Гобленарска седянка - 149

  • 53 515
  • 690
  •   1
Отговори
# 180
  • Карлово
  • Мнения: 406
Най-после излязох от батака и въздъхнах с облекчение. 4 квадрата, 2 седмици...

Не смеех да се показвам и само надничах вашите красоти.

# 181
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
павирала си Wink сега вече можеш да градиш.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 414
Хайде и аз да покажа, тъкмо тази сутрин снимах:

# 183
  • Мнения: 162
Още малко

# 184
  • Мнения: 707
Аз набързо спретнах в тези студени дни едно бебешко, което ще си "чака" бебето. Понеже много често ме питат имам ли готови самплери, отдавна се каня да направя няколко, които само да чакат за име и дата

# 185
  • Бургас
  • Мнения: 610
Аз започнах тези физализи на лен 28 каунт, нещо ми е скучно, но се хванах вече на хорото!

Ще стане това:
https://www.pinterest.com/pin/481111172703704271/

# 186
  • Мнения: 707
Да ви покажа аз с какво се занимавам тези дни: обмислям да накача с гоблени една празна стена в спалнята. Подбрах 8, които са в една цветова гама и дълго се чудих как да ги разположа. Понеже искам да си ги представя, принтирах си ги, направих им пропорционалните размери и взех да редя на лист, който се предполага, че е стената (въпреки че тя е доста по-голяма) . Долу-горе се спрях на  два варианта  :

или

Ако може да предложите нещо, отворена съм, докато не съм разпробила навсякъде Wink
Да вметна, че освен тази осморка, има още 7 гоблена в спалнята по другите стени, но всичко е в една гама

# 187
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Пипи, чуден гоблен!

Аз подхванах един изоставен, то не е един, три са. Та видях, че доста съм го объркала, не ми се занимава да го разшивам. Започнах другия, там пък едно разминаване на конци, но не мисля, че ще е фатално. Дано напредна прилично и покажа нещо другата седмица.
Иска ми се да видя феята на Цветето. Simple Smile

# 188
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
meri, Исус и Богородица не ми се виждат намясто при останалите. независимо от цветовата гама.
Sad

# 189
  • Мнения: 707
meri, Исус и Богородица не ми се виждат намясто при останалите. независимо от цветовата гама.
Sad
Благодаря. И аз доста се чудя за тях

# 190
  • София
  • Мнения: 630
mery 79 и на мен не ми стоят добре заедно - едните са по-скоро еротични, а Исус и Богородица някак не се връзват. Но пишеш, че имаш и други гоблени в спалнята. Защо не пробваш да ги съчетаеш 6-те с някои от другите, а Исус и Богородица да ги сложиш на друга стена? Thinking
Не знам какви са другите гоблени, но може пък да се получи Hug

# 191
  • Мнения: 1 915
meri, Исус и Богородица не ми се виждат намясто при останалите. независимо от цветовата гама.
Sad
Благодаря. И аз доста се чудя за тях

Тях ги сложете на източна стена . Само двете .

# 192
  • Мнения: 1 803
Подберете гоблените тематично,а не цветово.И да,иконите трябва да са отделно.

# 193
  • Мнения: 707
Знам за източната стена, но в спалнята това е неприложимо, защото тя цялата е прозорци и няма никакво място. Имам там и истинска икона (защото моите Исус и Богородица не са икони според църковните канони), която е закачена в максимална близост до източната стена, на ъгъла ѝ със северната. Ето и другите в стаята:

Двете на Густав Климт са над леглото, другите са на третата свободна стена. Изглежда наистина трябва да ги пренаредя и ако трябва да извадя и някои други

Последна редакция: чт, 09 фев 2023, 12:35 от mery 79

# 194
  • Мнения: 1 803
Може ли да попитам,откъде купихте  "Целувката" на Климт?
Аз моите гоблени ги сменям по стените.

Общи условия

Активация на акаунт