Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 87 819
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 2 115
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Здравейте, много са хубави премените. Simple Smile

Изтрелях мъжа ми в румънско по нощите с необходимата част за микробуса ама " що се не сетил и термос с кафе да занесе. С евро не могли да си купят кафе в Румъния."Close

3-ма човека, 300 кг. живо тегло равняващо се на 3 захарчета интелект в еднолитров буркан. С хумор трябва да се подхожда иначе е страшно. Simple Smile

Отивам да пиша задачи и да правя диктовка, за да се разсея малко.

Наспорт от мен и приятна вечер, Simple Smile

# 2 116
  • Мнения: 7 439
Флорен, ще знам на кой да се обадя, ако се случи да не мога да си купя кафе в северната съседка Simple Smile

Срам не срам, сипах си.

# 2 117
  • Мнения: 2 844
Ааааа, няма ми я вещицата! Що не казахте, че трябва да ги свалим на момента, щях да я дръпна в телефона. На служебния комп само служебни неща отварям и свалям, та сега като долазих у дома отварям да си сваля вещицата, а тя избегала...
За ориза в извънземното - след много четене и един провал - вече го правя на 5 минути на ниско налягане, без сотиране.  Преди го правех във вътрешния съд, а сега в дълбоката тавичка с дръжка от ето този комплект.  Беше ми мъка да уцеля точното количество течност - хем да стигне за да вдигне налягане, хем да не е прекалено много течността за ориза. Сега наливам вода в основния съд, слагам решетка, върху нея кошницата с ориза + зеленчуци или + мръвка, течност в съотношение ориз/течност едно към едно, на 5 минути ниско налягане, естествено освобождаване и воала имам перфектен ориз, не го запичам после.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 22 ное 2022, 18:15 от wind and fog

# 2 118
  • Мнения: 6 583
Флорен, то на теб не ти е смешно, ама отстрани е - харесвам чувството ти за хумор. Съчувствам за родата.

Коледна елха- строена, украсена, свети. Коледни лампички- сложени, тествани, светят.
Коледен венец на вратата- готов, сложен.
Стълбище- украсено.
Адвент свещите - приготвени.
Еленчета, свещници, звезди, снежинки, кристали и прочее коледен кич - по местата.
Коледни календари - налични, подредени на видно място.
4 тави маслени курабийки - изпечени.
Тиквената супа - пасирана.
Аз съм скапана. Мислех да си хвърля душ и сипя риоха, ама ще има още 2 часа предколеден зор.
Девойката : "дойде ми идея, вместо медена къщичка, ще направя медено влакче. Сега".

# 2 119
  • Мнения: 5 782
Фил, тортата на баба Мими ми допадна много. Ще я пробваме задължително!

Оплаквам се,че не успях да пия кафе, заради тъпата мелачка на ММ, която не мога сама да си настроя 😡

# 2 120
  • Мнения: 2 114
Честит понеделник.
Криво започна седмицата. За малко да направя голям гаф, пропуснах цяла страница от един документ, но все пак разбрах на време и не успях да се изложа.

Янче, страхотни са меденките.
Добре дошла на Деборана. Наработи ли се вече?
ВНЛ, тъпо се е получило, но никакъв рев. Посмей се на случката.

Хубав празник е днес, честит да е на всички.
Успешна и спокойна седмица!

Добре заварила ! Много благодаря за посрещането !

Да сте здрави и успешни !

Бърд, Важното е, че навреме си разбрала !

# 2 121
  • Мнения: 8 068
Закрихме ли темата с извънземното? Simple Smile Ако не сме- сложила съм картофи за картофена салата, да не съм капо тези дни. Grinning
Остава още едно ходене до училище и карй- за днес. Утре пА.
Но иначе денят ми беше доволно ползотворен- поизчитстих, разтребих, пуснах две перални, после и сушилни, разходих се, след малко ще метна и едни пРажоли във фурната. Остава да реша какво да спортя... май ще е червено. Както го бях спряла за близо 2 години, така напоследък през вечер- две все към него посягВам.

Щях да й казвам на Добринята- много хубави намерения за хобита и време за себе си, но обикновено това "имане на цял ден на разположение" е ужасно илюзорно. Моят опит поне това показва, уви.

# 2 122
  • Мнения: 4 895
Да почерпя по едно пиене,че изпозаспахте!



Къде е Ена? Естела?
Лав,как е бабиния?

Бобч,нали знаеш,че те обичам?!

# 2 123
  • Мнения: 2 844
Аз от колбата ще жмуля дирешкън, че очите не ме кефят. Stuck Out Tongue Winking Eye
Много отдавна ни Ени, ни Естела не са писали.

# 2 124
  • Мнения: 12 241
Ени пише в други теми.

# 2 125
  • Мнения: 6 333
Кроте,с това на Хелоуин трябваше да черпиш 😏
Привършвам със спортенето аз,още само половин чаша 😂.Ама се заморих,че и телешко разфасовах,и улиците мерихме с Шефа.Ей,като застана пред дружката му,и не ще да тръгва."Мони какам (чакам)!"Еле след половин час се натутка и тръгна.
За чудещите се за извънземно,показвам как изглежда първият ми ориз 🤭.Направен както Ули рече.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 23 ное 2022, 07:59 от Ренко

# 2 126
  • Варна
  • Мнения: 2 039
Флорен, ще знам на кой да се обадя, ако се случи да не мога да си купя кафе в северната съседка Simple Smile

Срам не срам, сипах си.

Разбира се, звънни, на линия ще съм. И кафе ще има, и виенски кифлички ще замеся, и лимонада ще охладя. Само ще изисквам амбалажа от лимонадата да ми върнеш. Stuck Out Tongue Winking Eye

Скрит текст:

Мюс,Hug

# 2 127
  • Мнения: 4 895
Нима вещиците тачат само един определен ден? Ако е така,въобще не сте никВи вещици! Laughing

Ей,хванах Шефа.Като някво дядо с ръцете на гърба.Сладурко!

Ено! За шамари ли,праИш?

# 2 128
  • Мнения: 12 165
Ренко, искаш да ме умориш с тоя ориз, налЕ? 😍😋🐷

# 2 129
  • Мнения: 1 498
Баш,Сирос,дръпнаха ми се очите кат китаЙц!🤪

Общи условия

Активация на акаунт