Лидл 169 - ноемврийски надежди...

  • 91 396
  • 1 484
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 416
Благодаря за темата, брадичке!
Не четох преди мен, пиша като овца Simple Smile, но да спомена че кода gotvi43 се активира еднократно и втори път не ми дава. Явно са си по правили бъга от готви42.
Но пък пробвах GOTVI44 и взе, че стана!:laughing:
Колко дни е активен?
5 дни

# 61
  • In transit
  • Мнения: 11 960

И тоя слоган /по модерному/ много ме дразни..."Отпусни се, Коледа е!" Що за тъпотия???
Даам и продължението на слогана по ТВ, че цените им били ниски. Joy

Брадата, благодаря за темичката!

Почти нищо не си харесах в новата брошура...сигурно ще си взема печен шамфъстък да си забъркам тахан от шамфъстък.

# 62
  • Мнения: 2 268
Чедър! Хубавият английски чедър, че и все още е 20 лв/кг. Тъкмо сме на последният пакет от лятното зареждане.
Не знам обаче кой ден ще успеем да отидем, и дали ще го заварим.

# 63
  • София
  • Мнения: 22 952
Доста неща набелязах от новата брошура. А чедъра - задължително поне 2 опаковки ще взема.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 865
Пускали ли са скоро дамски дънки?

# 65
  • Мнения: 2 392
Снощи се ядосах...нямаше тортили при нас. Имали проблем с доставката. Взех лаваш.

Коледните изтривалки ми харесаха Simple Smile

И тоя слоган /по модерному/ много ме дразни..."Отпусни се, Коледа е!" Що за тъпотия???
Като сме на тема изтривалки ... Тази ми е една от любимите Simple Smile Поне посланието е "на място".
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 03 ное 2022, 10:54 от netman71

# 66
  • София
  • Мнения: 2 435
Доста неща набелязах от новата брошура. А чедъра - задължително поне 2 опаковки ще взема.
Как го съхранявате след като го отворите? Бях взимала малък - 200 гр и след една седмица остатъка беше започнал да мухлясва. От Била беше, не от Лидъл, ама едва ли има значение...

# 67
  • Мнения: 2 268
Аз го държа в пластмасова кутия. Може и в стъклена. За около две-три седмици изяждаме килограм.
Взимам по 3 килограма, като го пуснат.

# 68
  • Мнения: 20 209
kakche, мерси че сподели, сутринта пробвах с готви 44 но не се получи, а сега стана.

# 69
  • Мнения: 2 124
При нас вече не се вrжда дали е активирано приложението и бях в чуденка....що го махнаха?!?
Благодаря на bradata за темата!

# 70
  • София
  • Мнения: 22 952
Доста неща набелязах от новата брошура. А чедъра - задължително поне 2 опаковки ще взема.
Как го съхранявате след като го отворите? Бях взимала малък - 200 гр и след една седмица остатъка беше започнал да мухлясва. От Била беше, не от Лидъл, ама едва ли има значение...

Купих си вакумираща машинка, ще нарежа на парчета, ще вакумирам и в камерата. Едно парченце ще оставя в хладилника за похапване. Като го свършим изваждам друго и така..... Simple Smile

# 71
  • In transit
  • Мнения: 11 960
Amiamo, след като го вакумираш не е задължително да го замразяваш. В хладилника си се съхранява кашкавала с месеци.

# 72
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 430
Мен пък ме радват лозунгите, създават празнично настроение, не разбирам хората които държат да са непрекъснато намусени като бурсуци Rolling Eyes

Много харесвам големите нюрнберски меденки, коледните сладки,  маринованото филе сьомга, пушената пъстърва, сиренето нюшател, португалските кошнички, сока от гуава Hug Мисля да си взема и коледна звезда от рано, искам да пробвам да я задържа целогодишно Thinking Обаче в нашия цветя зареждат само веднъж и обикновено бързо литват повечето, много ограничени бройки от хубавите неща, после все има застояло едно и също. И коледни лампички мисля да дебна, трябва ми точно такава къса "завеса" за пред камината. Щолен с мак харесвам, миналата година се увлякох, взех няколко различни щолена, последния го изядохме юли месец😁

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 719
Само аз ли фантазирам или има лидл онлайн магазин в България? В приложението не ми зарежда, но има такава секция... Би било чудесно!!!

# 74
  • In transit
  • Мнения: 11 960
skk, нищо не виждам? Покажи за коя секция говориш.

Общи условия

Активация на акаунт