Коледни календари - тема №3

  • 71 113
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 602
Честит Декември и от мен момичета! 🎄
Бъдете здрави вие и вашите семейства и с кеф отваряйте коледните календари!

Аз тази година съм скромна, имам само чаения от ДМ. (Това разбира се не означава че не си самоподарих други неща 😂)

Скрит текст:

# 346
  • Мнения: 13 929
Най-отдолу ли се вади пакетчето? Странно ми е, че няма кутийки 😉

# 347
  • Мнения: 2 851
Най-отдолу се вади, да, и миналата година беше така, но нямаше този ефект на 3Д картичка, беше просто кутия с чайове.

# 348
  • Мнения: 2 092
И аз тази година съм само с чаени на ДМ. Миналата година взех на Еси и Есенс. Харесват ми много и си ги ползвам. Дъщеря ми мин.година получи  с малките книжки "Коледа в гората " и сега пак го извади.

# 349
  • Мнения: 36 484
За календара на Зелен - мислех, че ще е по едно десертче на кутийка, но в първата и третата имам по две. Може би на грамаж са така и просто са индивидуално опаковани. Дано само някоя кутийка да не се окаже празна Grinning

# 350
  • софия
  • Мнения: 25 459
И на мен много ми допада коледният календар от Зелен. Дори повече, отколкото такъв с бонбони (на дъщеря ми е, но виждам какво има 🙂).

# 351
  • Мнения: 36 484
И днес са две неща - отзад на кутията пише - 4: сурова курабийка с ябълка и канела, а освен нея има и малко розово сурово барче.  Simple Smile

# 352
  • София
  • Мнения: 1 163
Извън коледната истерия , попадали ли сте на остатъчни бройки календари 2022г намалени ?

# 353
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Извън коледната истерия , попадали ли сте на остатъчни бройки календари 2022г намалени ?
До скоро имаше в Нотино, но не зная какво е останало сега.

# 354
  • Мнения: 231
Има Балея в ДМ, мисля че беше около 22лв.

# 355
  • София
  • Мнения: 1 163
Доста държат цени, мислех ,че ще има намаление 30, 40 % примерно .. за миналогодишни календари  хаха , но явно не

# 356
  • Мнения: 36 484
В другите държави има намалени, но тук ги пазят за следващата Коледа.

# 357
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Мда, нескопосани намаления около  30-те процента. Говоря за dm и чорапите с ХП в Billa...

# 358
  • Мнения: 2 077
Някои са запретнали ръкави от по рано и са готови за 1-ви декември!

От 23-ти август първи ще се предлагат на Lush. В София имат магазин, някой знае ли дали предни години е имало календари в магазина им?

Две предложения имат



Започна записването за луксозния календар на Liberty London, който ще стартира към края на септември.


И естествено, един от най-желаните календари този на Cult Beauty ви очаква да се запишете в чакалнята.

# 359
  • Мнения: 10
The body shop ще пуснат само два календара тази година. Pensive

https://beauty-detective.com/the-body-shop-advent-calendars-2023/

Общи условия

Активация на акаунт