Без секс..полудявам психически вече

  • 46 159
  • 869
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 8 329
Да бе порното, аз си падам по порното, пък нямам такива проблеми, има периоди със сутрин и вечер Simple Smile

# 376
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 099
Като последна причина за нежеланието за секс може да е порното според мен...
Мързел, незаинтересованост към чуждите желания, егоизъм... Това да.

# 377
  • Мнения: 8 178
И аз не мисля, че баш порното е проблемът. То всички гледат, ако беше това, нямаше деца да се раждат.. по-скоро и аз съм за мързела.. ама това пък д ате мързи да правиш секс Rolling Eyes абе не знам ама много хора се оплакват от липсата му напоследък или от некачествено.. може би много бързо се насищат един друг и си омръзват хората. Знам ли.. може би полигамията ще се окаже новото нормално. За разнообразие, де, не за друго.

# 378
  • Мнения: 6 565
На все повече клипчета попадам на хора съжителстващи в 3ки. По-често 1 мъж с две жени, едната от които му е съпруга, а другата срещнали след време и тя съживила брака им. Бла-бла-бла... Полигамия, но не съвсем. Винаги за мъжете може, а за жените се смята за неприемливо. Той не правел секс с жена си, защото или му е омръзнала или я е приел за даденост, или не можел да я гледа все с домашни дрехи, но пък ако му падне нещо ще го изтряска с кеф. Ако обаче жената кривне извън
семейството - "О, Боже! Как е възможно? Ние ви мислихме за стабилно семейство..." и т.н.т.

Последна редакция: пн, 13 фев 2023, 07:08 от ЗЛОДЕИДА

# 379
  • Мнения: 4 040
Ех, гледането на порно главно, също влияе ама не на всеки и не по еднакъв начин!🤣🤣🤣
Едно е да си се представяш постоянно да си в някакви филми докато гледаш порно, друго е у вас с “Пена” примерно… Пена е привлекателна дама, която за да отвори портите на рая трябва малко да се помъчиш… Абе не е като да гледаш порно- те там са готови от 30-тата секунда😂😂😂

Последна редакция: пн, 13 фев 2023, 06:01 от eleaa

# 380
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 099
Е хубаво де, като малък е гледал порно и си е изградил някакви грешни представи, ама после започва да води реален полов живот все пак. Не си ли дава сметка вече, че реално са различни нещата и жените не живеят с денонощните мисли как да го задоволят?!

# 381
  • София
  • Мнения: 47 061
Това го говореше една сексоложка по тв. Когато е в зряла възраст, от време на време, порното е ок, спомага за развитието и разнообразието на секса.
Когато е в млада възраст, преди да започне полов живот, е кофти, защото се изграждат неправилни представи преди реалните.
По казуса - щом не ти се прави с човека, с когото живееш, просто той/тя не те кефи.

# 382
  • Мнения: 18 411
Не си ли дава сметка вече, че реално са различни нещата и жените не живеят с денонощните мисли как да го задоволят?!

Нищо, де, нали мъжете живеят пък  само за това как да задоволят ненаситната женска.

# 383
  • Мнения: 8 178
Айде утре е 14ти. Дано има повече задоволени от двата пола Kissing Heart

# 384
  • Мнения: 26 414
То, ако се чака 14. Горко им на половете.

# 385
  • Мнения: 19 482
Това го говореше една сексоложка по тв. Когато е в зряла възраст, от време на време, порното е ок, спомага за развитието и разнообразието на секса.
Когато е в млада възраст, преди да започне полов живот, е кофти, защото се изграждат неправилни представи преди реалните.
Представите се коригират. На мен такива препоръки за избягване ми се виждат леко сектантски. Най-малкото, какво се разбира под млада възраст и ако става дума за 40годишен девственик, пак ли е рано?

# 386
  • Мнения: 8 329
Всеки ден можеш да е*еш, на 14 по важно е да се напиеш Simple Smile

# 387
  • София
  • Мнения: 47 061
Не помня точно. Деца, тийнейджъри, нещо такова... Не да не гледат съвсем, но да не е основен източник на информация и удоволствие.

# 388
  • Далечният изток
  • Мнения: 21 099
Абе всички гледат. Още не съм срещала някой увреден впрочем...

# 389
  • Мнения: 8 178
А как да се научат ако не гледат Rolling Eyes

Пп. Нямах предвид САМО на 14ти да са задоволени, а като пожелание по повод празника.

Общи условия

Активация на акаунт