Каква марка памперси ползвате?

  • 5 906
  • 100
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 126
пелени Памперс. Мокри кърпички - нивеа.
Памперс наистина пропускат, но само ако са малки. аз взимам винаги малко по-големи и съм много доволна.

# 61
  • Мнения: 151
Памперс,засега те са най-добрите,макар че в България няма оригинални Памперс.А мокрите ни кърпички са на Fresh & soft с лайка-лилав пакет,много са хубави

# 62
  • Мнения: 2 039
Редувам ги,за да разбера кои най ми харесват.За сега фаворит са ми ЛИБЕРО и ДАЙПЕРС  Peace Кърпичките на Арома са страшни  Peace

# 63
  • Мнения: 2
Памперси на Pampers и Molfix. И от двете марки съм доволна. Кърпички: Baby Lindo.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
"Памперс".Мокри кърпички почти не ползвам,защото мия бебо на всяка смяна,но имам пак на "Памперс"

# 65
Използвах в началото пелени на Памперс, но миришеха ужасно. Сега използваме Хъгис - доста са еластични на коремчето и по крачетата не остават червени отпечатъци, както при Памперс. Една приятелка ми каза, че Хъгис пропускали, но тя има момчета. Ние нямаме такъв проблем.
Кърпички почти не използвам - имам на Бейби Крема.
Козметиката ни е на Бюбхен. Само кремчето за дупе го купувам от аптеките, приготвено там.

# 66
Памперс Суадлърс. Всичко друго е под тях, подсича детето, а Хъгис и текат. Скъпи са, но си струва.

Мокри кърпички Уолмарт "ПЧ Нюборн" - ленени, с екстракт от лайка. Трудно се намират защото веднага се изкупуват. Всичко друго (дори на Памперс кърпичките) е по-"хартиено" или по-твърдо.

Шампоан, пудра и бебешко олио на Джонсън - не бих си и помислил за друго.

Крем за г*з - Бочко, пращан по пощатата от БГ.

# 67
  • Мнения: 1 030
Отскоро минах на Дайперс, но ми се струват малко твърди...Иначе не пропускат. Вие как мислите, достатъчно нежни ли са за бебешката кожа?

# 68
  • Мнения: 1 564
Нанис и Шампион.Доволна съм от качеството. Peace

# 69
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Памперс.Ползвам им и мокрите кърпички. Peace

# 70
  • Мнения: 999
Какви ли не взимахме до сега. В момента сме с гащичките на Либеро и съм много доволна, както и памперсите им.Харесват ми Хепи и Молфикс.Кърпичките са ни на Памперс. Пробвала съм и други видове, но дъщеря ми веднага се подсичаше, само с тези на Памперс не.

# 71
  • Мнения: 59
Памперс,а кърпички ма канбебе.

# 72
  • Мнения: 307
 Памперс  Peace

# 73
  • Мнения: 2 952
HUGGIES до скоро  , но започнах с  една израелска марка , местна, харесват ми много.Това  се отнася и за кърпичките .

# 74
  • Мнения: 577
Памперс - и пелени и кърпички!  Peace
Peace

Общи условия

Активация на акаунт