Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 995
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 170
Уф, Еван... и  най-вече адвокатката му Евановица, като правеха ремонт на покрива седмици наред нафулваха контейнерите с керемиди и стари улуци, нямаше място да изхвърлиш игла.  Въобще няма да отбелязвам, че това е нарушение и дори могат да откажат да извозят боклука. Аз съм си носила торбите с боклука в каторгата, щото НЕМА къде да ги оставя. Ма сега на кривите ракети им пречи моят личен контейнер. Бе, айде, бриши!

# 256
  • Мнения: 5 709
Готвите пак, гледам,мммм! Никой не се сеща да спортува вече тук 🤣🤭!
Разходихме се с дребната навън, че много й доскуча вече и подивя съвсем в къщи. Седнахме в едно кафе и си поръчахме меден сладкиш. Дадох първата хапка на детето,а след това опитах и аз и се оказа ,че има дъх на вкиснато . Върнахме го , естествено,но се притеснявам за последствията върху току що оздравялото ми дете 🤦🙁

Писа ми учителката й от детската! Липсвала им, дали оздравява ! Направи ми много добро впечатление,че се интересува! Нарече я принцесата ми ❤️! Дано само не е престорено, но чувството,че някой друг,освен мен и баща й мисли за нея и усеща липсата й е много хубаво!

# 257
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 126
Панде, може да сготвиш с малко олио, а масло да добавиш чак накрая да се овкуси. Лук става по-вкусен на среден огън, карамелизира един вид, а картофите на фурна ако ги сложиш в по-малка тава така че да не остава празно пространство няма да има къде да загори, иначе пак може масло чак накрая. Може би намали и фурната малко или ги сложи върху хартия.
Сирос, виж в кофата да не е счупил нещо, ако и кофата е изхвърлил това е, отвори една бутилка вино, може да се разприказва след втората чаша Satisfied
Успех на строящите домове, домашен уют и щастливо детско бъдеще Hands Plus1
Поздрави от каубойския салон, с нетърпение чакам да почне бой с маси и столове Smiley

# 258
  • Мнения: 10 889
Сиси, не мисля, че ще й стане нещо от една хапка.
Много хубав жест на учителката.

# 259
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
не знам за вас, ама азкачвам живо тегло само докато ви чета - фистан, Еван, рецепта, рецепта, е.ан, рецепта, фистан...

# 260
  • Мнения: 12 136
Днес ми блесна през деня, ЛС, викам Уиша ми е отговорила, пък то...Ан-Мари. Да съм пуснела нова тема на другата оплакваческа. Хубу.
Скрит текст:
Ама мога ли да изнахалствам и да помоля, някоя добра душа да ми сподели какво се е случило. Защото буйното срЪце мастърово не трае. А това, което видях в последствие може да ѝ коства по-сериозна диета. Пък на едно място прочетох и чак не можех да повярвам, че едва ли не доживотен🍌е получила. Нещо ми се струва, че гледам един стар филм, на който повечето бяхме свидетели преди няколко години. E,VPN не са го измислили случайно, ама все пак, нужно ли е да си усложняваме живота.
Да си призная, едвам смогвам тук да чета, пък другата тема съвсем я опуших. Пък там има потребители, които и аз ги скролвам само.

# 261
  • Мнения: 4 892
Начи,ако някой напише на Кло,без да ме включи и мен,да си полее клавиатурата с мавруд!

# 262
  • Мнения: 12 136
Малей, направо на клетва го завъртя, бе Кроте.
Требе со кротце, со благо, пък ако разбера нещо, ще ти подшушна. Обещавам.
Само Фил намекна, че е била свидетел на случващото се. То трябва да сме 24/7/365 в този форум, или да имаме невероятен късмет, та да сме преки свидетели на такива неща. Бонанза Бачорски са скорострелни и мълниеносно действат. На мига. А се оказва, че е епидемия ползването на бутона "Информирай мод".

# 263
  • Мнения: 14 797
Ейй,аз ли да съм вестоносец ся. 😁 С VPN или без,то вече има(ше) втори/трети/пети профил и самата тя написа,че е с доживотен бан. После щяла го деактивира. Това го прочетох в другата тема,не знам дали стои или е изтрито. Това знам,нямам идея дали ще ви е от полза или питате за нещо друго. Пряко от Долно Уйно за вас предаде ЕнитУ! 😆

# 264
  • Мнения: 7 766
От адвент календарите най- тача тези с чай. Тази година ще се глезя с този-


Аз лично си го взех от супера, но го има и в Амазон.

Относно "фенките". Имам си една, която до такава степен ме преследва, че чак ми копира изказа. Някой може би би се поласкал, но не и аз.

Ще помоля за стиснати палчета. Само да стане и ще се похваля! Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 5 709
Аз пък искам Уиш да разкаже! Или не, все тая, да се върне на пук на всички, които искат обратното!

# 266
  • Мнения: 14 797
Хвалеха на ДМ този календар с чайчета,но аз не съм фенка. Предпочитам с козметика/шоколад/алкохол. 😁
Иначе в ютуб има доста клипчета с отваряне на адвент календари на различните марки. Може да се види какво е имало. За мен са готин подарък.

# 267
  • Мнения: 2 170
Да се връща Уиш, напук на цялото ТКЗС  Stuck Out Tongue Winking Eye

# 268
  • Мнения: 12 136
Добре де, такъв календар с алкохол примерно, колко милилитра ще съдържа от вид? По един напръстник, 20-30 мл? Интересно ми стана, само на шоколадовите съм обръщала внимание. Другите са ми мътна Индия. От вас научих за козметиката.

Подкрепям!
Да се връща Уиш, напук на цялото ТКЗС  Stuck Out Tongue Winking Eye
Ама то ДС е май повече, от колкото ТКЗС.

# 269
  • Мнения: 14 797
Нямам идея,Кло. Не съм виждала,само уточних аз на какво бих се зарадвала. Щото само чай.. тц. Не става. 😃

Общи условия

Активация на акаунт