Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2022

  • 116 340
  • 1 334
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 822
Благодарности за новата тема! Нищо не чакам  на ЧП,но от всеки ъгъл дебнат изкушения, знае ли човек?!

# 16
  • Мнения: 254
Вместо запис, да споделя отзив за чуждестранен сайт - scentnessence.co.uk. Там си намерих това спряно съкровище на прилична цена - плащане с българска, дебитна, еврова карта, тракинг номер на поръчката и доставка до България с превозвач:

# 17
  • Мнения: 2 971
Благодаря за прекрасната тема Flowers Hibiscus Любима ми е Purple Heart
Дори и нищо да не ми трябва си надничам  - човек не знае от кой храст ще излезе зайчето Simple Smile
Не очаквам големи намаления за ЧП - ЧП не е това, което беше ......

# 18
  • Мнения: 919
Благодаря за темата! Много чакам намалени Пантеон Рома и Екс Идоло, и се надявам от Нотино на намаление на Ориана на Марли Simple Smile

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 198
Благодаря за новата тема по любимите ми парфюми Heart EyesHeart
Чакам изгодна оферта за Ланком Трезор Ла нюи

# 20
  • Мнения: 1 164
Благодаря за темата. Дано да има сериозни намаления. Искам Синтра на поносима цена. Имам и някои козметични желания, та сайтовете, на които правим сериозни обороти, е добре да ни зарадват.

# 21
  • Мнения: 3 689
От 1 до 7 Simple Smile

https://www.parfumi-shop.net/catalogsearch/result/?q=Nejma

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 13:01 от Milen™

# 22
  • Мнения: 1 003
Благодаря за новата тема Simple Smile

Не чакам нищо конкретно. Ако видя нещо, което харесвам, на добра цена, най-вероятно ще се пречупя, обаче Simple Smile

# 23
  • Мнения: 501
Благодаря Милен, поръчах Nejma 7 тестер,надявам се да е с капачка:blush:

# 24
  • Мнения: 3 689
Благодаря Милен, поръчах Nejma 7 тестер,надявам се да е с капачка:blush:

С капачка са, не го мисли! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 080
И аз поръчах,  дано има ❤ Nejma 7

# 26
  • Мнения: 4 020
Благодаря за темата. Прекрасна както винаги!
Аз търся Angel Nova EDP на добра цена. 2 броя, че сме две 😉
И харесах едно СК, ама като знам какви са нетрайни, се чудя и омайвам. Ако го намеря на цена под 40 лева, с доставка 40 -1-2 ще го прибера, но иначе не искам да се жертвам. Свиркайте ако го срещнете някъде по сайтовете за къси пари.
https://www.fragrantica.com/perfume/Calvin-Klein/CK-One-Summer-2021-65799.html

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 13:06 от Lale_Lili

# 27
  • Мнения: 494
Благодаря за възможностите, които ми подсказват безценни хора от темата.

Поредното бижу от starcorp, без никаква забележка, както винаги; парфюмът е това, на което на руски казват "то что доктор прописал".

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 13:25 от Tiger Lily

# 28
  • Мнения: 456
Благодаря за новата тема по любимите ми парфюми Heart EyesHeart
Чакам изгодна оферта за Ланком Трезор Ла нюи
JenniferLopez , виждам, че си от Варна. В неделя купих LANCÔME LA NUIT TRÉSOR EDP, 100 ml от Travel free на Морска гара Бургас за 127,00 лева. Мисля, че е на много добра цена. Знам, че във Варна има такъв магазин, може да провериш! Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 13:40 от Veselushka

# 29
  • Мнения: 347
Записвам се в темата с огромна благодарност към Ради Heart че я поддържа и надгражда всеки път и към всички които споделят оферти.
Признавам си имам план за ЧП и го чакам, без огромни надежди за грандиозни намаления, но се надявам Сефора да пуснат поне 20% (дай боже повече). Плана е да си взема един от двата - COCO EDP или Gabrielle Essence.
Успешен месец парфюмни другари и другарки.

Общи условия

Активация на акаунт