Искам си бебето :( ...

  • 9 387
  • 142
  •   1
Отговори
# 90
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913

Какво значи зависима. На колко години сте ти и той.
И какво значи, че сърцето му ще е изпълнено от майка му и семейството му. Идва момент в живота на всеки човек, когато той трябва да поеме пътя си. Не казвам да не се и обажда на майка си, но това да си до полата и приключва някъде около 15-16г. и след това максимум до към 20 се отделяш напълно и се мобилизираш да поемеш живота си в своите ръце.


Оооо, има много грозни картинки, за хора, които дори на 40-50 години се държат за полата на майка си. Цял живот един такъв плужек ми е пред очите. Не смее да пие вода, ако не се консултира със семейството - жалка картинка.

my_everything, налягай си парцалките, отгледай си детето и прати тоя идиот да си го гледа мамата  #2gunfire

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 69
Момиче,не си играй сьс собствения си живот!Направи си някакьв план и го следвай безкомпромисно!Подреди всичко по приоритети:Пьрвото и най -желано нещо от една жена е някога да стане майка.С един аборт ти намаляваш шансовете си някой,някога да ти каже-МАМО!
Второ-започни работа,ако бременността ти ти позволява би могла да работиш няколко месеца и след това да излезеш в майчинство.Трето-разговаряй с баща ти.Сьмнявам се,че той ще ти обьрне грьб ако е наясно,че си имала здравословни проблеми.Четвьрто-и не на последно място- ОТВОРИ СИ ОЧИТЕ!!!Този човек от когото чакаш дете е всичко друго,но не и мьж.
Желая ти кьсмет!

# 92
  • Мнения: 463
дори и да приеме сега бебчето, приятелят ти ще си остане все същият зависим от майка си мухльо. извинявай, че говоря така за него, но...НЕ СЪМ съгласна с твърденията на момичетата, че е пубер. мисля, че доста години трябва да минат изобщо за да навлезе в пубертета, той е по-скоро на ниво детската градина. ако се държи толкова здраво за полата на мама, той няма да се промени. може и да има начини да накараш мъжа да преодолее зависимостта от майката, но честно казано не знам за такъв случай в живота. казваш, че си материално зависима от него, но мислиш ли, че дори и сега да "кандиса" да има дете, ще бъде отговорен баща?
изписах всичко това с основната идея, че трябва да запазиш бебето, или най-малкото решението ти да не зависи от неговото решение, защото дори и сега да каже "да", не може да се разчита истински на такъв човек.

# 93
  • Мнения: 219
запази си бебето и изхвърли от живота си баща му. Той никога няма да е готов да бъде баща и да поеме отговорност.
Аз забременях преди 13 години от приятеля си и когато му казах ,че ще ставаме родители останах очарована от реакцията му. Оженихме се и имаме чудесен брак с 2 деца. Но на съпруга си мога да се опра във всеки момент.
Пожелавам ти късмет  bouquet

# 94
  • София
  • Мнения: 2 901
my everything, стига си плакала. Това е твоят живот, танцувай на своята песен. Какво ти гарантира, че утре ще си още с този човек? Ще се обърнеш след 4 години и ще си кажеш, че нищо не се е променило, може и да си помислиш, че това наистина не е човекът за теб, но нито времето назад ще върнеш, нито детето.

И аз ще бъда от онези, които ще те скастрят заради това, че се чувстваш зависима от този човек! Как зависима! Можеш ли да бъдеш зависима от някой, който е зависим от някой друг? Бягай с бебето си и не се обръщай настрани, нека той те догони, ако порасне внезапно! Твоето дете винаги ще те обича, ти винаги ще го обичаш, ако се наложи да се жертваш заради него, никога няма да да ти е неприятно, а за този "мъж" няма да можем така категорично да кажем същото. Ами дето се вика след време той ще те зареже (нали няма да е той зависимият от двамата) и тогава какво - напълно самичка, напълно излъгана, напълно... празна!

# 95
  • Мнения: 384
Какъв аборт бе, момиче?!  ShockedТа това дете ти е подарък...а в твоя случай и толкова изстрадан! За последиците...мисля,че ти знаеш,още повече,че и лекар ти е казал.
Няма да си нито първата,нито последната (съжалявам за клишето), която ще отглежда детето си сама...Е,трудно е,вярно (позволявам си да го кажа донякъде от опит,макар и в по-различна ситуация), но дори и не подозираш какви сили ще ти даде детенцето после  Wink Така,че-господина не го мисли, дано му дойде 'акъла в главата',ако не - и сама ще се справиш! Имаш нашата виртуална подкрепа Hug

# 96
  • Мнения: 402
привет моми4ета Simple Smile  Hugмного ви благодаря за неуморните съвети и помощ!
ве4е имам наистина добра новина- татенцето си преобърна мнението то4но на 180 градуса! явно просто е бил в шок- сега е ТВЪРДО  за бебето, от в4ера всъщност, незнам , сякаш нещо се преобърна в него...държи се ужасно грижовно като сме заедно ( понеже още не живеем заедно) , забранява ми да пуша, тъп4е ме с храна, говори за бебето постоянно, казва 4е иска да преживее напълно всеки 1 миг от вси4ко това, иска по-скоро да заживеем заедно...уникално е просто !
всъщност той беше днеска на доктор и в мига в който видя екрана с неясните о4ертания нанякакво дребно същество, той явно по4увства 4е е НЕГОВОТО същество, защото някаква усмивка грейна на лицето му и това сякаш подпе4ата 4увството му на оби4 към това същество Simple Smile просто това е някаква помитаща емоция - след мъките които преживях , сега вси4ко се преобърна Simple Smile сега остава да съобщя на родителите си, но всъщност ве4е нищо няма зна4ение  Peace Hug Heart Eyes
ще ви държа в те4ение на вси4ко и ве4е спокойно се вписах в от4етните  Blush Party
благодаря ви още веднъж- тук наистина ми помогнахте да осъзная какво то4но озна4ава малкото за мене  Hug

# 97
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Честито! Хубава и щастлива бременност!

# 98
  • Мнения: 132
Радвам се за хубавите новини. Но мисля, че трябва да помислиш за своята независимост в бъдеще. Може би не си се интересувала, но вече болничният за бременност и раждане се изплаща 315 дни 45 от които преди раждането. Това означава , че близо до деветият месец на бебто ще получаваш 90% от заплатата върху която те осигуряват.
Моят съвет е да намериш някой познат който да ти направи трудов договор и ако досега нямаш трудов стаж да те осигурява поне 6месеца като ти си внасяш осигуровките чрез неговата фирва. На колкото по-висока сума се осигуряваш, толкова по-голяма сума ще получаваш след раждането на бебето 9м. Например ако се осигуриш на 300лв осигуровките ти ще са около 100 на месец, но после 9 м ще ти изплащат почти 300лв
Успех и лека бременност.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Успех и от мен!

# 100
  • Мнения: 5 178
Първо Честито !!! Лека и безпроблемна бременност..
Роди си детенцето и му се радвай, то ти е дар от Бога..

# 101
  • Мнения: 431
Опичай си акъла, не позволявай да си зависима от този мъж занапред. Всъщност от никой мъж. Гледай да си уредиш някакви доходи, защото като нищо може утре да се отметне, а тогава ще имаш и дете. Rolling Eyes

# 102
  • Мнения: 8 917
Бягай с бебето си и не се обръщай настрани, нека той те догони, ако порасне внезапно!
Много добре казано, Валентина Peace

# 103
  • Мнения: 412
хмм..дано да не съм права - но той да не би да си промени мнението след като прокоментира новината с мама? Thinking
ако е така го погледни от добрата страна - явно тя те подкрепя което означава че е настроена добре към теб и те харесва;освен това както сега я слуша нея, така след година две ще те слуша вече теб, ако си достатъчно умна да го постигнеш де Hug
поне ние минахме по този път и сега няма по-добър съпруг от моя Simple Smile

а ако не съм права - значи е сладурче Hug

# 104
  • Мнения: 3 647
 Peace щом го искаш, роди го
след като  види малкото същество в ръцете си целият му свят ще се промени
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт