Yalı Çapkını ❤️Рибарче❤️Афра Сарачоулу ❤️ Мерт Рамазан Демир❤️Преди и След ❤️Тема 1

  • 59 539
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 544
Здравейте,
Честито и от мен за Афра! 🌹 Здраве, щастие и сбъдване на мечти!



Усмихнат и прекрасен петък! 🌺

# 706
  • Мнения: 1 834
Добро утро ☕
Честита да е Афра...много щастие и професионални успехи!
Симпатичен е Юсуф ,но с кофти роля ама имам надежда да влезе в правия път,според мен не е главният антагонист в сериала...има къде ,къде по-лоши.
Момичета,да ви помоля ако може да се активизираме,за да пусна новата тема ,че незнам дали довечера ще съм на линия 😁

Добре,да се активизираме....
Задавам въпрос:
Как мислите!
Щеше ли Ферит да се влюби в Суна,ако обстоятелствата не бяха попречили той да срещне първо Сейран?

I.V.,ако искаш,направи го като анкета,за да се включат повече момичета!
Благодаря!

# 707
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Честита да е Афра! BirthdayChampagneCocktail Много успешна и обичана да е Purple Heart



От Мерт Рамазан: Честит рожден, розо моя Афра! Heart Eyes

# 708
  • Дубай
  • Мнения: 3 782
Душици,много ме кефи да гледам отношенията на актьорите звън снимачната площадка.Лъха такъв позитивизъм и взаимно уважение един към друг.Доколкото знам Афра и Мерт са добри приятели,освен в Рибарче са играли заедно и в Учителят,може би и затова така добре си паснаха.

# 709
  • Мнения: 1 834
Душици,много ме кефи да гледам отношенията на актьорите звън снимачната площадка.Лъха такъв позитивизъм и взаимно уважение един към друг.Доколкото знам Афра и Мерт са добри приятели,освен в Рибарче са играли заедно и в Учителят,може би и затова така добре си паснаха.

Да,и там са партньори!
Загледах малко от този сериал,но като прочетох съдържанието се отказах,макар,че е много актуална темата!
Но не ми се гледат психо-драми!
В момента съм на лека романтично-комедийна вълна и дано "Рибарчето" да не се обърне в друга посока,че го зарязвам веднагически!

# 710
  • Мнения: 1 832
Според мен Ферит нямаше да се влюби в Суна , защото тя е много покорна.Само за да е далеч от баща си и да се радва на имение ще си мълчи и дума няма да каже.Дикато Сейран е друга бира.
До колкото знам извън снимачната площадка са приятели Мерт ,Афря и гаджето на Афра, който май пак се казва Мерт.
Гледах едно интервю на гаджето и той казва ,че Мерт Рамазан е страхотен човек и много харесва разговорите с него.
Определено се уважават и няма интрига и ревност в тази тройка.

# 711
  • Мнения: 2 574
И аз съм на същото мнение.  Суна е покорна и миличка.
Освен това не изпитва никакви симпатии към нея.

Дългогодишния приятел на Афра е актьор и също се казва Мерт . Симпатяга е.
До  колкото знам имат прекрасни взаимоотношения отдавна,тримата.
Имат общи снимки от срещите им.

# 712
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Ако Ферит беше избрал Суна, тя щеше да има много по-голям проблем с това, че бракът е фиктивен. Но Ферит нямаше да се увлече по нея, за любов и дума не може да става. Щеше да живее като баща си - да има деца от една и да ходи нощем при друга…

Последна редакция: пт, 02 дек 2022, 13:58 от Reni - BG

# 713
  • Мнения: 1 834
Според мен Ферит има доста опит с другия пол!Може би щеше да му е интересна Суна,само до тогава,докато не се превърне в поредната истанбулска невеста!А тя бързо ще направи това,вижда се,че има голям мерак!
Наистина щеше да прилича на баща си,но ние всъщност все още не знаем как ще се развият отношенията му и със Сейран!
Не напразно заглавието е "Чапкън"!
Дали ще се кротне,или след като постигне своето ще си продължи така,както е бил,предстои да видим!
А Суна нямаше да издържи на това!Предполагам,че щеше да завърши трагично!
Всъщност и двете сестри са много силни!Изковани са от търпение,послушание и покорство!
Но,само тогава,когато имат насреща си насилие и неправда!
Как ще реагират ,когато някой им покаже любов,или в другата крайност-безразличие,това само може да гадаем!

# 714
  • Мнения: 1 832
Според мен Ферит има доста опит с другия пол!Може би щеше да му е интересна Суна,само до тогава,докато не се превърне в поредната истанбулска невеста!А тя бързо ще направи това,вижда се,че има голям мерак!
Наистина щеше да прилича на баща си,но ние всъщност все още не знаем как ще се развият отношенията му и със Сейран!
Не напразно заглавието е "Чапкън"!
Дали ще се кротне,или след като постигне своето ще си продължи така,както е бил,предстои да видим!
А Суна нямаше да издържи на това!Предполагам,че щеше да завърши трагично!
Всъщност и двете сестри са много силни!Изковани са от търпение,послушание и покорство!
Но,само тогава,когато имат насреща си насилие и неправда!
Как ще реагират ,когато някой им покаже любов,или в другата крайност-безразличие,това само може да гадаем!

За съжаление си мисля , че като ги съберат и се развие любовта им , деца фалан филян.. и нашия човек ще залитне .. ии драма. Ама филм да става 🥺

# 715
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Ще има драма, няма как. Иначе сериалът ще свърши Grinning

Малката Афра Heart

# 716
  • Мнения: 1 832
Ще има драма, няма как. Иначе сериалът ще свърши Grinning

Малката Афра Heart



Охх, прекрасни очи има това момиче!Уникални са!😍

# 717
  • Дубай
  • Мнения: 3 782
Момичета ,пуснах ви новата тема за довечера
Усмивка,не можах да я сложа тая полуцелуфка за корица,анкетата ще я добавя по-късно ако успея 
От телефона съм и ми е сложно😁

# 718
  • Мнения: 1 832
Момичета ,пуснах ви новата тема за довечера
Усмивка,не можах да я сложа тая полуцелуфка за корица,анкетата ще я добавя по-късно ако успея 
От телефона съм и ми е сложно😁
Кога ще имаме линк за новата тема?

# 719
  • Дубай
  • Мнения: 3 782
Новата тема
Първо си изпишете тази

Общи условия

Активация на акаунт