цветна снимка - един тъп въпрос

  • 4 209
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 59
АГ Варна юли 2006 - 185лв
Цената включваше цветната снимка и вагинална УЗД.

Момичета,като виждам какви суми сте платили си давам сметка,че доста евтино съм минала.Най-вероятно са ми направили отстъпка като на колега или цените са скочили двойно за една година.Аз отидох без направление по здравната каса,а само след уговорка между гинеколога,който ме изпрати  и лекаря от болницата.

# 16
  • Мнения: 32
Окръжна болница гр. Варна, платих 60лв. преди седмица Simple Smile

# 17
Много благодаря на всички за отговорите и подкрепата Hug Да се похваля, че всичко е наред - проходими са ми тръбите, едната била нещо по-нагъната, но не е запушена  Peace Правих я в 1 АГ в София и платих 120 лв, май и аз съм от евтино миналите  Simple Smile И наистина болката не беше кой знае какво, неприятно усещане, но за кратко и съвсем поносимо. Чудя се дали да пия някакъв антибиотик превантивно, док не ми каза да взимам, но чета из форума, че на някои момичета са им предписвали.. Сега остава теста за съвместимост и след това ще видим... Е хайде късмет, пожелавам на всички тук бебчета с ЕГН, започващо с 07!   bouquet Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 96
Чудесна новина, juja!
Дано и останалите изследвания са с хубави резултати!
И ти да се наредеш на опашката за егн07-бебета Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 324
Браво Simple Smile Честитит ти проходими тръби Simple Smile

Айде и на теб едно ЕГН с 07 Simple Smile

# 20
  • Мнения: 59
Чудесни новини!Относно антибиотика - няма смисъл да пиеш,т.к. няма данни за инфекция.Все пак се предполага,че при цветна снимка се пипа стерилно.Но не ти пречи да питаш акушер-гинеколога си,ако се притесняваш.Аз лично не пих никакъв антибиотик.Само ми препоръчаха полово въздаржание с партньора за ден-два.Големи целувки и късмет. lovekiss

# 21
  • София
  • Мнения: 29
Момичета, кажете ако ДНК тестът е отрицателен, а IgG положителен има ли място за паника? Необходимо ли е лечение преди цветната снимка? Нали все пак стойностите спадат много бавно, с години. И ако е имало лечение резултатите бавно ще се променят...

# 22
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Здравейте! Искам да попитам за установяване проходимостта на тръбите цветна снимка ли трябва да се направи или хидротубация?Ако е все едно при коя процедура е по-безболезнено?

# 23
  • Мнения: 7 716
Еднакво е болезнено, тоест болката не зависи от процедурата.
Хидротубацията е по-щадяща, защото няма облъчване и съответно загиване на яйцеклетки. Можеш да продължиш с опитите веднага.

# 24
  • Мнения: 390
Леле,момичета вие ме шашнахте с тези цени за снимката...
Аз я правих в края на 2005 и струваше между30 и 40 лв с направление.Това в Русе в Окръжна.Много са се променили нещата... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт