Подаръци ще има за всички от сърце...

  • 2 325
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
о, аз съм страшен фен на vtech!
за миналата Коледа накарахме дядо Кольо да  остави под елхата на Моника тази книга

ами, аз си играя с нея също Blush много е хубава и умна!

# 16
  • Мнения: 3 932
Ето това мислим да закупим ние :

# 17
  • Мнения: 1 116
Eто тази масичка на Лего ще е един от подаръците, много играят с Лего у нас, а като отидем в магазина засядат на тази масичка и не мога да ги изкарам от там. Диана тая вечер ми каза че се чудела, дядо Коледа как щял да мине през комина с такава голяма масичка и каза да я донесял разглобена, пък мама и тати ще я сглобят Simple Smile

Другото което си поиска е голяма дъска, от едната страна магнитна, от другата да се рисува с тебешири и вече е сложена в торбата..
И двете искат такива комплекти на Лего дето се правят гривни, гердани, пръстени и те са готови вече.

Купих като първата книжка на vtech за детенце на моя приятелка в БГ, надявам се да му е интересна, ние имаме една подобна още от когато Диана беше малка и все още много си играят с нея.

# 18
  • Мнения: 3 880
Да се отчета и аз Simple Smile
За детето от нас това и това от дядо и баба Коледа (свекитата Wink) това
а за рожденния ден, който също е скоро- това

имах и още идеи, но много ще й стане Wink

Мъжът ми тези дни си купи нещо скъпичко и каза, че това му бил коледния подарък, да не харча повече  пари за него  Wink което ме устройва напълно, защото и без това нямах никаква идея Mr. Green

# 19
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
cleoven, ние имаме една пееща книжка и малката я обожава! Супер играчка е това!
Мира, и аз тази кухня много я харесвам, но купихме Чиковския вариант, който е по-малък и за деца над 2 год.
Та за Ели кухня и ДВД на едно от любимите и предавания по ББС
За сина вчера екстремно подменяхме подарък и в крайна сметка остана с китара, бутонки (май така им викаха на маратонките за футбол  newsm78) и луксозна историческа книга на тема пирати.
За тати скромно, книжка How to be a Brit Mr. Green

# 20
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 640
Клео, книжката на V-Tech е чудна! Кмабанка има такава, почна да се интересува от нея накъм 9-10 месеца и досега си играе с нея, вече и песничките пеем, и картинките показваме.
Иначе тя наскоро имаше рожден ден и получи количка с кукла и дъска (магнитна от едната страна и черна от другата), та за Коледа сме оставили готварската печка. И у нас готвене ще пада, както гледам, това е на явно на мода в момента  Laughing А пък ако много слуша, може да има и някоя книжка с Дора или Oui-Oui (Noddy за англо-говорящите).

Аз съм скромна - поръчах си външен хард за лап-топа, че много го напълних с разни фотошопски глезотии и едни порцедури в козметичен салон (да видим кое ще ме огрее  Grinning).
За мъж ми със сигурност ще има подновяване на набора парфюми, за друго не знам още...

Книжката на Мери ме подсети, че отдавна съм хвърлила око тук на една книга, казва се "An Year in the Merde" - авторът е англичанин, живеещ в Париж... ама си знам, че ако я внеса вкъщи, ще започне нова Стогодишна война  Laughing

# 21
  • Мнения: 847
Книжката на Мери ме подсети, че отдавна съм хвърлила око тук на една книга, казва се "An Year in the Merde" - авторът е англичанин, живеещ в Париж... ама си знам, че ако я внеса вкъщи, ще започне нова Стогодишна война  Laughing
Ротца ,книгата е страхотна,и много смешна ..;има я и на англйски...Описва 4удно франсетата и на4ина им на живот... Mr. Green

# 22
  • Мнения: X
о, аз съм страшен фен на vtech!
за миналата Коледа накарахме дядо Кольо да  остави под елхата на Моника тази книга

ами, аз си играя с нея също Blush много е хубава и умна!
Ех, това нещо страшно ми хареса. Искам го за моите момчета! Тук у френско обаче нещо не го откривам, а прерових каталозите и сайтовете на всички магазини за играчки за които се сещам.
Има ли го? Да не  е миналогодишен модел и вече да не се продава? Закаква възраст е и какви са му функциите? Колко струва? Някой може ли да помогне с инфо?

# 23
  • Мнения: 7 605
Книжката на Мери ме подсети, че отдавна съм хвърлила око тук на една книга, казва се "An Year in the Merde" - авторът е англичанин, живеещ в Париж... ама си знам, че ако я внеса вкъщи, ще започне нова Стогодишна война  Laughing

4етох я, докато живеех във Франция  Wink  (на англ. я 4етох). Ами какво да ти кажа, в на4алото беШе интересна, смеех се на глас, но бърzо стана ску4на..... Така 4е не е лоШа, но не е и много хубава  Wink

Ина4е по темата, на малката й купихме къЩи4ката на ФиШър Прайс, а ние с татито реШихме да не си подаряваме много, 4е преz иzминалите няколко седмици иzхар4ихме над 40.000?  #Crazy  Ще му вzема един стенен календар на ПорШе, нека си ме4тае  Mr. Green

Зна4и пееЩи книжки превли4ат интерес, а? Да вzема и аz да купя една?  newsm78

# 24
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
 Мишенце, честно да ти кажа не знам колко струва. за миналата коледа мъжа ми беше я купил от TOYS R US, търси я в магазините, където продават неща на vtech. тук ги има навсякъде.

 има един глас от книжката, който подканя какво да прави детето. примерно да намери даден предмет, да брои, да търси определено нещо, да повтаря след него. естествено има поощрение като се справи малчугана и 'потупване по рамото' като опитай отново. за мен е много полезно и затова, че е на испански, мисля, че е в + за джуджетата, които тепърва ще научават думички...
има доста възможности, бе умно нещо Laughing
между другото, всички продукти на тази марка са адски умни и са много добра  инвестиция

# 25
  • Мнения: X
Хара, благодаря за отговора !
Разбира се, че я намерих книжката, не знам къде съм бляла вчера.Слагам си я в списъка с предстоящи покупки. Много хубава играчка, умно направена, много ми харесва.

# 26
  • Мнения: 11 315
Някой от вас има ли от серията Leapster na Leapfrog?
Интересува ме разликите между тях и vtech и кой от двете да избера.

# 27
  • Мнения: 1 909
Нана Кул, имаме такива две  подобни килимчета и до ден днешен се радват на голям интерес. Отначало  изглеждаше трудно да се сглобят, когато всичките са развалени, но  Сашо се справи много по-добре от мен.

Хара, я  кажи тази книга на Vtech какво точно прави?

Ние купихме на младежа Сашо това, което си искаше - конструктора с магнитни барети, защото май таткото също го иска за себе си. Не е точно тази, но подобна

Сега мисля за бебка - дайте идея за бейби-джим, ама за по-големи дечица, нещо с тунели, за преминаване и прескачане... newsm78

# 28
  • Мнения: 1 370
Мишенце и аз искам да похваля книжката на V-tech.Поне моят син, много се забавлява с нея. При нас струва около 20 канадски долара и я има почти във всеки един голям магазин.
Ерик има доста неща на тази фирма и сега съм решила да позапалня колекцията и с този лаптоп

Както и с тази ферма


Купих му и едно огромно ферари с дистанционно управление.
Колекцията от двд-та на Чип и Дейл

Ами това е за сега, ако не  ми дойде още някаква идея на главата. Ще следя темата с интерес Hug

# 29
  • Мнения: 545
Хайдеееее, вече приключих с подаръците!
Днес купих и последното ДВД и подарявам на моя любим колекцията на Tim Burton...По-известните:
The Nightmare before Christmas, Edward scissorhands, The Corpse Bride, Charlie and the chocolate factory, Beetlejuice, Mars Attacks!, Big Fish, Batman, Batman returns..etc, etc..
Обожовам го този човек! За Tim Burton говоря, но и моя го обожавам, тъй че заслужава..!  Joy

http://www.timburtoncollective.com/images/cbonesheet.jpg http://www.tim-burton.net



Общи условия

Активация на акаунт