В забава отлетя една година, свещички духа ДЕКЕМВРИйската дружина!

  • 15 806
  • 296
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 897
Наде,Сани,много лошо така...Нашата кола пък я ударил някакъв таксиметров шофьор на тихата улица,кротко паркирана...Не е успял да вземе завоя,движейки се с голяма скорост и я е влачил около метър...Мъжът ми място не може да си намери,то и аз де Close Сега я поправят.Чудничко преди празниците точно.
Марти,браво на Дани Simple SmileБорислав изпитва органическа непоносимост към лекари и още щом започна да го разсъбличам за преглед така жално почва да плаче,че да ти се скъса сърцето.
От сега ми е свит стомахът като си помисля какво ни чака в петък,когато го заведем на изследвания и преглед ooooh!
Ани,Боби също е от дребните младежи-9.000кг и 77см. беше последния път Simple Smile
Пачи,аз пък гладувам днес Mr. Green
Ели,и аз съм на този принцип.Уморих се да го преследвам с лъжичката и отдавна му давам това,което му харесва,без да сравнявам с менюто на други дечица.Не искам да му докарам отвращение от храната(както е станало с мен като дете)

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 15:02 от Zorie

# 61
  • Мнения: 799
Ама хайде пишете по-активно, за да мога да спамя пълноценно.
Сега к'во, трбява да се заяждам с Къдрокоса ли?  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Ааааааааа, ето че Зори е написала нещо...

# 62
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елс, съгласна съм с това, което пишеш, но донякъде.  Mr. Green Така е, на никого не му е приятно да изгърми финансово, но затова има размери на бизнеса. Ще подхванете бизнес с такъв размер, на който равностойността в пари бихте преживели вие.  Wink Винаги има риск, ама риска трябва да е добре пресметнат и да сте подготвени и за най-лошото, дет се вика! Това с успяването в големия град - не съм много съгласна. Там почти всички ниши са запълнени и е много трудно да се пробие, докато в по-малкия град е обратно. Вярно е обаче, че хората в големите градове са по-отворени към новости и предизвикателства!  Laughing Ама, не подценявай и хората в по-малките!  Peace Hug

# 63
  • Мнения: 1 666
Забравих да пожелая Бързо оздравяване на всички болни!

Къдрокоса е много права за яденето. И аз така правя. Стени имаше един период, в който не ядеше каши - давах му по 3 пъти на ден АМ и 3 пъти зеленчуково пюре. После имаше един период, в който пък искаше само АМ - предимно това му давах. Тази схема, която описах по-горе пък е отпреди месец най-много - преди това супата беше за следобедна закуска и направо следваше АМ за вечеря и приспиване. То си пролича кога е готов да вечеря супа, изчаках го и така вече вечеря. Ако не го "слушам" за това какво му се яде и какво не, си патя само аз, понеже хабя нерви. Така че - слушайте децата си!

Зори, и Стени плаче при прегледите. От миналия месец обаче въприех тактика на "подкупване" - пуснахме го да влезе в кабинета ходейки. И като се показа голям мъж, който ходи (аз го държах за ръка де), явно реши да се покаже и смел и да не плаче. Утре пак така ще направим!

Какво правите, бе, пет минути не мога да публикувам!

Къдрокоса, няма такова нещо като "бизнес с такъв размер, на който равностойността в пари бихме преживели", при условие, че нямаме спестени или излишни пари или какъвто и да било финансов гръб. Всяко начало ще е свързано със заем. А няма бизнес, който да не ти глътне в началото поне 10 хилки. Говоря го от опит, правили сме си проучвания. И като не тръгне - бам! имаш си да речем няколко маси и столове, качаствена кафемашина и т.н. оборудване и нищо останало. И да тръгнеш да го продаваш - пак не можеш да си върнеш загубите. Знаеш ли какво е години наред да изплащаш нещо, което не ти е донесло нищо? Да не ти говоря, че някои губят и жилища така... Ама това е съвсем друга тема на разговор, тука е мамешки форум, я да приберем бизнес плановете и да поговорим за запек, разтройство и тем подобни бебешки екстри... Laughing

И сега пак ако ми даде - Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.... ще припадна просто!

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 404
Ели, ама аз винаги така съм правила. Никога не съм я насилвала да яде и мога да се похваля, че не ми е злоядо детето. Въвеждала съм храните късно, постепенно, и още не съм въвела всичко /примерно яйце не е яла/. Просто много чета за това хранене и се чудя дали я храня пълноценно, въпросът е не тя какво иска да яде, защото тя рядко ми отказва храна, а дали това което предлагам задоволява нуждите на организма за възрастта. Иначе съм напълно съгласна с всичко, което си споделила. Наистина схеми от рода попара, манджа, крем, супа не са ми от полза, защото тя не яде нито попара, нито крем, нито супа. Но наистина има определени продукти в определени количества, които трябва детето да поема, независимо в каква форма, за да се развива нормално. Ето днес научих, че Рада на хотмамето е вегетарианка, но съм сигурна, че мамето задоволява нуждата и от белтъчини, чрез други храни вместо месо.
Наде, хич не се притеснявай, че пие само мляко и яде плодове. Както ти е казала и Елито , от това по-хубаво няма, а  и е периоддокато излязат зъбките. И моята щерка кара на мляко и каша в такива моменти.
Пачи, ти си наред!  Grinning

# 65
  • Мнения: 125
Е няма пък да пиШа.
писах писах и всичко се zатри някъде и сега толкова ме е яд ... Crossing Arms
 Алис стискам палци бърzо да оzдравявате.
Хотмаме много вълнуваЩ раzкаz.А и реzултата от "Проекта" е много сладък smile3521.
 Марти браво на малкия мъж.При Ники нямаШе реакция от таzи ваксина.Никаква Т.
   Ние утре сме на прегледа,който се прави на годинка и Ще му биеме най _накрая противогрипната ваксина.Дано да я приеме добре Praynig.
   Айде по_ късно Ще пиШа и zа другите коментирани неЩа,като ме пусне бяса от zагубата на време и zатрития постинг. Twisted Evil

  

# 66
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Елси, има такова нещо мила, ама е дълго за обяснение и е до мисленето на всеки един от нас. Но наиситна както казваш не му е мястото тук!  Laughing
Зори, Борис не плаче при докторките, но само дотогава докато не види слушалката и иглата.  Mr. Green Идеята на Елс е много добра!  Peace
Пачи, вече харесва ли ти активността?  Laughing
Сани, радвам се, че си ме разбрала правилно, мила!  Peace Hug След малко ще ти напиша какво яде Боби.

П.П. Значи в 5,00-5,30 сутринта пие АМ - 250мл.
В 8,00-8,30 - пак АМ - 250мл.
после яде плод - банан, ябълка или козунак или там някакво тестено
В 11,30-12,00 яде обяд, приготвен от мен - супа, спагети, гювече, манджи
после пак някакъв плод или зеленчук
Към 17,00 яде каша
после пак нещо леко
В 20,30 пие АМ - 250мл.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 404
Пак забравих - Зечова, много хубави снимки от РД. Валката е одрал кожата на татко си , а баткото май на теб се е метнал.

А бе мацки, какво готвите за вечеря? Днес ме е напуснала готварската муза и мъжо май гладен ще стои.

Искам утешителна награда за поддържаща роля, задето помагам на спамърките да си отвоюват титлата!   Mr. Green

# 68
  • Мнения: 118
Написахме домашните и сега съм аз наред пред компа. И аз успявам да пиша само докато малката спи  , а тия дни и по друго време  защото тати е в отпуска .Вече сме много маймуни  пред компа . Mr. Green
Сега да се отчетем след консултацията - 10 килца и 76 см. .Взеха ни кръв и оревахме  3-та градска болница. Октомври месец я оперираха  и оттогава ,като види бяла престилка и почва да реве , педито едвам я преслуша.
Алис - баткото е пил този антибиотик . А Еми я извеждам и в мъгла  ,защото взимаме баткото от училище.Големия съм го разболявала от мъгла  в гр. Силистра .
 Надя - много кофти , и най лошото е  че точно придш празници . Като чуя че трябва да се прави нещо на нашата коса и ми настръхват косите  smile3511
IVKA&MIMI - от моето обикаляне по магазините за играчки  ,такова нещо не видях . И аз като теб си имам представа за това което искам да купя на Еми  и всичко друго  не ми харесва .
Докато чета новите отговори и забравям за какво щях да пиша  Joy
От няколко дена и Еми неще да яде , но когато наистина огладнее си вика " дай ,дай" - много много не й се притеснявам .
sanimama- аз ще готвя  свинско със зеле  , ама киселото още не ни е станало , та ще го правя с прясно   chef

# 69
  • Мнения: 191
Сани,аз супа топчета съм готвила днес,после ще направя някаква салатка и това е.Ееееее нашето кисело зеленце е станало вече и утре ще правя сърмички...........

За папането знам,че е така,ама като съм си свикбнала бебочко да си хапва с паетит и ми е чудно като не иска да папа...............

# 70
  • Мнения: 191
за собствения бизнес някой беше казал.....тук от друга страна е важно да се играе повече на сигурно,а не да се рискува...то верно целият живот е риск,но трябва да знаеш къде си даваш парите все пак.

Ние дадохме 80 хиляди лева да създаде мъжа ми кетъринг фирмата при това сме съдружници с едни наши приятели,но за сметка на това...парите ни се връщат малко по малко.....защото той знаеше с какво се захваща.....но аз сега имам амбиция за собствен салон за красота и ще видя как ще я сколасам ...та да може другата година да се осъществи мечтата ми........

# 71
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
А няма да се разбере ще ме чакате бе хора като се загубя.Сега немога да ви изчета. сани и аз нямам вечеря   и сигерно ще прибегна до пържени яйца  Crazy
Сега да питам аз защо никой  не обърна внимание на погачата на Валентин за прощъпулника да не виждате всеки ден толокова издокарана питка ще се карам да знаете Crossing Arms Ей сега ще се разсърдя и за като Мимето и не можете ме умилостиви.Приемам подкупи по пощата за коледа Mr. Green

# 72
  • Мнения: 799
Хей ме на, пак!
За храненето - аз си карам по дебелите книги, но и Маги ми позволява, де. За сега не ми е отказвала ядене (освен спанак в началото, но вече и него кльопа).
Елс, кетъринга си е бая инвестиция - то са маси, столове, шатри, посуда.... И лошото е като няма средства за първоначална инвестиция, а трябва кредит. Ако имаш нещо заделено - повече си заслужава риска  Peace
Зечова, ми фукай се по-внавреме. Не разбра ли, че сме пердета  Mr. Green

И аз да се изфукам - друго си е 500 калории по-малко. 3 дни ям като за световно и довечера ще се наказвам със морковена манджа (Хотмама, още една лесна идея, ако ядете сирене Рокфор: В мазнина се запържва 1 скилидка чесън (нарязана на 2-3 парчета) с къри и розмарин, колкото да замирише мазнината, и чесънът се изхвърля. В тази мазнина се запържват около половин килограм настъргани моркови с малко сол. Половината от това нещо още горещо се изсипва в красива прозрачна купа, поръсва се с натрошен рокфор и/или сирене Бри, отгоре се изсипва другата половина от морковите, оформя се на външен вид и е готово. Обикновено рокфора се разтапя и попива в морковите, но дори да не стане така, пак е вкусно и естетично  Mr. Green).

Последна редакция: ср, 13 дек 2006, 16:54 от pachikrak

# 73
  • Мнения: 2 897
Пачи,браво бе!Да беше изчакала още половин час да ми изтече гладуването Mr. Green На финала слюноотделям като за световно,но резултатът е повече от задоволителен Simple SmileРецептата ме заинтригува,ще взема да я пробвам.
Ани,видях я аз ,но просто съм забравила да коментирам BlushСигурно е голяма вкусотия,а и на вид е мнооого добра GrinningТи ли си й майстор?

# 74
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
А да бе Зори аз съм майстора друг път една баба си имаме роднинска та тя за сватбата ми за прощъпулника на баткото и се га за Валко все тя ми ги прави да ми е жива и здрава още много години-много готино бабе и майтапчийка за нейните близо 80 години е страшна фурия.
Пачи да не си посмяла повече такива рецепти да даваш ако ли не ми прати твоя уред за тренировките отдавнашна моя мечта ама няма да ме огрее скоро.

Общи условия

Активация на акаунт