От Пазарджик с любов - 8

  • 22 655
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
малееее, Дес  Shocked колко е пораснал ЛЕО .  аз нали го виждам кога спи а пък и е завит  Laughing и сега като го видях на снимката , седнал;усмихнат ;зъбат  Mr. Green направо ме разби . много е готин (пу,пу)

# 16
  • Мнения: 1 097
Мими, мерси  Blush
Сега в този студ не можем да мръдне никъде, щото по 40 минути се придвижвам  Confused Пък и по-студено ще става... незнам. Само да магазина ходим, нали ни направиха ТАРИТА до входа  Mr. Green
Кога ти е на теб кормуването? Да знам да стискам палци  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 297
Привет, момичета!

Деси, Лео е голям сладур с тези зъбчета  Hug! Аз все се каня да снимам и малката във ваничка, но я изплисква цялата и не успявам  Mr. Green!

Малко коледно настроение от нашата елхичка  Heart Eyes!

http://foto.mail.ru/mail/s_p_p/2006/i-239.jpg

# 18
  • София
  • Мнения: 1 511
виждам, че мойто бебе го няма, така че бързам да му дам данните - Бебе Божидар, роден на 30.06.2006 година...

Готово! Hug

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Валерия, чудна елха си имате Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes! Аз утре ще украсявам нашата, да видим какво ще сътворя Crazy!

# 20
  • Мнения: 147
ама нас защо ни няма в списъка newsm45

# 21
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета! Надявам се да имате коледно настроение въпреки липсата на сняг.Днес за кратко си помислих , че ще имаме сняг за шейната на Дядо Коледа.Сега как ще ни донесе подаръци ?  Joy  Снощи бях на банкет и още ме болят краката, страшни танци имаше.Малкия Емчо се гледаше с тати.Вие как сте след банкети и преди празници, остава ли ви време за лични занимания или цялото време е посветено на децата? Какви подаръци избрахте, купувате ли за всеки от семейството? Ние правим подаръци предимно на децата.  А днес ще си украсим елхата, да видим колко време ще е цяла  Mr. Green .

# 22
  • Мнения: 5 297
Весело посрещане на Коледа, момичета Hug!

                                     

# 23
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Весели празници и от нас  bouquet! Бъдете живи и здрави Hug!

# 24
  • Мнения: 239
айде да забъдваме Grinning после да пишете на кой се е паднала паричката
желая весели празници на всички   bouquet

# 25
  • Мнения: 529
 Kissing Heart 

ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!  ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ НАЙ-ВЕЧЕ ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ЗА ВАС И ВАШИТЕ СЕМЕЙСТВА



В къщи късмета се падна на съпруга ми!

 newsm51

# 26
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
У нас се падна на Руми Grinning!

# 27
  • Мнения: 1 097
Весели празници и от нас!

Паричката се падна на мен  Mr. Green Миналата година бях бременна и ми я нагласиха, ама тая година си ми се падна  Heart Eyes

# 28
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Весела Коледа на всички!
Да ви донесе много здраве и сбъднати мечти!  bouquet

# 29
  • Мнения: 239
у нас се падна на Ива , без да я гласим.

Общи условия

Активация на акаунт