Лидл 169 - ноемврийски надежди...

  • 91 340
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 809
Почти нищо не харесах от брошурата за следващата седмица. Набелязах две-три неща, но може и без тях да минем.

Ако наистина четат - да пуснат козето или овчето мляко с поне 30 процента промоция. Ще ги изкупя до последната кофичка.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Снощи се ядосах...нямаше тортили при нас. Имали проблем с доставката. Взех лаваш.

Коледните изтривалки ми харесаха Simple Smile

И тоя слоган /по модерному/ много ме дразни..."Отпусни се, Коледа е!" Що за тъпотия???

# 47
  • Мнения: 36 600
Ще се заредя с кремове за ръце Simple Smile
А коледните неща, които са в брошурата - музикални кутии, бисквитиери и др, при нас са си заредени. Всичко, освен нугата и марципана.

# 48
  • Мнения: 5 085
И тоя слоган /по модерному/ много ме дразни..."Отпусни се, Коледа е!" Що за тъпотия???

Ставаме две. Звучи ми дори цинично на фона на инфлацията и цените на базови продукти с по над 200% нагоре. Какво е това "отпусни се"?! Може би търся под мухата слон, но ме отвращава тази реклама в национален ефир.

И аз пас с новата брошура.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 21 691
Още съм доникъде (разглеждам в приложението по категории) и набелязах сумати неща... не че не можем и и без тях разбира се...
Някой се вълнуваше от голямата рафасовка ориз Басмати - има си го.

# 50
  • Мнения: 1 917
Ако на някого му трябва, имам 2 такива валидни до днес:
Скрит текст:
Избягвам да ходя до Лидл, че с тези коледни неща ще фалирам. Frowning1

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 40 836
Аз па нищо от тия Коледни не съм купила...Thinking

# 52
  • Мнения: 593
И тоя слоган /по модерному/ много ме дразни..."Отпусни се, Коледа е!" Що за тъпотия???
Присъединявам се,  посмях се и аз с техните несполучливи опити да се правят на оригинални. Брошурата почва да се превръща в комикс.
Пък и не, НЕ Е Коледа! 😂

В тази връзка и онова "Ех, повече късмет и т.н." също е голяма тъпотия. Ако все пак четат, използвам да им благодаря, че поне махнаха подигравката с усмивките. 😃

# 53
  • Мнения: 1 917
Аз па нищо от тия Коледни не съм купила...Thinking
И аз, и се надявам така и да си остане. Satisfied

# 54
  • Мнения: 36 600
Аз ще взема от коледните, но по-към края на месеца (ако остане, иначе - от другаде). Опитвала съм абсолютно всичко, имам 4-5 музикални кутии и вече нямам желание да купувам повече, отколкото ми трябва (вероятно ще е по-интересно да опитаме нещо ново по празниците). Определено харесвам щолен с марципан или с мак (имаше в Лидл предишни години), също мини щолените (и те са с марципан, а не са клисави, както беше писал някой преди време), звездичките, нугата, макарони (но от тях има винаги преди празниците).
Мои близки харесват джинджифиловите сладки.
Колкото до бонбоните - тези кръглите, които са намалени другата седмица, ми харесват повече от коледните.

# 55
  • Мнения: 10 229
Брадичке, благодаря за темата.
Преброяването на “впечатлените” от коледния слоган расте- и аз съм с вас. Още в първата им брошура, в която го пльоснаха това ми се стори супер неудачен маркетингов подход в настоящата ситуация.
Нищо не харесах, за моя радост от новата брошура.

# 56
  • Мнения: X
Да знаете случайно детските кухни кога ще бъдат пуснати? Благодаря Simple Smile

# 57
  • София
  • Мнения: 415
Благодаря за темата, брадичке!
Не четох преди мен, пиша като овца Simple Smile, но да спомена че кода gotvi43 се активира еднократно и втори път не ми дава. Явно са си по правили бъга от готви42.
Но пък пробвах GOTVI44 и взе, че стана!:laughing:

# 58
  • София
  • Мнения: 9 936
Скрит текст:
Някой случайно да пазарува от Лидл-а до бул. Скобелев?
Аз тази вечер.
минах транзит снощи и нямаше стъклени кани. Но телефона 0800 от вчера не работи...
Има ли в темата все още служители от лидл.
ПП: Някой иска ли да се комбинираме за обща поръчка от лидл.де shop? Някои неща са доста намалени спрямо тук.

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 10:10 от Starrydream

# 59
  • София
  • Мнения: 2 435
Благодаря за темата, брадичке!
Не четох преди мен, пиша като овца Simple Smile, но да спомена че кода gotvi43 се активира еднократно и втори път не ми дава. Явно са си по правили бъга от готви42.
Но пък пробвах GOTVI44 и взе, че стана!:laughing:
Колко дни е активен?
 Отговарям си сама - 5 дни. Трябваше ми за понеделник. И аз го активирах.
Благодаря, по-бърза си от мен....Yum

Общи условия

Активация на акаунт