Кажете хубав оригинален парфюм.

  • 11 989
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Вчера си взех новия парфюм на Селин Дион - Belong,

много ми допада.

Съмнявам се така да си избереш парфюм - всеки ти казва какво харесва, какво на него му стои, не добиваш никаква реална представа, не знаеш кое как мирише и се оказваш с препоръчани десетки парфюми и после.... отиваш в магазина, душиш и избираш  Peace
Пък и на всяка кожа парфюмите миришат различно  Grinning

# 31
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil jadore na  Christian Dior
 Eternety  na CK
Touch of pink na Lacoste
Aromatic elexir na Clinic
tezi sa mi lubimite
 Peace

# 32
  • Мнения: 3 647
о да и тези
как можах да ги забравя
  bouquet

# 33
  • :)
  • Мнения: 337
Адикт на Диор е различен парфюм, но наистина на всяка кожа ароматът се променя и ухае различно.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 552
Миналата зима ползвах"J*adore",лятото ползвах "Jovan white musk", сега ползвам "Hipnose".Мъжът ми го донесе и каза ,че хит в Европа и далечния изток.Видял го за първи път в реклама в Япония.

# 35
  • Мнения: 1 813
Моето предложение не е ново,но в момента го ползвам и много ми харесва.
Paco Rabane - Ultraviolet  Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 1 654
и DKNY
 
Това са моите ухания за момента Wink

# 37
  • Мнения: 2 407
Клиник -хепи.

# 38
  • Мнения: 44
ralph-na ralph lauren garantiram ce ste se cuvstvash unikalno

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 559

Съмнявам се така да си избереш парфюм - всеки ти казва какво харесва, какво на него му стои, не добиваш никаква реална представа, не знаеш кое как мирише и се оказваш с препоръчани десетки парфюми и после.... отиваш в магазина, душиш и избираш  Peace
Пък и на всяка кожа парфюмите миришат различно  Grinning


100% истина  -  аз например в момента не слагам нищо друго освен Angel, защото след една минута не се усеща никакъв аромат, а преди кожата ми задържаше и най-лекия, даже приятелките ми "завиждаха"  затова. А от половин година съм накупила доста парфюми и така си стоят, яд ме е да ги пръскам, като не ги усещам. Така че остави съветите и ходи пръскай и пробвай, половин час разходка до близките магазини и пак за парфюм, така няма да има грешка

# 40
  • Мнения: 661
NIGHT(Armani)
PURE POISON (Dior)
HYPNOTIC POISON(Dior)
J'ADORE (Dior)
ARMANI CODE (Armani)
ULTRAVIOLET (Paco Rabanne)

# 41
  • Мнения: 286
пюр пойзън-Диор
амор амор-Кашарел
лав ин перис-Нина Ричи
5-то авеню-Елизабет Арден
мис диор шери-Диор... Peace

# 42
  • Варна
  • Мнения: 870
D&G i ESKADA Peace

# 43
  • Мнения: 573
Адикт-Диор.
Това ми е любия парфюм. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 3 328
...след една минута не се усеща никакъв аромат, а преди кожата ми задържаше и най-лекия, даже приятелките ми "завиждаха"  затова. А от половин година съм накупила доста парфюми и така си стоят, яд ме е да ги пръскам, като не ги усещам...
И с мен е така, обаче само при първата употреба на парфюма. Спирам да го усещам, спира да ме радва, сменям с друг и после, като се върна на предходния, вече го усещам нормално. Дали е от кожа, дали е от обоняние, не знам вече, но много ме озадачава. Защото парфюмите на хората около себе си ги усещам и различавам без грешка, а върху себе си...мъка-а-а Confused

Общи условия

Активация на акаунт