Желание за секс

  • 7 569
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
С приятелят ми сме заедно от близо 6 години. С течение на времето сексът много оредя. Мисля си,че аз съм причината,тъй като почти нямам никакво желание за секс,дори не мисля за това и не изпитвам нужда. Работя хоумофис и тази работа доста ме натоварва и може би ограничава. Нямам кой знае какво разнообразие, за да се чувствам по-добре.  Доста съм ограничила и социалните контакти. На моменти дори се притеснявам да изляза от нас. Изтрещяла работа.Та все едно живея в някакъв си мой свят. Често съм притеснена,тревожна за това, онова. Ако правим секс, се улявам,че мисля как нещо има да се прави,как пак няма да имам смелост за нещо,как работат ме тормози и още куп неща. Рядко успявам да се отпусна и това обичайно е в почивния ми ден или по време на отпуска. Не знам дали стресът в последните години ми видя сметката или аз много се изоставих и пуснах по течението.

Последна редакция: пн, 31 окт 2022, 14:38 от lavendersoul

# 1
  • Мнения: 246
И ? За какво по-точно е темата? Какъв е въпроса?

# 2
  • Мнения: 360
Ами според мен трябва да забавиш темпото, и ако наистина искаш да си с него, му обърни внимание. Раздели времето за работа и за семейството.

# 3
  • Мнения: 5
На моменти работата ми е много изтощаваща, а почивката напълно недостатъчна. Вглъбявам се и в неща, за които нямам смелост да действам и става една... Опитвам във времето да се надграждам, та и аз да се чувствам добре, но на моменти доста зациклям.
А не е като да кажеш,че правя голяма кариера, просто работя.

# 4
  • Мнения: 113
Ако причината е претоварване с работа и притеснения покрай нея, то ако не работехте вкъщи, а в офис, щеше да е още по-зле. Моят опит поне това показва. Докато трябваше и да пътувам, и да прекарвам деня в офис, бях много по-изтощен. Човек като се прибере и се чуди кое по-напред да направи в оставащото време, това не го предразполага.

# 5
  • Мнения: 5
И в офис съм работила, но работата беше друг тип. Сега е нещо като съпорт и  е нон стоп разговори. Това много ме изтощава.

# 6
  • Мнения: 113
Да, това много изтощава. Не е неочаквано това, което става.

# 7
  • Мнения: X
Приятелят ми работи нещо подобно (съпорт на американска фирма) и е също хоум офис. И той е все претрепан и изморен. Но при нас е обратното – иска прекалено много секс. И правим повече от нормалното. Естествено, в един момент има епизоди, в които физически не смогва и не издържа, просто рухва и само спи.
Говорих наскоро с него, че трябва да излезе от тази матрица и да направи нещо за себе си, и да сменим с разнообразие като разходки кратки, шляене някъде просто, за по дюнер и подобни.
Опитайте да си създадете режим на релаксация и да се настроите да се грижите за себе си, така ще можете да поискате и да сте с партньора си.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 515

Имаш нужда да излизах и да разнообразяваш.Колкото и стресираща да е работа ти,така не бива да се живее.Предполагам си млада така че сега ти е времето да правиш забавни и интересни неща-пътувай, излизай сред природата, рискувай.намери нещо което те радва,което ви забавлява било то по отделно или заедно.Ако не промениш нещо ще дойде момент когато ще съжаляваш.

Върни си желанието за живот и усещането за свобода и радост.

# 9
  • Мнения: 5
Млада,млада, минавам 30...
Опитвам, но някой път много забивам. Разходки, евентуално някой път някое  събитие да посетя или пътуване, но напоследък тия неща са все по-рядко. А и приятелят ми се занимава с работа, коренно различна от моята. Та не грее от желание да се разнообразява,така както аз имам нужда, та може би и от там се поразминават нещата.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Млада,млада, минавам 30...
Опитвам, но някой път много забивам. Разходки, евентуално някой път някое  събитие да посетя или пътуване, но напоследък тия неща са все по-рядко. А и приятелят ми се занимава с работа, коренна различна от моята. Та не грее от желание да се разнообразява,така както аз имам нужда, та може би е там се поразминават нещата.

В моето семейство цял живот ми казват:
"Имали желание има и начин"
Така че с малки крачки продължавай и не се отказвай-аз рисувам и обичам да чета.
Все хобита, който гаджето ми не разбира Simple Smile , той кара мотор. Но и двамата обичаме да сме сред природата а имаме и куче пълно с енергия и любов.

# 11
  • Мнения: 5
Не е като да нямам хобита - фотография, походи в планината, рисуване и т.н. Но нерядко работният ми ден приключва с желание просто да си легна. А какво остава да мисля за други неща.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Не е като да нямам хобита - фотография, походи в планината, рисуване и т.н. Но нерядко работният ми ден приключва с желание просто да си легна. А какво остава да мисля за други неща.

A тога значи си смени мисленето.Сили имаш сигурна съм но ти трябва желание.
Аз съм на 30г+ понякога излизам без желание,но се насилвам...и после никога не съжалявам. Вчера излязох на сила да покарам колело,след около 5/6 км стигнахме до една красива пътечка криволичеща покрай реката.Беше приказно красиво,а ако бяха отказала на ММ знаеш ли сега колко щях да съжалявам.

# 13
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Нещо не мога да я разбера тази тема. Млада двойка живееща на семейни начала, но сексът намалявал. И...? Много работели, спяло им се... Уморени били. Дрън, дрън и пак дрън. Какво очакват? Някой да отиде и да им го организира?

# 14
  • София
  • Мнения: 34 929
Апетита идва с яденето.
Събуди се и действай, че това не е живот.
Страдаш и ти, страда ти личния живот, емоционалното ти състояние.

Общи условия

Активация на акаунт