Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 87 803
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 18 676
Кайсия, включването на електрическа камина няма да излезе по-евтино от вдигането на парното с 1-2 градуса.

Аз няма да казвам колко градуса държим в нас, че ще скандализирам целокупното форумско общество. Joy Само ще кажа, че съм единствената, която в офиса не се оплаква. Днес чакаме сестрата на ММ. Предупредихме я да си вземе топли дрехи за вкъщи, че преходът от топъл апартамент в къща не е най-лекият.

Колегите ми не спират да се оплакват от t в офиса. Настроена е на 19 градуса. Вчера един испанец седя цял ден с дебело яке и пак му беше студено. Аз бях с риза и кашмирена жилетка.

# 2 746
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Ние сме с панели и доста ток произвеждаме.И аз не разчитам много на камината да ме стопли. Не е студено в къщи, на мен ми е студено. Много съм зиморничева.На мен като ми е приятно  топло, другите  вече обилно потоотделят и се оплакват от жега..

# 2 747
  • Мнения: 854
Добро утроо!
Честито на имениците.
Уинди, съчувствам за ситуацията. Дано по - скоро се разреши.
Аз обичам да ми е хладничко вкъщи. Предпочитам да се увивам като пашкул, отколкото да се чудя колко повече да се разпищоля, за да ми е добре. Една от вечните дрязги с мм е тази, щото на него пък все му е студено.

Дребчо е качил за седмица и половина толкова, колкото качваше за месец. Малко си отдъхвам.
От онзи ден започнах и да пия някакви аюрведични капсули за уввличаване на лактацията. Всичко е точно, само дето започнах да смръдкам на къри.
Поръчах и една от сериите на Керастаз на ЧП, щото беше с добра оферта. Въйх, това нещо ароматизира цялата къща. Та, сега нагоре съм с аромат на висок клас парфюм, а надолу като индийска манджа. Су-пер!

# 2 748
  • Мнения: 6 508
Лав,ве 🤣🤣🤣
Утро! Преди да се запътя към фризьорката..
Лав, Килешът...носеше си дрехите по две години, три и все му ставаха 🥴 Боледуваше много, пиеше силни аб и кортикостероиди. Тва Вентолин сироп му беше като вода/ тва преди да излязат после впръскванията вентолин/.  Беше с книжка за Сингулер...и още куп боклуци е пил. Дребен, кльощав, гледах го и си мислех...и от тва мъж тряя стане 😁🤣 Сега се смея, но тогава...И накрая, когато една лекарка ли, лекар ли, ми рече, че там от целият букет с лекарства..имало едно дето спирало растежа...ами на мен ми спря мозъка 🤕 И аха...да се катурна на въртележката с име паника и шок, па си ударих два шамар и се спрях. Искаха да му изписват и нещо за растеж и рекох ай стига вече...Да не казвам, че и за нерви хапчета на едногодишно искаха да му люснат., че много плачеше...Абе искам да кажа на всички с маленките покрай тях- като майчинското чувство няма. Виждаш го скакалец, а утре ..Килеш 🤣🤣😁 Много безсънни нощи с него точно, много ужасни, но ей на...ся ми къса нервите.
Отивам да ставам хубав 🥴

# 2 749
  • Пловдив
  • Мнения: 40 946
И аз така спрях напъните на една докторица коги поиска да диспансеризира моя с астма. ИзбЕгах с 200!

Аз също няма да ви кажа колко обичам топлото Grin че ще се втрещите...в офиса също не можем да се разберем, ма има компромис...хубу, че у дома и моите обичат топлинката.

# 2 750
  • Мнения: 12 153
И аз съм топлолюбиво животно.
Търти, да ти е жив и здрав килеша! Ядове...

МН ме нерви от сутринта. Стана крив, та крив. Питам защо, мълчанието на агнетата. Сиктир!
Излезнах по служебни неволи и се сдобих с нова чанта и портмоне. Ми кво сега, полага ми се.

# 2 751
  • Мнения: 5 782
И аз на топло обичам! Засега още не се налага да пускаме печка и се отопляваме с ... влагоабсорбатор 😁. Ама като почнат студовете януари няма да се стопля до април поне 🥶

# 2 752
  • Пловдив
  • Мнения: 40 946
Момичета, как да си пренасоча мейлите от Абв е другата поща и да закрия първата?

# 2 753
  • Мнения: 5 782
Вместо следобедно кафе

# 2 754
  • Мнения: 1 963
Привет.
Аз съм зиморничавата гад у дома, чаветата мясат на баща си, северняка... за него студ е под -5, сичко останало е лиготия Smile  Навличам се  с ватирани гащи и туники и това е...

# 2 755
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Махнах тиквите украса-едната отиде на супа. Другата ще я изпека -макар че само ММ обича печена тиква. Супата стана хубава, ама нещо май не сложих подходящите подправки. Гледах да не люти заради децата. Сложих  лук, чесън,  сложих и  джинджифил, мащерка, черен пипер  и...естрагон. Вие какво слагате ,да знам за следващият път, че май нещо я предобрих..Blush

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 14:17 от Кайсия

# 2 756
  • Мнения: 5 782
Сметана или прясно мляко, мащерка, индийско орехче и лъжица цедено кисело мляко при сервиране! Може и малко настъргана гравиера( кашкавал) ако обичате!

# 2 757
  • тук и там
  • Мнения: 11 717
Ясно.  Благодаря. Нямах индийско орехче, и реших да импровизирам. Сметана сложих, ама малко множко ми дойдоха подправките ..

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 16:13 от Кайсия

# 2 758
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 286
Вместо следобедно кафе


чувала съм, че човек от каквото го е страх - това го стига.

и сега се страхувам, страхувам....
направо умирам от страх, че ще отслабна, ще порасна още 15 см поне, ще забогатея неприлично... Wink

# 2 759
  • Мнения: 2 170
Ауу, какви сте душегубки 'начи, ма оставете ни с Мистичето да се греем с надеждата, че лЕтото е зад ъгъла и светлото  иде Smile
Мисти, айде наспорт с един слънчево портокалов коктейл Heart
Днес се мотох до обяд по институциЙ и пътьом забърсах двадесетина играчки за елха. Мистиче, едните са като твоите Simple Smile Утре, ако имам муза, вадя елхата и започвам да оставям под нея мляко и бисквитки за дебелия Дядо и писъмце ще му оставя:
Мили Дядо Коледа, пиша ти върху шкурка, защото знам какво направи с моето писмо миналата година Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт