сами ли гледате децата си

  • 7 086
  • 177
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 702
Сама си я гледам. И свекърва ми и майка ми са дълече. Понякога ми се иска поне за час-два да има при кого да я оставя.

# 76
  • Мнения: 1 701
Първият месец ми помагаше майка ми - идваше всеки ден /и слава Богу, въпреки, че се изпокарахме - бях адски изнервена/. След това тръгна на работа и ние двечките с Калинчето се отглеждаме сами до към 19,30, когато бащата се прибира от работа и я поема за малко... В събота и неделя обикаляме бабите, защото преритват, като не я видят цяла седмица...  Mr. Green Еднообразието направо ме съсипва, но... няма начин! Онзи ден реших да отида на служебното ни новогодишно парти и за целта ходих по магазините за нещо свястно за обличане, че от 1 год. не съм носила нещо различно от дрехи за бременни и дънки...  Sad Отидох и на фризьор... абе за няколко часа се почувствах хубава жена!  Grinning Е... прибрах се в 3, станах в 8, чувствах се като препила на следващия ден, но си струваше!  Mr. Green Установих, че живота продължава и като майка самочувствието ми е значително по-голямо!!!  Grinning  Grinning  Grinning

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Съвсем сама го гледам, само в началото таткото си беше взел две седмици отпуска, за да помага, сега сме си самички, едната баба идва в месеца по веднъж или два пъти за по няколко часа, колкото да изляза да си свърша някаква работа.

# 78
  • Мнения: 23 271
Гладала съм го и продължавам да го гледам сама,а родителите ми помагат,когато могат.Когато ми натежи си казвам,че детето някога ще порасне и тогава само ще си мечтая да отглеждам малко дете у дома.Това ми помага много.Гледането на бебе е най-приятното нещо за мен.

# 79
  • Мнения: 3 500
Да, абсолютно сама. Преди в началото ми помагаше зълва ми, като я оставях за някоя нощ или я взимаше за по час навън, но тя започна работа и сега няма на кой да я оставя дори за 5 мин.Ще ги отгледаме и сами, няма страшно. Grinning

# 80
  • Мнения: 4 621
Сама я гледах в началото. Беше ми малко трудно, особено първите седмици, но се справих Hug В последствие наехме гладачка, която я гледаше 1 или две вечери в седмицата. От 10 месеца се върнах на работа и малката я гледа жена.  Peace

# 81
  • Мнения: 1 671
При наличието на 2 баби, които умират за внука си, аз също го гледам сама. Не мога да се разделя с него. Случва се понякога да го оставя за няколко часа, но никога не ми е напълно спокойно.

# 82
  • Мнения: 9 990
Съвсем сама/ съпруг-командировки и работа до късно-не взимащ участие/до към година и половина/ най-сладкото време в живота ми!!!/После помагаше яслата, сега-градината.Аз се върнах на работа по -рано.След градина-пак сами, не ползвам услугите на гледачка, предвид малкото време, оставащо ни да сме заедно за мен би било кощунство даже и на баби/ако имахме/ да я дам...

# 83
  • Мнения: 1 455
Сама ги гледам,а събота и неделя бабата поема едното дете.Но за съжаление вечер не мога да разчитам да ги оставя на някоя баба да ги гледа.До сега сме излизали само два пъти вечер,като единия беше на сватба.

# 84
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Върнах се на работа, почти веднага след като родих!

Искаааааааааааам да си гледам детето, ама няма, има бач!

Завиждам ви благородно, че можете да се отдадете на майчинството.

# 85
  • Мнения: 1 877
Не съвсем.Аз имам щастието да ми помага съпруга ми,но даже и двамата виждаме зор с двете деца. Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 144
И аз си го гледам съвсем сама, въпреки че живеем в един апартамент 5 човека и бебка една 6  Sick. Когато мъжът ми се прибере от работа се тръшка на леглото, защото бил много уморен от работа, а аз нали цял ден съм си стояла в къщи и съм си "почивала" продължавам да се грижа сама за малката  #Cussing out. Понякога откачам, че не мога да изляза да се видя с хора и дори да направя нещо, което винаги ми е било досадно, а именно да напазарувам. А денят ми е запълнен с пране, гладене, чистене и пр. и изключително рядко намирам време да седна пред компютъра и да прочета нещо ново и полезно.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Не. За жалост или за щастие - незнам. Живеем със свеки, тя много ни помага, но и много се бърка. Предпочитам, честно казано, да си гледаме сами детето, и събота и неделя да го давам за малко на свекър ми и свекърва ми. За съжаление майка ми и баща ми са в Бургас и много рядко се виждаме, но така или иначе и при тях не бих искала да живеем.

# 88
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
сами сме по цял ден; живеем със свекърва ми, но тя работи, вечер НЕ помага, защото е по-лесно с кафето и цигарките - неин проблем;
мъжът ми помага, когато може и доколкото може.
не се чувствам откъсната от света; срещам се с хора, с коит оси говоря и за други неща освен памперси и мляко.
Бачкам вкъщи и така. Зависи от нагласата

# 89
  • Мнения: 90
ние састо се гледахме сами само, 4е дъстеря ми ходе6е на ясла, а сега на градина. Таткото ве4ер ме отменя. Иzостанала от нестата си не сам се 4уствала, само 4е понеже живеем доста дале4е от роднините си ве4е 4години неможем да иzлеzем ве4ер двама или по един от нас или тримата, но zа малко, zастото Таниа си ляга рано. Ама пък ние добре, 4е никой не ни се меси.

Общи условия

Активация на акаунт