Нашият татко е маниак на ....

  • 3 252
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Цитат на: luluto
Тъййййй! Предполагам, че ние сме единственото семейсто наопаки. Таткото се интересува от компютри....


И ние сме така, само дето и аз не се интересувам от коли.
Но макар и при мойта липса на заинтересованост поне горе долу познавам марките, половинката и тях не може да оправи

  car003  newsm01   car003  newsm01   car003

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
А моя пък ляга и става с форума на Сузуки - за моторите говоря.И още отсега са планувани мото-походите за идващия сезон. И за бъдещото отроче даже се знае какъв ще е подаръка за третия рожден ден (живот и здраве). Тук пуснаха някакъв модел за сглобяване на Ферари, та се сещайте каква гледка беше днес в магазина - мъж- метър и осемдесет и с един детински поглед в пакета....Колебаещ се памперсите на бебето или Ферарито, при което аз га накарах да вземе и да тръгваме иначе още да сме там...

# 17
  • Мнения: 3 932
Ние пък сме във форума на опел Rolling Eyes

# 18
Нашия татко пък е манияк на ,сега трябва да изброява ме:компютрите водят класацията,на второ място се намества футбола,F1 на трето ,но в никакъв случаай на последно място и през уикенда става мазало.. #Bad Talk

# 19
  • Мнения: 687
Цитат на: Ivelina Mineva
Ние пък сме във форума на опел Rolling Eyes

В кой от всичките? Че и моят мъж е първа писта там  Simple Smile
www.opelclub-bg.com ли?

# 20
  • Мнения: X
Е, всеки е маниак на нещо.

# 21
  • Мнения: 2 534
Ние пък сме във форума на `АУДИ`. Луда работа , добре че поне от футбол не отбира .

# 22
  • Мнения: 2 596
Купете си още един компютър, за да си стоите всеки, в който форум иска.
Иначе ние и двамата сме маниаци на Волво.

# 23
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 242
След прочетеното тука оставам с впечатлението, че живея с много страшно нещо в къщата. И за да не остана голословна изброявам:
1. Формула 1 - всичко свързано с Ферари, Шумито и т.н
2. Футбол- това е и като професионално изкривяване- работи като букмейкър
3. Мотори- MotoGP- вече дори и баба му стиска палци за Валентино Роси.
4. Фитнес
5. Компютърни игри- най различни, но повечето свързани с високите скорости.
6. Коли- до скоро бяхме с немска, сега сме с японска и сме доволни.
Как намира време този човек за нас, направо му се чудя, но и това е факт. Явно е някакъв вундеркинд
Laughing  Laughing  Laughing

# 24
  • Мнения: 10 758
Моя продава коли и в къщи, а и не само там се говори само за коли. Сега е на тема Волво - С60, С80. Нещо пак е откачил.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Манията е страшна работа да знаете Grinning Нашия мъж на тема футбол...ммм дори на спортните новини не се диша Grinning А за мач да не говорим....и не само нашето ами и други първенства...сакън да не изтърве нещо някъде да стане и той да не е разбрал Mr. Green За коли също ама футбола у нас си държи първо място. А аз непукист голям...и в джоба ми да играят свалям гащите и заминавам #Silly

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
newsm62  Хайде, хайде... Не се оплаквайте всички, кой татко какви мании имал... Всеки си има увлечение по едно или друго нещо... По-скоро кажете как се съчетават при вас маниите на Мамите и Татковците...[/b] Че тогава май се получават най-добри комбинации... Ние например с нашата мама сме луди на тема игри с коли и виртуални бързи скорости... От време на време донасям втори компютър у нас и играем заедно... Тогава семейната идилия е пълна... Беба през това време седи чинно отстрани и ни наблюдава с интерес... А що се отнася до истинското каране на автомобил... Ще се избием с Мама, кой да стигне пръв до ключовете за колата...  Grinning
Така че в случая съвсем не е важно кой от двамата каква мания има... Важното е, че тя се е загнездила и у двамата...

Общи условия

Активация на акаунт