Бременна в 5месец до Бали и СИнгапур - луда ли съм?

  • 3 254
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
До морето или до Банско бих отишла бременна в 5ти месец, но Бали и Сингапур-не!

за жалост, Биска, ако има нещо да се случва, то може да се случи и на път за въпросните 2 места... (първите 2)  Confused



A, по -добре нищо непредвидено да не се случва. Но все пак има разлика.Говориме за °н° на брой часа в самолет. Те там на място никой няма да оствят без грижа.., но за времето докато пътува е кофти. Всеки си знае за себе си.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 559
Всъщност и на мен това ми е най-голямото притеснение, по време на полета да не се случи нещо. А си говорим с моите мъже от лятото, че стане ли студено ще отидем на топличко, първоначално искахме круиз, сега не смея и това да направя, искахме по принцип и да е за НГ но аз пак се отказах че да минат първите три месеца. Изобщо голяма каша  ooooh!  И така сега незнам - следващата ни почивка ще е най-рано след една година и то ако тогава се престраша да оставя бебо на майка ми. Наистина не знам, а много се дразня когато съм нерешителна.

А и естествено голямо благодаря за отговорите и търпението към една неуравновесена в момента бременна   bouquet    Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 334
Всъщност и на мен това ми е най-голямото притеснение, по време на полета да не се случи нещо. А си говорим с моите мъже от лятото, че стане ли студено ще отидем на топличко, първоначално искахме круиз, сега не смея и това да направя, искахме по принцип и да е за НГ но аз пак се отказах че да минат първите три месеца. Изобщо голяма каша  ooooh!  И така сега незнам - следващата ни почивка ще е най-рано след една година и то ако тогава се престраша да оставя бебо на майка ми. Наистина не знам, а много се дразня когато съм нерешителна.

А и естествено голямо благодаря за отговорите и търпението към една неуравновесена в момента бременна   bouquet    Mr. Green

Мисля, че не е въпроса дали ще ти се случи нещо, по-вероятно не, а дали ще ти е комфортно и дали няма много да се преумориш. Успех в решението.  bouquet

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Хич не му мисли. Аз съм била в Сингапур и тази година съпругът ми ме викаше за Нова година пак там, но заради бебето не мога да отида, защото е малък Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 7 474
Хич не му мисли. Аз съм била в Сингапур и тази година съпругът ми ме викаше за Нова година пак там, но заради бебето не мога да отида, защото е малък Crossing Arms

Ти се притесняваш с дете  да отидиш, а я съветваш да тръгне бременна на такъв път  newsm78
Защо не влезнете малко в "Родители преживели загуби" да попрочетете Thinking Има майки загубили децата си от тук до морето само Praynig, единици са, но кой ви дава гаранция  Stop
П.П. Естествено всеки си носи рисковете, но си мисля, че след като си взел решение да имаш дете  няма да умреш, ако си седнеш на д-то за 1 г.  Thinking

# 20
Аз бях бременна във втория месец, който се води опасен, когато пътувах до Палма де Майорка. дори денят, преди да летя, бях прокървила, пък нищо не се случи. Сега детето ми е живои здраво на 3 г. А пък после пак пътувах, когато вече бях 8 месец. И все със самолет. Не се притеснявай, то на човек каквото му е писано. Ако нещо ще става, то и тук да си останеш пак може да се случи.

# 21
  • Мнения: 2 577
Летяла съм до Сингапур и честно НЕ бих тръгнала бременна
Наистина е прекрасно, но може да почака една година
Нооо всеки решава сам за себе си и си носи рисковете Peace

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 559
Благодаря ви момичета за споделения опит, аз все още не мога да реша, но ме притеснява разтоянието, сигурно няма да се престраша, страх ме е да не предизвикам съдбата. Е това последното прозвуча като от сапунка, много фатално, но е така, ставам суеверна покрай тази бременност.

  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 131
Хич не му мисли. Аз съм била в Сингапур и тази година съпругът ми ме викаше за Нова година пак там, но заради бебето не мога да отида, защото е малък Crossing Arms

Ти се притесняваш с дете  да отидиш, а я съветваш да тръгне бременна на такъв път  newsm78
Защо не влезнете малко в "Родители преживели загуби" да попрочетете Thinking Има майки загубили децата си от тук до морето само Praynig, единици са, но кой ви дава гаранция  Stop
П.П. Естествено всеки си носи рисковете, но си мисля, че след като си взел решение да имаш дете  няма да умреш, ако си седнеш на д-то за 1 г.  Thinking
Лео аз също съм губила дете и то не защото съм пътувала, имало е друга причина. Ако бременоста протича нормално и няма забрана от наблюдаващия лекар не виждам причина жената да не пътува. Аз като бях бременна в 3 м. ходихме на ски - питах гинеколога си и той каза, че може. В 5 м получих контракции и до края лежах, но не мисля, че е било заради зимната почивка.

# 24
  • Мнения: 22 925
Без да подозирам,че съм бременна летях от Европа 9 часа до латинска Америка,оттам няколко пъти сменяхме дестинации с по-къси полети по 2-3 часа.Возих се на моторници,лодки и какви ли не плаващи.Там разбрах,че съм бременна.После обратно към Европа.В 4-ти месец пак пътувах из Европа.Не съм имала проблеми.Като цяло риск има където и да си и каквото и да правиш.Може да си у дома или в самолет.Въпросът е как ще се реагира в аварийна ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт