Да се ОПЛАЧЕМ и да поспортуваме ... през ноември

  • 85 989
  • 2 812
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 6 299
Намръщи и набосручи се тук,нищо общо със слънцето сутринта.Правя "подаръци" за мен и Скъпия,стига децата са били на първо място.Имаме и скоро годишнина.Замислила съм и там нещичко,дано намеря време,или по-скоро не забравя.
Мислех,че Шефа няма да се отдели днес от мен,но за щастие съм се лъгала.

# 976
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Донси, да сте здрави!

Рязко, като времето вън, ми се прииска да се метна ей тук...Blush


МУ иска да го водя на СПА уикенд...ама кат гледам цените и май ще си дремем у дома...

# 977
  • София
  • Мнения: 10 331
Честити, Донси!

Почва втората, по-трудната и емоционална част на седмицата за нас. И така ще е вече.

# 978
  • Мнения: 7 243
Сефтосах газовото отопление. Започвам да чакам сметките със затаен дъх Joy
Досега карахме вечер с една духалка, но днес няма стопляне с нея, а го дават още по-студено следващите дни.

Наработих се, остава да наготвя и съм готова за активно мързелуване.

# 979
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Бър, ама нали намалиха газта?

И на мен вече ми е студено и ще подносвам тънкото палтенце Simple Smile с ботите...

# 980
  • Мнения: 7 243
Да, за ноември я намалиха, но пък поискаха увеличение за декември. И въпреки намалението, пак е по-скъпа в сравнение с миналата година за същия период, ама то кое ли не е по-скъпо.
Тегаво ще е с отоплението тази зима, независимо дали на газ, ток или дърва. Да сме живи и здрави, ще избутаме някак.

# 981
  • Мнения: 12 014
Не знам за газа, но току що купих литър мляко за 3.50 🤕

Хлопнах по - рано днес. Ще подкарам ол инклузива, та да ми остане само готвене за почивните дни.

# 982
  • Мнения: 6 299
Тока май не е поскъпнал толкова съществено.Направихме малки промени,с които засега сметките са ни доста приемливи.Утре май вече Скъпия ще сложи тръбите на камината,та да видим и живото огънче.И виното е източено,зимата може да идва 😁
А аз още се разкарвам вкъщи по тениски с къс ръкав 🥴.Не че е толкова топло,но трудно сменям къси с дълги дрехи.Но вън като започне да пада под 0,и в коридора стане студ,няма да има мърдане.

# 983
  • София
  • Мнения: 13 707
Скапах седнес и пак съм схваната. Нищо повече няма да правя. Утре .е мисля за ядене.

# 984
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Ние сме на ток...
Аз обичам топло. МУ е все по къс ръкав зимата, аз с одеалце Simple Smile

ИзбегАх и аз...чакам пред нефролога за резултата от камъка.

# 985
  • Мнения: 5 707
Блазе ви! Моята смяна преди малко започна,утре пак съм на работа и ме чака целият ол инклузив на света. За капак дребната реве за коледно дърво и баща й и обеща да го направим в неделя 🤦

Бюти, как е детето?

# 986
  • Мнения: 10 889
Много крива седмица, хайде да свършва, че тамън да се поуспокоя уикенда и да се почне наново...

# 987
  • Мнения: 12 014
Ули, 🤗

Мацки, допълних рецептата. Бях изпущила маслините.

# 988
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
късно е либе, за китка!

за по-мързеливите - всичко наедно в йенската с капака.
средна фурна докато карфиолчето стане кремаво отгоре.

и после....
Sad няма да съм слаба в тоя живот, може би в някой друг ще е.

# 989
  • Мнения: 6 451
Дълъг ден. За да успокоя душата, замесих солени мъфини с крема сирене, пробвана и забравена рецепта, която една готварска група ми припомни. Търпят вариации и са лесни, препоръчвам.

Общи условия

Активация на акаунт