Къдрокоси красавици - 8

  • 35 186
  • 453
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 311
Как си постригвате косата на пластове?

# 331
  • София
  • Мнения: 6 212
Връзвам на опашки. Има клипчета в youtube, DIY layers.

# 332
  • Мнения: 4 814
И аз не смея, абсурд да се подстрижа сама.
Мога да твърдя, че на 90% намерих продукт, който се спогажда с косата ми и не прави фриз. От другите хвалени и прехвалени, 2-3-ти час след нанасяне, косата си е в изходно положение. Все едно изпива продукта. Thinking

# 333
  • Мнения: 5 622
И аз не смея, абсурд да се подстрижа сама.
Мога да твърдя, че на 90% намерих продукт, който се спогажда с косата ми и не прави фриз. От другите хвалени и прехвалени, 2-3-ти час след нанасяне, косата си е в изходно положение. Все едно изпива продукта. Thinking

Само това ли Joy Няма ли да споделиш кой е продуктът?

# 334
  • София
  • Мнения: 5 159
В салона, в който ходя, 90 лева са - измиване, подстригване, стилизиране и сешоар. Както казах, патила съм си, предпочитам да ги давам.
Не съм от сръчните и е абсурд да хвана ножиците сама.

# 335
  • Мнения: 9 999
О, стилизиране и сешоар не давам! Моята фризьорка ми е свикнала и като ме подстриже ми връчва сешоара да се направя по моите си виждания Joy Обикновено фризьорите така издухват косата ми, че къдриците се "размазват" и се получава една обемна, облачна фризура. Мерси съм.

# 336
  • Мнения: 4 814
И аз не смея, абсурд да се подстрижа сама.
Мога да твърдя, че на 90% намерих продукт, който се спогажда с косата ми и не прави фриз. От другите хвалени и прехвалени, 2-3-ти час след нанасяне, косата си е в изходно положение. Все едно изпива продукта. Thinking

Само това ли Joy Няма ли да споделиш кой е продуктът?
Не го споделих, защото е дрогериен продукт, който май ще спират от производство, за съжаление.
Вече втора опаковка ползвам, но не мога да го открия почти никъде, за да си купя още.
Аз го взимах от Софармаси аптеките.
Скрит текст:
Пише, че дава хидратация, но според мен е повече кератин, а явно това ми липсва. След него косата ми става плътна и без фриз. Засега при мен работи успешно Simple Smile
Ако сложа от него и намачкам, къдриците стават доста добре оформени, без да се слепват или да мазнеят.
А, да не казвам колко продукта от Олиосета и т.н., си стоят и чакат ред в шкафа. Grinning Сами знаете как е.

# 337
  • Мнения: 1 006
Идвам с въпрос. Желая да са видя с права коса, което никога през живота ми не се е случвало ахаха Страх ме е обаче, че ще се увреди. Има ли начин да я изправя, но и да я защитя? Не искам да си губя къдриците 🥲

# 338
  • Мнения: 2 452
Има термозащитни финиши-спрейове,кремове...
От едно изправяне няма да ти се увреди косата,дори и да е тънка.Само да не сложиш пресата на макс и да дърпаш един и същ кичур по 4-5 пъти.

# 339
  • София-Младост
  • Мнения: 23 385
То ако така се губеха...през два месеца я изправям, когато се боядисвам, защото е включено в цената...няма такава лекота, прекарваш гребен сутрин и ... това е. Simple Smile

# 340
  • Мнения: 66
Чета разговорите за фризьори, и без лоша мисъл, не можех да не споделя …
https://www.facebook.com/share/v/QA4EMvbkPFSebddX/?mibextid=WC7FNe

# 341
  • Мнения: 4
Здравейте!След обилен косопад,загубих повече от половината си коса.Сега две години по-късно започна да расте нова коса.Дължините са прозиращи и ужасни.Скъсих с около 10см.косата си,но пак не става.По принцип съм тип 3б.Цял живот съм била с много гъста и силна коса.Две години използвам само шампоани против косопад.Сега вече косопада изчезна почти и сега ми трябва нещо да рестартирам косата си.Според вас как и с какво да започна.Суха,хвърчаща и заплитаща е в момента.

# 342
  • Мнения: 2 452
Маги,така като гледам нищо и няма на косата ти.Според мен,не е подстригана добре,така я виждам на снимката.Имаш доста коса,не се спичай.Вероятно си на 40/50+(не искам да те обидя,но виждам боядисан бял корен,или поне така ми се струва) та, за тези години количеството коса си е много добре.
Продуктите зад теб обаче ми се виждат неподходящи.Първото което виждам е пяната на Тафт...За някакъв инцидентен случай,да замажеш положението става,но не и за редовна употреба.
Купи си две хубави професионални серии и си ги върти.От ДМ/Лили евтините продукти не са за редовна употреба и то за зряла,боядисвана,къдрава коса

# 343
  • Мнения: 4 814
На мен пък ми изглежда млада Маги (гледам ръцете Simple Smile). Аз също започнах на 30 доста да побелявам, та не винаги е свързано с годините.
Но и аз мисля, че не е подстригана добре.
Опитай да изравниш отдолу пластовете. Сега изглежда като накъсана.

# 344
  • Мнения: 4
Благодаря на мацките,които се включиха.Тафт ползва дъщеря ми само ,когато и предстои концерт.Ванеса позна на 40+ съм.Но както писах,косата ми е такава,след силен косопад.Трябва да я подстрижа много късо,защото дължините са прозрачни,а новата израстнала коса ми стига горе-долу до нивото на ушите.В момента ползвал Десата и Олиосета.Не са моето,като ,че ли.Когато сложа крема на Десата,косата ми става на клечки.Идва ми силна фиксация,бих желала меки къдрици.

Последна редакция: ср, 20 мар 2024, 13:14 от magi16

Общи условия

Активация на акаунт