Гобленарска седянка - 149

  • 53 568
  • 691
  •   1
Отговори
# 150
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
винаги с вълнение чакам да покажеш новите си проекти.
все са необичайни, странни и много интересни.

# 151
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Харесвам този луд петел. Бях намерила някъде в интернет схема, но се оказа абсолютно неясна. И сега не мога да го открия. Срещали ли сте я някъде?

# 152
  • Мнения: 209

Моите творения

# 153
  • Мнения: 11 843
nellito много хубаво бижу! Само да попитам - нарочно ли шиеш така, че кръстчетата да са ти различни, т.е. не са всички с еднакъв наклон?

# 154
  • Бургас
  • Мнения: 610
Момичета какви красоти сте показали само!
Нели много нежно бижу! Кое вратле ще краси! Heart Eyes
Динковче нямам търпение да почнеш новия проект, при теб винаги е интересно, а мини ножичката е очарователна!
Тедиберн, Тихерула, Цвети много хубави етапчета, носорога ще стане чудесна възглавничка.
Цвети много хубава девойка!

# 155
  • Мнения: 707
Страхотни неще сте показали, браво. Аз не съм се вясвала скоро , но шия и имам какво да покажа. Сега обаче отчаяно търся схема/комплектовка на това сърце. Моля, ако някой има идея откъде да го намеря, да пише. (Пинтерест и сайта, от който е тръгнало са проверени безрезултатно)

# 156
  • Мнения: 11 843
Две бижута от мен, нямам време за по-големи неща...чакам междусрочната ваканция, та да стигна до големия гоблен

# 157
  • Карлово
  • Мнения: 406

Ииии... малкият финал. Heart
Извинете, че ви го представям така, но ще чака финализиране на целия квартет и тогава ще се пере, глади и рамкира...

# 158
  • Мнения: 162
Един готов и един започнат

# 159
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
много ти е добра Жоржинката Simple Smile Simple Smile
https://luceel.ru/catalog/42655/42656/

# 160
  • sof
  • Мнения: 437
Mibobo, Тихерула, Tsvety, възхитителни! Ще следя за серията, а пък не ми се струва да са опростили безплатен по начало модел драгите китайци – май съвсем направо са го пуснали с гергините серийно; какво е следващото ви?
Аз с наноскопичен етап, макар и светли цветове 40 кт ми е ситно вече сякаш и може да го довършвам на почивки, но пък много ми харесва.

# 161
  • Мнения: 580
Сигурно от месец не съм показвала, но сега му е време вече.
Преди:

Сега-не е най-добрата снимка, но важното е напредъка.

Мимобо, нежни бижута!
Цвети, имаше известни притеснения за забрадката на момичето, но според мен се е получило много добре.
Тихерула, както винаги бърза и продуктивна и с хубава ръчна помпа.
Динков, следя с интерес новия проект. Харесвам много цвета.

# 162
  • Бургас
  • Мнения: 610
Здравейте момичета!
Цвети много е красив, а новият захванат гоблен какво е?
Тихирула много е сладък!
Динковче напредваш, красиво и нежно...
Оленка голяма борба е но не се отказваш. Много е красив Heart Eyes
И аз да покажа вече готов дименшъна

# 163
  • Мнения: 162
"Новият" е ей този Гранд каньон  - снимката е от алито: https://ae01.alicdn.com/kf/A6c75b95f9aad446f93149995519460d3w.jpg

# 164
  • Мнения: 707
Откриването на схема се оказа напълно безуспешно, но това не ме спря. Ще го покажа и след рамкиране

Общи условия

Активация на акаунт