Случки които са предсказани и са се сбъднали.

  • 3 676
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте мисля,че ще бъде интересно да разкажете за случки,които са предсказани и са се случили. Аз знам една история за едно момче на което му е прилошавало и е припадало.Един ден момчето решило да иде до Ванга,тя му казала, да не се притеснява,че ще живее много дълго ,но ще преживее много голяма мъка...след време му се ражда син,които пада от ски умира на място само на 15г... Неговия баща наистина доживя дълбока старост.  Знам и една друга история. Мъж и жена с момче на 19г. Момчето го удря мълния и умира...бащата е съкрошен и искал да си посегне на живота,но решават да отидат при Ванга тя им казва,че понеже много страдат следващата година ще им изпратят сина им...и наистина така става ражда им се момче със същите черти и т.н  Явно наистина каквото ни е писано това се случва...вие как мислите има ли съдба?

# 1
  • Мнения: 6 166
Има някои общи положения, които са предопределени, но всичко останало е свободна воля.

# 2
  • Мнения: 3 922
Главните събития в човешкия живот са предопределени  - раждане, брак, болест, смърт и т.н. Свободна воля има за маловажни неща.
 Навремето една жена ми предсказа, че моя близка приятелка ще ме запознае с бъдещия ми мъж. Така и стана.

# 3
  • Мнения: 12 473
Срещнах мъжа си, точно когато ми предсказаха (астрологично)
И всичко, което ММ ми казва за някой се сбъдва.

# 4
  • Мнения: 401
Имам такива случаи, на познати, които са ходили при Ванга. Ванга е спасила една моя приятелка като бебе, което докторите са отписали и са казали на родителите, че едва ли ще живее повече от няколко дни. На други мои познати Ванга беше казала също някакви неща, които се сбъднаха. Казала, че може да каже и друго, но не искала, лоши неща и да вижда не казвала.
На мен са ми предсказвали няколко пъти неща, които са се сбъдвали. Има хора с много силна интуиция. Които познават на другите, но за себе си не могат.
Други пък имат интуиция само за себе си , като колежката, която я мързи по цял ден и нищо не прави и изведнъж решава да свърши нещо и точно тогава минава шефът и я вижда, че работи.
Аз сънувам понякога неща или ги "усещам", но ги разбирам, чак след като ми се случат - тоест не съм си полезна по никакъв начин.

# 5
  • Мнения: 1 572
Преди около 6 години ходих на астроложка, която ми каза, че ще работя за голяма международна компания и че ще съм в чужбина. По онова време работих в малка фирмичка без изобщо да мисля за чужбина. Не мислех, че ще посмея да тръгна. След две години  по изключителна случайност започнах работа в такава компания извън бг. Знам,че има и част решения, но за да стигна до обявата беше абсолютна случайност и съдба

# 6
  • Мнения: 271
Преди около 6 години ходих на астроложка, която ми каза, че ще работя за голяма международна компания и че ще съм в чужбина. По онова време работих в малка фирмичка без изобщо да мисля за чужбина. Не мислех, че ще посмея да тръгна. След две години  по изключителна случайност започнах работа в такава компания извън бг. Знам,че има и част решения, но за да стигна до обявата беше абсолютна случайност и съдба

Бихте ли споделили коя е астроложката? Правила съм си хороскоп при три различни астороложки, но нямаха попадения... Може би не всичко е наука и смятане...

# 7
  • Мнения: 1 572


Бихте ли споделили коя е астроложката? Правила съм си хороскоп при три различни астороложки, но нямаха попадения... Може би не всичко е наука и смятане...
[/quote]

Вирджиния се казваше, в Младост, държеше спортната зала The Hall (на диагонала на макдоналдс мисля), нямам тел и не знам дали още е в тази зала тя. Приятна жена, доколкото разбрах е много натоварено и се чака и май увеличила цената (като ходих беше 50лв

# 8
  • Мнения: 271
Искам да споделя - 0898916666 е телефонът на асистентката на Вирджиния, в момента се записват часове за началото на януари... И сега внимавайте, дано сте седнали! Цената е 560 лв.!!! разделена на две вноски - 200 при първото посещение, 360 при второто. Съжалявам, но това са пари, с които хората живеят по цял месец! Не бях чувала такава сума за хороскоп! Но явно има достатъчно хора, които могат да си го позволят... Не си записах час.

Последна редакция: ср, 16 ное 2022, 15:21 от Angel 2010

# 9
  • Мнения: 1 572
Искам да споделя - 0898916666 е телефонът на асистентката на Вирджиния, в момента се записват часове за началото на януари... И сега внимавайте, дано сте седнали! Цената е 560 лв.!!! разделена на две вноски - 200 при първото посещение, 360 при второто. Съжалявам, но това са пари, с които хората живеят по цял месец! Не бях чувала такава сума за хороскоп! Но явно има достатъчно хора, които могат да си го позволят... Не си записах час.

уау, това не го очаквах. мислех, че може да е 120-150 ама какво е това 500 лв и то два задължителни???
иначе ми се ходи пак,, но с тези пари абсурд

# 10
  • Мнения: 271
И аз не очаквах чак такава цена! До 200 лв можех да предположа, но 560 лв е безумие! Много жалко...

# 11
  • Мнения: 2 113
От тези шестици настръхнах. Как може човек, който има усет към астрология, да си вземе подобен номер, чудя се.
Може пък нумерологията да не и е близка.

Съвсем "боса" съм по астрология

# 12
  • Мнения: 271
Преди много години, може би 10, бях ходила при Светлана от Сухата река. дългосрочно тази жена е познала най-много в живота ми... Когато тогава ми говореше за Англия не обърнах особено внимание /нямах ищо общо с тази страна/, а детето ми отиде там да учи /нещо, което изобщо не подозирах!, завърши за бакалавър, после магистратура, сега работи там и вече години ходим всяка година... Тогава ме болеше гърбът - тя каза, че това ще мине, но ще имам сериозен проблем с кръста - много време го лекувах и още се обажда от време на време...
Най-сериозното нещо - за работата на мъжа ми - за съжаление също позна - много години няма сериозни обекти... Съветваше ме да предприеме нещо, да се рекламира. Аз все се надявах, че ще излезе нещо - имахме много контакти, но уви... И до този момент е без работа. Каза ми да внимаваме, защото вижда катастрофа с колата, не тежка, да не се притеснявам...Няколко дни след това се случи - слава на Бога - беше леко. За съжаление тя не приема вече. Много се надявах да открия нейни координати - тази жена наистина виждаше!...

Общи условия

Активация на акаунт