Лидл 169 - ноемврийски надежди...

  • 91 397
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 733
При нас доста често не се вижда екранчето на което се изписват маркираните продукти...🤪
А какво да кажем за говоренето в слушалките?😉 И така понякога стават грешки.

# 16
  • Мнения: 6 830
При нас от известно време (2-3 седмици, сигурно), не излиза  на екрана дали е активиран Лидл +, но иначе отчита намаленията. Първият път и аз два пъти цъкнах.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Брадата, благодаря за темата и  много полезно инфо за ароматите за сладкиши, аз все не смогвам да ги взема, ето днес паламуд взех, вчера нещо друго и те пак останаха... не ми се занимава тия три шишенца на нова сметка и така, надявам се утре да си ги взема, че даже два купона имам подарени и двата ще ползвам. Иначе тъкмо ванилия и лимон исках, че с ромова есенция концентрат 500мл ме е снабдил ММ от някоя командировка и бавно се харчи.  Та само  ванилия ще взема явно.
Лидл+ нали рядко ползвам и не съм засякла да не се показва на екрана.  И звук, и картина си има при нас. Simple Smile
Благодаря за купона за паламуда на Тара и Таня!
За ексклузивния купон явно се усетиха... Wink

# 18
  • Мнения: 105
И аз сега отворих приложението и видях,че имам купон за български паламуд,ако някой го иска ще му го пратя

# 19
  • София
  • Мнения: 9 953
Някой случайно да пазарува от Лидл-а до бул. Скобелев?

# 20
  • София
  • Мнения: 22 952
Благодаря за темата Simple Smile

Вчера ми направи впечатление, че на монитора не пише дали Лидл+ е активиран. Другите пъти пишеше, променили са нещо. Даже цъкнах два пъти, заради това и касиерката ми се скара малко.

Да не би да е от повторното чекиране?!

Не съм гледала още какви купони имам за тази седмица. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 36 669
И двата пъти не показа надписа.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 435
За ексклузивния купон явно се усетиха... Wink
Да, и аз днес опитвах 2 пъти... не стана.
Благодаря за темата Blush

# 23
  • София
  • Мнения: 22 952
За ексклузивния купон явно се усетиха... Wink

Мисля, че ни четат коментарите.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 21 717
Купонът за Линцера е подарен.

# 25
  • Мнения: 5 142
На 1 акаунт можеше по веднъж от 2та кода да се изтегли. Поне такива наблюдения имах от моят и на майка ми.

# 26
  • София
  • Мнения: 22 952
Сега си гледах купоните. Нямам за паламуд.

# 27
  • Мнения: 3 554
На мен не ми дава да добавя купона за тази седмица, пише че е ползван, а не е.

# 28
  • Мнения: 6 830
На 1 акаунт можеше по веднъж от 2та кода да се изтегли. Поне такива наблюдения имах от моят и на майка ми.
Първият купон можеше да се изтегли два пъти. Когато тук, в темата една потребителка писа за него, аз го активирах и използвах след няколко дни. След това, когато в темата прочетох, че може повторно да се активира, пробвах и стана. След като го ползвах повторно, активирах втория, използвах го и него.
П. П. Става въпрос за ексклузивния купон.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 953
Скрит текст:
Свалящия се капак не разбрах защо да е плюс - в тази сега дето е.... беше голям отвора...т.е. ще може да се мие лесно, а копчето е удобство защото по-лесно ще наливам от каната за пречистена вода.
Мисля довечера да отнеса една, при липса на друга алтернатива.
Тази седмица има пак кана, no e пвц прозорец за нивото...

Общи условия

Активация на акаунт