Какво ви дразни във форума?

  • 16 733
  • 461
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Темите, в които се търси лек за болест и се дават мнооого компетентни мнения от НЕлекари...и темите, в които пък така представящите се лекари с изказванията си объркват хората....ей на такива неща ме дразнят, но по скоро се нервирам на майките, които се връзват Crossing Arms

# 16
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Понеже търсачката не работи, да ви кажа - има много теми по темата за търсачката. Има и отговори от Еди, от Мамма и Татти. Ще проработи. И тогава ще се види дали е помощник или предлог за пускане на нова тема. Иййй, и аз се издразних  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 920
Това, че всички са идеални майки, съпруги, любовници, работнички. И имат прекрасни деца. Сигурно завиждам.
Крещяла съм, удряла съм и децата ми са средно добри - учат, не употребяват наркотици. Пробвали са и цигари и алкохол и веселата джейн.

Обичам форума.

# 18
  • Мнения: 2 006
Нищо не ме дразни- има теми, които не ми допадат Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 550
Рекламата на гащите за бременни  smile3534

# 20
  • на село
  • Мнения: 1 028
Дразнят ме теми от сорта на тази за Карбовски и прасетата и последвалото"Ах...","Ох...", "Горките прасета..." и прочее  превземки. Ама като се замисля... защо ли пък толкова се дразня, та тук все сме събрани все благородни души и аристократи  Mr. Green.
А, и търсачката напоследък много ме дразни.

# 21
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
На всички, които ги дразни търсачката иска ми се да кажа, че тя не работи именно заради подобни теми и целият изливащ се в тях флууд.

Пиша го само информативно.
Мен нищо не ме дразни.

# 22
  • Мнения: 14 490
дразня се като няма къде да пиша. като няма интересни теми и още пове
че че и аз самата нещо съм с намален /от интернета, не от друго/ интелектуален багаж и не ми хрумват нови теми.както казва Лиска - чукча писател, чукча не читател.

# 23
  • Мнения: 2 386
Това, че всички са идеални майки, съпруги, любовници, работнички. И имат прекрасни деца. Сигурно завиждам.
Обичам форума.


 newsm10  Псулютну. Бих добавила: И перфектен сексуален живот,невероятни успехи в кариерата,най-скъпатата и качествена козметика произвеждана някога,топ модните парцалки от фешън ревютата поне за зима 2008/2009,най-кротките,възпитани и любвеобвилни съпрузи,които никога не се карат и не си изневеряват......и т.н. smile3502 smile3505 newsm47

Апропо,цялата истина по темата се изчерпва в подписа ми...

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 702
Дразнят ме правописните грешки.
Особено често се срещат студентки, които след ден-два са на  иСпит  ooooh!

# 25
  • Мнения: 46 520
Мога да преглътна всичко, освен "сокчетата"  Mr. Green

# 26
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Дразнят ме вечно компетентните по всички теми хора,перфектните и липсата толерантност във спора!

# 27
  • Мнения: 7 430
Това, че всички са идеални майки, съпруги, любовници, работнички. И имат прекрасни деца. Сигурно завиждам.
Обичам форума.


 newsm10  Псулютну. Бих добавила: И перфектен сексуален живот,невероятни успехи в кариерата,най-скъпатата и качествена козметика произвеждана някога,топ модните парцалки от фешън ревютата поне за зима 2008/2009,най-кротките,възпитани и любвеобвилни съпрузи,които никога не се карат и не си изневеряват......и т.н. smile3502 smile3505 newsm47


Peace Peace Peace
.

...сигурно и аз завиждам  Blush

# 28
  • Мнения: 2 161
В такова замаяно-празнично настроение съм,че всичко ми изглежда просто прекрасно.Но това е временно явление.

# 29
  • Мнения: 2 924
значи да видим кое ме дразни?!:)
Не мога да съм в десет теми едновременно примерно. Това най ме е яд ,защото изтървах снимкопредставянията.
Дразни ме ,че някои са по-умни от мен. Признавам си го какво да се прави. Ама ме дразни ,че някои са и по-красиви. Но тук се успокоявам с факта ,че всеки вече ползва Фотошоп Mr. Green
Какво ме дразни друго?
А,да ,темите за форумските събирания. Какво ти дразнене тук си умирам от завист.
Кога ли ще мога да посетя някое?! Е,най-вече това ме дразни ,че не мога да видя наживо съфорумките:)
аауу.. и съфорумците. Тях все ги забравям Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт