най-хубавият подарък!

  • 2 142
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН nbirthday И  EFP  bouquet
СПОКОЙНА И УСПЕШНА БРЕМЕННОСТ,НАСЛАЖДАВАЙ СЕ НА ВСЕКИ МИГ ОТ НЕЯ Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Честито  bouquet

# 17
  • Мнения: 674
Честит рожден ден мила и честити две чертички Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Честито и от мен   ura
и за бебчето  newsm07 и за рожденния ден  newsm59

# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Честито и от мен  newsm44 !   bouquet

По-прекрасен подарък за рожден ден няма! Пожелавам ти най-прекрасната бременост, изпълнена с много щастие и усмивки  Grinning

И да изкарате един чудесен рожден ден - не се съмнявам, че ще е такъв.

# 20
  • Мнения: 1 098
Честит Рожден ден! Честит положителен тест. Желая ви едно неповторимо изкарване довечера.

# 21
  • Мнения: 7 716
Честито! Laughing

# 22
  • Мнения: 1 243
 newsm59 и Честити  EFP

# 23
  • Мнения: 5 317
Честито!И за бременноста и за рождения ден.  bouquet

# 24
  • Мнения: 701
Двойно честито! Hug  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 195
Момичета, да разкажа, както обещах...
Самата вечеря в ресторанта мина перфектно - бяхме си само двамата, приятна музика, свещи  и великолепна храна,  изобщо - както си му е реда.  Говорим си за какво ли не, аз обаче, дума не обелвам за   EFP  А вътрешно изгарям от нетърпение да му кажа. Но не - реших да бъде по-нестандартно, като ще е гарга - да е рошава!
Като се прибрахме вкъщи нарочно си бях оставила подаръците, които получих така полуразопаковани на масата в хола и той понеже любопитен да види какви са  newsm78, взе да ги преглежда един по един. Теста го бях шмугнала до една малка кутийка и си  мисля: дано го забележи, дано го забележи... И по едно време виждам как го взима в ръка и очите му стават нещо ей такова  #Crazy  След което погледна към мен и почна да мига на парцали... много смешен ми беше.. минаха няколко секунди докато се опомни. После ме грабна на ръце и почна да търчи из хола и през цялото време ме целуваше ... беше много изненадан и щастлив! Страхотен момент, и двамата никога няма да го забравим!
А в понеделник съм на док, моля се всичко да е наред.  Praynig

# 26
  • Мнения: 284
Момичета, да разкажа, както обещах...
Самата вечеря в ресторанта мина перфектно - бяхме си само двамата, приятна музика, свещи  и великолепна храна,  изобщо - както си му е реда.  Говорим си за какво ли не, аз обаче, дума не обелвам за   EFP  А вътрешно изгарям от нетърпение да му кажа. Но не - реших да бъде по-нестандартно, като ще е гарга - да е рошава!
Като се прибрахме вкъщи нарочно си бях оставила подаръците, които получих така полуразопаковани на масата в хола и той понеже любопитен да види какви са  newsm78, взе да ги преглежда един по един. Теста го бях шмугнала до една малка кутийка и си  мисля: дано го забележи, дано го забележи... И по едно време виждам как го взима в ръка и очите му стават нещо ей такова  #Crazy  След което погледна към мен и почна да мига на парцали... много смешен ми беше.. минаха няколко секунди докато се опомни. После ме грабна на ръце и почна да търчи из хола и през цялото време ме целуваше ... беше много изненадан и щастлив! Страхотен момент, и двамата никога няма да го забравим!
А в понеделник съм на док, моля се всичко да е наред.  Praynig
Ооооо било е страхотно!Много се радвам за вас!Ще стискам палци за понеделник!  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 259
Браво на теб.Страхотно си го измислила.Аз не бих се стърпяла.Да сте живи и здрави и Весела голеда!

# 28
  • Мнения: 214
Честито, пожелавам ти леко бременеене и на финала сладко бебче, може и две

# 29
  • Мнения: 1 202
Честито за хубавата новина ! И едно слънчице да зарадва мама и татко след 9 месеца !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт