В забава отлетя една година, свещички духа ДЕКЕМВРИйската дружина!

  • 15 794
  • 296
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 940
Пак ви изчетох отгоре отгоре...то няма как.
Да се похваля че днес се правихме на модели...правихме снимки в професионално студио на Елла послучай рождения и ден и съм направо във възторг от фотото,и ние с таткото успяхме да се вмъкнем за една поза. Ще ги сканирам и ще покажа материал-обещавам! Иначе аз почти си бях изяла ноктите от напрежение...ама мойта мадама хвърляше усмивки на ляво и дясно,взе че си хареса фотографа и  даже не ме и търсеше с поглед .
Утре Дам-м-м-м... рожденничка (не ми работят иконките иначе се почесвам по главата(ама тая на третия ред), цялото семейство ще ме чака онлайн със уеб камерата и така ще празнуваме...ще е много интересно предполагам..казаха че щели да ме изненадват нещо!Не си обичам рожденните дни и това е ...от малка съм така...не е щото одъртявам.

Правде... дъщеря ти пък с тея сини очи...направо ме омайва ,такава красота..и ние искахме ама няма:)
Хотмаме...Иначе Рада направо трепа рибата с тея мигли ..растнали..растнали...я да я хващаш по разнитими Ню Йоркски кастинги,не се размотавай...на долната снимка от автара ти ми прилича малко на Дакота Фенинг(само дето тя е руса).Май ще мога да се видиме на 12ти но ще ти пиша на лични за да ти обясня-супер кефско ако успеем да се видим!

Не се вясвам много щото освен друго се и захванах да правя фимче за Елла,филмчето е по случай рождения и ден и е с материал от преди да забременея до сега(снимки и видео),около 20 мин съпроводено с 3-4 чувствени музикални парчета,всяка вечер си поплаквам докато го правя.Много труд много нещо-правя го за ДВД и бързам да го направя за да може да го пусна на рождения и ден.Дан не знае и го правя когато той не е наоколо,а като седна пред компа 4 часа отлитат като 5 мин-ужас, а и аз съм една перфекционистка и докато не го изпипам така както е в мойте фантазии няма да мирна- стискайте палци да успея да го докарам.

Иначе сега пътуваме повечко щото родителите на Дан си купиха къща на 4 часа от нас и сега ходиме повече а и имаме много приятели там и общо взето там купонясваме и много се кефя щото на нова година сме там на голямо парти и има кой да ми гледа мишчица....отсега съм се приготвила да си отпусна душицата (търкам ръце).
Оххх има и други неща ама по натък.
Помахвам с ръка на ..коки,цвети,дани,пачи,янич,къдрокоса,елси,зечова....май изпускам някой,и също на всички други мами с които не се познаваме така добре.
 

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Добро утро!Ние днес сме много ранобудни.Стилиян заспа в 00:30 и сутринта цъфна в 7.А аз докато из4етох вси4ко и стана към 2,та сега  Rolling Eyes
4естит рожден ден на Ина!4естит рожден ден на другите сладур4ета ,4иито мами не пишат!Да са живи издрави!
Вики,4естит рожден ден!БЪДИ ЗДРАВА,ОБИ4АНА И ЩАСТЛИВА!
 
4ьо!Крив4о мрънка.

# 182
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ СЛАДКИШЧЕТА!
Живи,здрави,весели,щастливи,палави,игриви...
Безгрижно детство с много смях и любов!
Весело изкарване на празника!


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВИКИ!
Много щастие,успех,любов и много щастливи мигове със семейството ти!

# 183
  • Мнения: 728
Нали потр.име и паролата за албумчето са december/bebeta ?
Е да,ама ми дава,че са грешни! newsm78
Да не е сменена паролата? newsm78
А мен пък хич ме няма...сложила съм новите снимки в Декемврийчета на 10-11 месеца,а не в 11-12... #Crazy
И сега се мъча да ги преместя,но не ми отваря албумчето.... Close #Cussing out #2gunfire

# 184
  • София
  • Мнения: 531
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на Ина, Бояна, Ивет, Венцислав, Виктор и Никола!

Да растат здрави и усмихнати!!!  nbirthday newsm18  cook newsm18 newsm67

Алис, пиши как е рожденничката днес! Стискам палци да сте все по-добре!!!  fingerscrossed

Честит рожден ден, Вики!!! Сбъдване на мечтите ти желая!    smile3525

Как снимат професионалните фото студия в САЩ, че се налага сканиране?  newsm78

MTV, важното е, че си се преборила мъжки!!!   bouquet Дай верно още снимки на рожденника! А украсата е много сладуреста!  thumbsup

Хотмаме, снимките са   love001

Весе, и на мен така ми даваше още преди 2 дена... Пробвай да влезеш направо в някоя снимка с линк. Като например, този: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83004&view=1&photo=49 
Успех! Но ако някой нещо е променял по настройките, моля да сподели. 

Много тъжно и мъчно за тежко болните дечица!  newsm17

# 185
  • Мнения: 118
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ИНА ,БОЯНА ,ИВЕТ , НИКОЛА ,ВИКТОР И ВЕНЦИСЛАВ[/size]

# 186
  • Мнения: 1 382
Вики, Честит Рожден Ден, мила ! Желая ти най-вече много здраве, придружено с често повтарящи се прекрасни моменти !
Браво за филмчето, ще го покажеш нали  Laughing
Хотмам, това викаш нещо като ромчетата у фонтаните в БГ Joy Joy. Кеф  Laughing
Кой знае колко поста са ме прередили, че от 8.30 го пиша това...
Весе, и аз от вчера не мога да влезя в Снимка.бг  newsm78

# 187
  • Бургас
  • Мнения: 404
Честит Първи Рожден Ден на Ина! Да е здраво и жизнерадостно дете, да расте умна и красива!

Честит рожден ден и на останалите сладури, които празнуват днес!

После ще ви чета, че пак много сте писали.

# 188
  • Мнения: 202
Добро утро на всички влизам да почерпя по случай днешния празник.
За мамите:
http://images12.snimka.bg/001727893.jpg
а за всички малки сладури:
http://images12.snimka.bg/001727892.jpg
 
не се справих със снимките май Sick но ако кликнете на линка ще може да видите почерпката

ЧЕСТИТ  РОЖДЕН ДЕН НА , БОЯНА, ИВЕТ, ВЕНЦИСЛАВ, ВИКТОР И НИКОЛА!!!
Живи,здрави,весели,щастливи!!!
Честит рожден ден, Вики!!!

Благодаря за пожеланията ако имам време пак ще се включа

Последна редакция: пт, 15 дек 2006, 09:52 от aliss

# 189
  • Мнения: 1 186
Добро утро и от нас.....така като гледам доста бързо напредвате Whistling
Сега по същество.....Честит 1-ви рожден ден на всички рожденници като им желаем много здраве и щастливо детство

Правде благодаря ти за инфото за играчките ама аз съм от Стара Загора Rolling Eyes
Благодаря и на другите които ми помогнаха с инфо на сладкарници  bouquet
За сега това е от мен ......следобед пак съм на линия Hug

# 190
  • Мнения: 1 033
Честит рожден ден на Ина, Виктор, Никола!

Честита христова възраст на Вики! Много късмет, здраве, любов и щастие!

За албумчето- и аз не мога да влезна, който е променил паролата - да си признава, ако не - май Ели го беше направила, да си спомни какъв беше и-мейла, с който е регистрирала и да смени паролата:)

Карамелчето са добре, тя се скъсва от работа, но от време на време ми пише на скайпа. Вики го има на декемврийския колаж:) Дано днес има време да влезне да си види поздравите.

Вики, чакаме филмчето и снимките:) И въпреки отговорната работа - недей да се губиш така за много време:)

МТВ, трудно е било, но слава богу е завършило добре и резултатът е страхотен:) ЧАкаме снимки и на рожденика!

Пак съм кратка, за което ще ме простите, но около мен е лудница от мрънкащи и ндеоволни деца - не знам какво им става днес, но то май почти винаги е така в ден, когато ми е напрегнато.
Целуфф!

# 191
  • София
  • Мнения: 3 928
Честит Рожден Ден на Ина,Бояна,Виктор,Никола,Ивет и Венцислав!Бъдете живи и здрави,весели и щасливи деца! bdbaloni
Честит Рожден Ден Вики!Бъди жива и здрава и много щаслива!
Ние изкарахме още една безсънна нощ.Дани се събуди в 1.30 часа и до 3.10 се дра без да спира.Накрая от умора заспа.Тази сутрин баща му се успа за работа,а аз съм като оксижинист в лицето.Умирам за сън smile3507.Ще го чакам да заспи и аз ще легна.Определено горните зъби ще се показват,защо венеца е страшно подут.Има ли някой някакво обяснение защото през нощта зъбите така ги мъчат newsm78.Тая нощ на няколко пъти си задавах въпроса,но така и не можах да си отговоря.
МТВ,раждането ти наистина не е било леко,но пък важен е крайния резултат Grinning.

# 192
  • Мнения: 125
                            Честит рожден ден на Ина!
 
                  Честит рожден ден и на останалите рожденници!
              Мили деца,пожелавам ви много zдраве и Щастливо детство.


  Честит рожден ден Вики.Желая ти всичко най-хубаво.





   МТВ наистина си имала трудно раждане.Но важното е че си имаШ едно прекрасно детенце Peace.
       Между другото видях ти и морските снимки и смятам че трябва да се присъединиШ към номинираните мами zа декемврийска чаровница newsm10.
  Марти много е кофти да си недоспал.Дано скоро пробият zъбките и да се успокои детенце.
   Янич и при нас често е така,когато и баткото си е в къЩи Laughing.Надявам се че Габи оzдравява.
   Хотмаме много готини снимки.СтраШен бонбон е Рада.
 
Ние вчера бяхме на консултация.Мерки и теглилки- 9600кг. 79см.Май сме в отбора на манекените Thinking.
Бихме и противогрипната ваксина,та сноЩи Ники вдигна малко Т,но днес е ОК.
И при нас се появи проблем с храненето ooooh!.Вече zа 3 път си повръЩа обяда,който е готвен от мен.Май не му харесва, купеШките пИУрета са му по вкусни.А така искам да си му готвя...Отдавам го на настинката която мина,zъбоникненето...zнам ли и 
аz ooooh!.
  Диването се научи да се качва на дивана ,и сега само това упражнение прави Grinning
   Спирам,че трябва да се оправям,дете да храня.Днес съм на фриzьор Mr. Green,на хубава Ше се правя Mr. Green.
    поzдрави

 сега след толкова писане ако ми иzчеzне пак постинга Rage.

# 193
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Честит Рожден Ден на Ина,Бояна,Виктор,Никола,Ивет и Венцислав!Бъдете живи и здрави,весели и щасливи деца! Много късмет и радост от нас със Валентин!!!!

# 194
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден, Вики!
Да си все така щастлива, все така красива и все така обичана жена и майка!


Честит рожден ден и на днешните едногодишни хлапета!
Много усмивки и весели игри им желаем!

Аз съм в подготовка за утре, така че хич не ме и чаайте да се вясна пак...

Общи условия

Активация на акаунт