Синът ми все още не говори. 😕

  • 11 053
  • 151
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 578
Попитах нещо, не отговори.

Общо казано, ако съществуваше хапче за проговаряне, нямаше да има логопеди и всички майки на деца с увреждания щяха да са го изкупили отдавна.
Не бих вярвала на невролог, който твърди, че деца проговарят с лекарство.

# 151
  • Мнения: 13
Попитах нещо, не отговори.

Общо казано, ако съществуваше хапче за проговаряне, нямаше да има логопеди и всички майки на деца с увреждания щяха да са го изкупили отдавна.
Не бих вярвала на невролог, който твърди, че деца проговарят с лекарство.


Детето ми е с диагноза умствена изостаналост,която му поставиха още на две годинки.Казаха че е малък и не са сигурни на 100 процента дали е това,но после се потвърди.Разбира всичко,което му се говори,изпълнява различни команди ,физически е абсолютно здрав и енергичен като останалите деца,спокойно дете но с говора сме до никъде.Пробвали сме различни лекарства и не съм видяла кой знае какъв ефект и сега това ми е последната надежда.Докторката казва ,че родители са и се обаждали да й кажат,че са много доволни и децата им са напреднали много след като са го пили 1 година,за това имам надежда,че ще помогне.Иначе сме спрели детските от 2 години не гледа ТВ,минахме на черен хляб,не давам сокове,сладки неща и други вредни храни по препоръка на логопеда и виждам ,че има ефект в разбирането,но с говора нищо...само та-та и други бебешки срички.За това реших да пиша тук да се допитам до вас дали някой е давал това лекарство.

Общи условия

Активация на акаунт