечер слагам по един такъв аксесоар в коша за пране. Бельо ли е - бельо е. Ми аз бельото си го сменям по веднъж на ден, понякога и по повече пъти Joy

Karimma,
добре си правиш newsm08

# 23
  • София
  • Мнения: 3 328
 Embarassed ще с` старая!

# 24
  • Габрово
  • Мнения: 240
Малииии, много сте лоши значи... Нямате ли си работа, ами пускате тука разни идейки, зарибявате народонаселението, и после - що пак съм без пари?!! Аз рискувах и си поръчах тая джиджавка, че ми е писнало да си прецаквам сутиените в пералнята /ама пак не ги пера на ръка Embarassed/. До 1-2 дена трябва да дойде, и после като я пробвам ще разкажа... Дано не съм се минала много  Confused

Общи условия

Активация на акаунт