На пазар в Одрин, Лозенград и Чорлу - 43

  • 99 782
  • 743
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10
Искам да попитам живеещите в района на гр Ямбол.Пътя ни е през Петолъчката и после Лесово.Няма ли някакъв по-къс маршрут ?Да не отиваме чак до Стефан Караджа ,сега заради ремонта.И какви са слуховите за завършване на ремонта,защото официална информация няма.

# 211
  • Мнения: 784
Аз работя в с.Бояново въпреки че има табели че е затворен всяка сутрин си минаваме през с.Окоп , а от с.Тенево към Елхово пътя не е затворен

Искам да попитам живеещите в района на гр Ямбол.Пътя ни е през Петолъчката и после Лесово.Няма ли някакъв по-къс маршрут ?Да не отиваме чак до Стефан Караджа ,сега заради ремонта.И какви са слуховите за завършване на ремонта,защото официална информация няма.

# 212
  • Варна
  • Мнения: 10 556
Ние минахме по затворения път, когато бяха започнали с ремонта и предната нощ или по предната е станала голяма катастрофа там, с жертви.

Някъде по отсечката на затворения път ни спря КАТ, заедно с още 2 коли пред нас и една зад нас. Цитираха ни члена от Закона, съгласно който, катаджията следва да отнеме шофьорската книжка на шофьора за 6 месеца, защото не е спазил знаците за затворен път и не сме минали по обходния.

Не взеха книжката, но катаджията хич не се шегуваше.
Не знам дали още и всеки ден стоят по този път, не смеем да минем и нарушим знаците 😂. Не знам дали има значение дали колата е с регистрация от областта, защото все пак хората от околните села как ще се придвижват.
Аз идвам от Варна.

# 213
  • Мнения: 456
Не минавайте през ремонта. Възможността да си имате ядове е доста голяма.                     
На връщане служителите на българската граница ни упътиха през с.Симеоново. Не е идеален пътят, но не е натоварен и е по-кратък.
Без да се влиза в Ямбол има отбивка за магистралата Бургас - София, има и за Русе.

Последна редакция: нд, 27 ное 2022, 16:57 от Tony Maria 22

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Здравейте,
Питах преди време и ми отговорихте, само че не си записах и забравих. Не мога да различа Коколиното - кое е препаратът за пране и кое омекотителят. Как се казва едното и как другото?

И да препоръчам шампоана Биоксин, който се продава в аптеките, 3 вида е - бял, син и кафяв, много сме доволни с приятелките ми от всички. Гледам тук го продават по 12 лева единият.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 7 058
ЗлаВещица, deterjan е течният перилен препарат.

# 216
  • Мнения: 1 166
То турското Коколино е Юмош, но Вие сигурно го знаете това Simple Smile За друго обаче искам да Ви предупредя - омекотителят е много хубав, но препаратът за пране е НЯМА ТАКЪВ БОКЛУК!

# 217
  • Мнения: 784
Аз лично не съм доволна , ползвала съм белият - класик и този червения(кафевия) Еми разлика не виждам  ...


Здравейте,
Питах преди време и ми отговорихте, само че не си записах и забравих. Не мога да различа Коколиното - кое е препаратът за пране и кое омекотителят. Как се казва едното и как другото?

И да препоръчам шампоана Биоксин, който се продава в аптеките, 3 вида е - бял, син и кафяв, много сме доволни с приятелките ми от всички. Гледам тук го продават по 12 лева единият.


# 218
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
ЗлаВещица,омекотител на турски е yumuşatıcı,а sıvı detеrjan-течен перилен препарат.

# 219
  • Бургас
  • Мнения: 6 024
То турското Коколино е Юмош, но Вие сигурно го знаете това Simple Smile За друго обаче искам да Ви предупредя - омекотителят е много хубав, но препаратът за пране е НЯМА ТАКЪВ БОКЛУК!
И аз не съм доволна. ГолА водА.

# 220
  • Пловдив
  • Мнения: 3 560
Кой е аналога на Пулмикорт и каква е цената му?

# 221
  • Мнения: 6 706
Кортаир около 11 лв цяла кутия 20 флакона по 2 мл.

# 222
  • Варна
  • Мнения: 3 945
някой от ВАРНА да ходи скоро да му поръчам нещо съвсеееем мъничко  Simple Smile

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря ви момичета!  Flowers Sunflower

То турското Коколино е Юмош, но Вие сигурно го знаете това Simple Smile За друго обаче искам да Ви предупредя - омекотителят е много хубав, но препаратът за пране е НЯМА ТАКЪВ БОКЛУК!
И аз не съм доволна. ГолА водА.

Знам, ама по инерция си му казвам Коколино. Като ви чета - ще го използвам за черните дрехи.

# 224
  • Мнения: 2 744
Здравейте, в търсене сме на лекарство, което е изписано на сестра ми и се произвеждало в Русия, но можело и в Турция да се намери.
Може ли да ме съветвате към коя група да де насоча за поръчки, ако някой има опит вече или как да проверим  дали ибо се намира в тур към момента лекарството. Нямам възможност да отида  на място да проверя.
Благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт