Търсене и размяна на кодове/ отстъпки/ ваучери - Тема 4

  • 55 386
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 20 172
Оказа се, че и аз имам още един такъв код за Нотино, някой ако иска.
пп. даден е

Последна редакция: вт, 25 окт 2022, 12:06 от Lemy

# 16
  • Мнения: 999
Имам код за 5% за книги от store.bg. Важи до днес.

# 17
  • Мнения: 1 870
Оказа се, че и аз имам още един такъв код за Нотино, някой ако иска.

За мен, може ли?

# 18
  • Мнения: X
Подарявам код за абаутю за 15 проц над 100лв

и код за БД нотино
както и 20 процента на версаче

# 19
  • Мнения: 345
Здравейте, за Сиела или Хеликон някой да има код?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Ако на някой му попадне код за намаление на автомобилни гуми, да свирка Grinning

# 21
  • Мнения: 89
Здравейте, търся код за cocosolis.

# 22
  • Мнения: 171
А някой случайно да има код за fashion days или да знае кога ще пускат?
Или за пуловери от about you?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 3 233
Мила съфорумка сподели с мен кодове за Мания - 15 лв. при покупка за над 60 лв. и 25% за Астратекс. Ако имате интерес,  пишете на лични.

# 24
  • Мнения: 2 628
Здравейте, търся код за cocosolis.

В сайта има "колело на късмета" с различни награди. Аз спечелих 35% отстъпка и си поръчах някои неща. Има и безплатна доставка.

# 25
  • Мнения: 10
Ако на някой му попадне код за намаление на автомобилни гуми, да свирка Grinning

С виртуална карта за отстъпки през Cardbox получавате 33 процента отстъпка за гуми в сервизи "Диана".

# 26
  • Мнения: 12
Здравейте, и аз се нареждам за отстъпка в Нотино Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 338
Ако на някой му попадне код за намаление на автомобилни гуми, да свирка Grinning

Мога да предложа код от приложението на Кауфланд, там са с партньори гуми Диана. Кодът приспада от ненамалената, оригинална цена на гумите, а те в момента в страницата им са масово намалени и настава малко объркване.

# 28
  • Мнения: 1 600
Имам кодове за отстъпка в Нотино

И два от тези


Ако някой иска нещо от показаното, пишете ми на лични Simple Smile

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 787
Ако на някой му попадне код за намаление на автомобилни гуми, да свирка Grinning

Мога да предложа код от приложението на Кауфланд, там са с партньори гуми Диана. Кодът приспада от ненамалената, оригинална цена на гумите, а те в момента в страницата им са масово намалени и настава малко объркване.
и аз първоначално се засилих...ама не, отстъпката не е каквато е оказана. Дори в магазина ми дадоха разпечатка на цени без и с Кауфланд карт...еми не повече от 7% е реално.

Общи условия

Активация на акаунт