Искам си бебето :( ...

  • 9 385
  • 142
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 983
Дано това преобръщане на съпруга ти на 180 градуса да е искренно. От сърце ти го желая. Желая ти да изпиташ щастието да бъдеш майка и съпруга, а също и да бъдеш обичана.

Радвам се за решението ти. Успех  bouquet

# 121
  • Мнения: 764
Дано промяната наистина да е трайна.Но според моя зло6тастен ли4ен 1ви опит.... ThinkingОмъжих се след 2 годи6на връзка,о6те 2 женени,забременях,вси4ки 6тастлижи и доволни....като стана на 1 годинка-си тръгна то4но с думите"Не съма готов".И се хвана отново за полата на мама.И никога пове4е не се обърна да потърси детето си...9години.И вси4ко това без преди това да е казал 4е не го иска.Така 4е,от сега нататък имай винаги едно наум,изгради си финансова независимост до колкото е възможно и ако някой ден му дойде друг акъл/или му дадат друг съвет/да си готова,а не изненадана.Оправи отно6енията си и с ба6та си и жена му-така и детето ти 6те си има дядо,а и ти верен съюзник.Не виждам как може да просъ6тествува връзката ви без ти да се превърне6 в килим4е за "Добре до6ли"под краката му,а и под тези на родата му newsm78Бори се,бори се с вси4ки сили,за теб а и за детето си.Не го махай,дори да няма6 никакви гинекологи4ни проблеми,за6тото само се попитай,как после аз 6те легна отново до този мъж?И с какво сърце би правила други деца с него?Това 6те е не спасяване,а истинския край....

# 122
  • Мнения: 465
Успех ти желая Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 814
mi everithing, най-напред честита радост, която толкова дълго си чакала и толкова си изтърпяла, за да я имаш! И в същото време ти е донесла разочарование от реакцията на таткото. Благословена си с рожбица, нали такова е било желанието ти! И само едно искам да подчертая от дългогодишната си  практика-детето не санира отношенията между родителите нито преди да се роди, нито след това, то не е разменна монета, с която да принудим единият родител да го махне/звучи бекрайно жестоко/, нито другият-да го приеме. Изборът е твой, но аз мисля, че ти вече си го направила за себе си без значение какво е мнението на бащата. След като имаш  желанието и материалните условия да го отгледаш, ще се справиш въпреки трудностите на самотния родител. Детето е дар от Бога, не го отказвай, ако  обстоятелствата го позволяват. Но изборът на този етап е твой и само твой! Един аборт, колкото и прецизно да е направен, винаги крие рискове, а ти вече си минала веднъж по трънлив път.

# 124
  • Мнения: 3 423
Тоя путьо явно не заслужава да бъде баща.
Щом обаче ти си искаш детето, няма сила,
която да те спре да си го родиш и отгледаш.
А путьото може да го осъдиш да плаща издръжка.
Не вярвам да му простиш реакцията или да
забравиш. По-скоро ще си намериш читав
мъж, който да те обича и уважава. Пък путьото...

# 125
  • Мнения: 920
Айде, ша ви замоля по-кротко със силните думи. Ваште мъжове естествено, са идеални. Оставете някои да бъдат просто човеци.  Вече се изказах, че не винаги този, който подскача от щастие като разбере, че ще става татко, е добър такъв.   

# 126
  • Мнения: 1 294

Аз също като теб бях със запушени тръби.Чаках дете 4 години.На третата година забременях, но бременността  беше извънматочна, сбогувах се с това детенце Cry, отстраниха ми и едната тръбата .На четвъртата година чудото(и според гинеколозите) стана-в коремчето си имах малко Мими Mr. GreenС написаното до тук искам да ти покажа колко минимални са шансовете ти за следваща бременност, колкото и жестоко да ти прозвучи това Tired.Защо при положение че си готова за дете, трябва да убиеш  шанса си да станеш майка, само защото някой не е готов за това.А и бременността трае цели 9 месеца и този някой има шанс да проумее къде е истинското щастие.
Успех и да се гушните тримата когато му дойде времето ти желая Hug

# 127
  • Мнения: 59
Ще ме извините за консерватизма,но що за отношение на този мъж?Да живееш с някой за мен означава да желаеш с тоя човек да създадеш семейство (в това число и деца).А човек,който обича не би накарал да унищожи другия живота в себе си,още повече ако е наясно с проблема в тази ситуация.Това дете е негово,расте в корема на обичната му жена,живеят заедно,решение на финансов и жилищен проблем се намира - какъв е тогава проблема???За мен този мъж не желае да се ангажира с тази жена.Така преди години моя приятелка забременя от "мъжа на живота й",който "много я обичаше и искаше да се оженят".Той я накара да абортира - тя го направи,защото уж сега не било времето,като се уредят - тогава.Веднага й казах,че този мъж само я използва.Тя ме обвини,че не разбирам нищо за голямата любов.Сега тя е сама,той има дете от друга жена,с която живее и продължава да твърди,че обича приятелката ми. #2gunfire #2gunfire #2gunfire Само да допълня,че аборта пожелание тежи цял живот ,а опасенията за друга бременност - непрекъснато ще те преследват.Но в крайна сметка правото на избор е твое и никой няма право да те обвинява,защото последствията ще ги носиш ти.Липсата на подкрепа е много гаден,но и страшно определящ момент.Изпитала съм го.

# 128
  • Мнения: 3 647
 Peace щом бебето е желано (поне от теб )
няма НИКАКЪВ смисъл да го махаш
 Twisted Evil
роди щастливия мъник
  bouquet

# 129
  • Мнения: 209
Ужасно е това,което се случва с теб.Аз минавам сега по този път и то с доста по-големи затруднения.Пуснах молба за развод и след 2 седмици разбрах,че съм бременна от другият мъж в живота ми.Моментът не ми се видя подходящ за бебе,а още повече,че си имам вече 1 дете.Записах дата за аборт,но бащата се затръшка,като малко дете,че си го иска,че това дете означава много за него...започна се тичане за узнаване как става припознаването след раждането,защото няма да има 300 дни от развода ми и ще се пише на името на бившия ми мъж.Не направих аборт.Станах 5-ти месец и той тогава се сети,че не е готов за дете,че не сме живяли заедно до сега и т.н.т...За известно време изчезна.Не можех да повярвам,че това се случва съдейки по отношението му към другото ми дете...необяснимо ми беше поведението му.Пусках във форума тема с питане относно осиновяване,защото не ми се рискуваше аборт в 5-ти месец и оставих детето.Като разбра бащата за идеята за осиновяване започна да се появява...сега казва,че си иска детето,но в нас ще стане,като в музей,той и бившия ми мъж да идват да си виждат децата и после кой от къде е.Не мога да разбера такива безотговорни хора.С подкрепата на жени от тук мисля да си гледам сама детето,а казват,че всичко на този свят се връща,ако е вярно не знам какъв живот го чака тоя баща,който не е дете,а е на 40 г.
Моят съвет е дай му време,може да размисли и да поеме отговорността. Peace

# 130
  • Мнения: 845
Много се радвам, че при вас нещата се оправят. Simple Smile Нека от сега нататък само хубави моменти топлят вашите сърца! Тази бременност е дар от Господ в твоето положение. Желая ти от сърце догодина да гушкаш малкото слънчице весела и щастлива, а защо не и омъжена за уплашения татко Wink

# 131
  • The wild, wild west
  • Мнения: 156
Честито и успех!!! При тези здравословни проблеми аз също не бих посъветвала да махнеш бебо - с или без подкрепата на въпростния мъж. Дано да сте щастливи! Hug

# 132
  • Мнения: 2 751
Айде, ша ви замоля по-кротко със силните думи. Ваште мъжове естествено, са идеални. Оставете някои да бъдат просто човеци.  Вече се изказах, че не винаги този, който подскача от щастие като разбере, че ще става татко, е добър такъв.   
Подкрепям напълно изказването!  Peace
Мъжете са странни същества.
Важно е какво ще се случи оттук нататък и какви отговорности ще поеме към теб и детето.
Пожелавам ти нещата да се развият в твоя полза, детето да е живо и здраво, а мъжът да си седне на д-то  Laughing
Не позволявай една реакция да определи бъдещето ви-твоето и на детето.
Но и бъди нащрек!
Нека да ти е обеца на ухото станалото!
Дръж го по-изкъсо и му покажи, че си независима!  bouquet
Успех!

# 133
  • Мнения: 634
...ще си го запазя, а ще изхвърля мъжа.
И аз така бих направила-щом след няколко години не е готов за нещо сериозно,до кога да го чакаш

# 134
  • Мнения: 2 784
Айде, ша ви замоля по-кротко със силните думи. Ваште мъжове естествено, са идеални. Оставете някои да бъдат просто човеци.  Вече се изказах, че не винаги този, който подскача от щастие като разбере, че ще става татко, е добър такъв.   
Точно така. И моят мъж беше като ударен с мокър парцал, като разбра, че ще става баща, но това не значи, че не ни обича и не се грижи за нас. А вуйчо ми уж много се е радвал, че ще е баща,  но братовчедка ми чувства втория мъж на майка си по-истински баща от биологичния и. Човек се учи да бъде добър родител, не се събужда внезапно като такъв.

Общи условия

Активация на акаунт