💪"Игри на волята: България" - сезон 4, тема 9 (24.10 - 30.10)

  • 134 069
  • 4 367
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 602
Благодаря за темата!
Най-антипатични са ми Джаферович, Мани, Мирела и Георги. Генчо исках също да сложа, той не ми е приятен също.
Същото, като ще заместя Генчо с Виктория.

Благодаря за темата.

# 16
  • София
  • Мнения: 6 123
Благодаря за темата!
Капитани Елица, Жени, Алекса; звезди Георги и Мирела (между другото, има я два пъти вместо Михаела, при капитаните Simple Smile ); антипатични Елица и Мани.

# 17
  • Мнения: 2 048
По въпроса за антипатиите.
Тази година и към тази дата имам доста позитивна настройка. В смисъл - имам си няколко фаворити и ако отпаднат ще е жалко (те някои от тях вече отпаднаха - Валерката например) но няма да се сърдя никой от сегашния състав да стигне до финал с едно единствено изключение:

# 18
  • Мнения: 660


Текста под изображението ли е визитката? Видео визитка очаквах и се чудя

Впрочем доста ме изненада вота в Анкетата и как Жени е на чело

# 19
  • Мнения: 2 394
Запис в темата.
В анкетата гласувах за класически ол Старс сезон и не сега. За капитани мисля, че ще са Елица и Алекса, няма спасение от тия хора. За жълтите нямам мнение.
В статистиката много ми допадна индивидуалното класиране към момента. Ще се радвам първите осем да попаднат в обединеното племе. Според мен това са хората, които заслужават да вървят към финала.
Моля , нека в тая седмица да не се гонят рекорди по страница, брой мнения или каквито и да е други.
Миналата седмица накрая темата беше просто тегава и невъзможна за четене. Аз лично накрая вдигнах ръце и се отказах да ровя из стотици мнения, за да стигна до нещо смислено, интересно и полезно.

# 20
  • Мнения: 220
По въпроса за антипатиите.
Тази година и към тази дата имам доста позитивна настройка. В смисъл - имам си няколко фаворити и ако отпаднат ще е жалко (те някои от тях вече отпаднаха - Валерката например) но няма да се сърдя никой от сегашния състав да стигне до финал с едно единствено изключение:

Аз бих добавила още една физиономия към тази. Двуличника Алекса. Иначе съм на същото мнение само с това изключение Simple Smile Позитивен сезон ми се вижда, интересен за гледане Simple Smile

# 21
  • Мнения: 173
Чудесно представена тема! Поздравления! Любопитна съм Супер Жени как ще продължи с ранените пръсти! И разбира се поведението с новите попълнения!

# 22
  • SF
  • Мнения: 21 249
Добро утро и от мен! Да си изпия кафето в по-приятната тема.

Нямам неприятни участници. Всичките са ми приятни и симпатични. Без тях нямаше да съм залепнала за телевизора и нямаше да изписвам по 1000 знака на дневна база в темата.
Обаче, ако има анкета за симпатични, ще сложа тикчета. Simple Smile

Дайте линк, когато Неделчо ще коментира резултатите на нашия статистик. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 544
Благодаря за темата, корицата и статистиката.

Капитани - Елица, Лефтеров и Гого.
Антипатии - Алеко, Виктория и Елица.
Герои - Фейгин и Георги.

Стари срещу нови.

Направи ми впечатление от преразказите на лайфовте, как Елица споделила колко се срамувал Алеко от нея. И си задавам въпроса, риторичен, разбира се - не се ли срамува от себе си повече?

# 24
  • SF
  • Мнения: 21 249
Да, хубаво е да отбележим постъпката на Фейгин.
Превъзмогна себе си в този избор.

# 25
  • София
  • Мнения: 12 443
Благодаря за темата!
Най-противни са ми Елица, Алекса, Жени и Мирела. Като се сетя, че съвсем скоро Елица пак ще  реве с глас...Алексааа и настръхвам. Големи досади са.

# 26
  • SF
  • Мнения: 21 249
Елица "рева" за Алекса в 1 епизод в самото начало на сезона.
И този "рев" беше изместен от много други прояви на двамата.
Аз не мога да разбера кое е необикновеното в реакцията й в нейния случай. Да очакваш приятеля си да бъде в играта, а той да се окаже резерва и извън играта. Щом се обичат и разчитат един на друг, ще плачат и ще им е мъчно.
Ако искате, споделете, вие как бихте реагирали в подобна ситуация.
За мене това е нормалното.

# 27
  • Мнения: 13 937
И аз не гласувах за антипатични участници, всички гледам с интерес.

Присъединявам се към молбата да не се гонят рекорди, трудно се чете.

# 28
  • Мнения: 1 196
Цоп!
Благодарности отново, за тема, систематизация и оформление, вас не просто трябва да ви поканят в надкаста, ами да си направите един ваш. Ето, Чакалов вече ги конкурира. Grinning
По анкетата, аз предвид факта, че съм назад с материала относно този формат, това е първия сезон, който гледам, нямам против да видя "каймака" събран на едно място, дали е рано- не знам. Grinning Аз за Ол Старс винаги адмирирам тематика " Герои срещу Злодеи".
За играч на седмицата, колебаех се между Георги и Фифо, ако имаше опция с два гласа, щях да дам вот и за двамата, но в крайна сметка отбелязах Фифо. Макар хода му с коалирането да беше колкото изненадващ, толкова и очакван.
Капитани:
Елица, Лефтеров, Алекса.
Най- антипатични, само трима- Елица, Алекса, Виктория, дори Джаферович не ме дразни толкова, за да я маркирам.
Интересна седмица ще е, аз ще гледам с малко изоставане, но със сигурност ще се спойлвам тук, как се развиват нещата.
Хубава и усмихната седмица на всички.

# 29
  • Мнения: 3 388
Айде тази вечер най-накрая да наваксаме спойлера по снимката на Витомир и да почнем да гледаме без да знаем какво се случва три седмици напред.
Днес, с разделянето на две на племената очаквам формирането на две основни враждуващи групировки и в зависимост коя от тях надделее, неин представители ще видим на финала. Довечера ще мога да коментирам кои са членовете на тези групировки.

Общи условия

Активация на акаунт