Да спасим Дарина ! .... Писмото на Лора - Искам да купя живота на сестрами...

  • 4 045
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
Всичко ,което се случва на Дарина е ужасно.Нека всички помогнем!!!

# 16
  • Мнения: 2 584
SMS в помощ на Дарина

Мобилтел откри днес SMS номер в помощ на малката Дарина. Всеки абонат на М-Тел вече може да изпрати съобщение на кратък номер
1365


и по този начин да дари 1 лев за спасяване на детето. Операторът взе това решение, за да могат повече хора да се включат в кампанията за събиране на средства за животоспасяваща операция на болното от левкемия тригодишно момиче. Идеята за активиране на специален номер дойде от абонати на М-Тел, които изразиха желание да участват в играта LOOP Мега Желание и ако спечелят, да дарят наградата от 100 000 лева за лечението на Дарина. Около EUR 300 000 ще са нужни за операцията на Дарина, ако се наложи да бъде извършена в чужбина. Сумата е непосилна за семейството, това накара стотици хора и организации да се включат в инициативата и да дарят средства за спасяването на живота на малкото дете. Темата е една от най-посещаваните и в десетки Интернет форуми.
Корпоративни комуникации Мобилтел

# 17
  • Мнения: 1 381
Точно щях да питам, за не абонати на М-тел как да изпратят СМС. На мен ми дава "number not in use". Ако има инго накой да казва.
А какво стан с играта голямото желание на LOOP. Видях че срокът е бил до 27.12.2006

# 18
  • Мнения: 2 584
Точно щях да питам, за не абонати на М-тел как да изпратят СМС. На мен ми дава "number not in use". Ако има инго накой да казва.
А какво стан с играта голямото желание на LOOP. Видях че срокът е бил до 27.12.2006

засега е само мтел, трябва и другите оператори да позволят изпращане към този номер, иначе връща отговор Благодарим ви че помагате на Дарина

# 19
  • Мнения: 2 584
доколкото разбрах спечелило е момичето което искаше операция за сляпото си братче, аз не можах да гледам че точно накрая на предаването сити нямаше сигнал #Cussing out поне на нашия телевизор Twisted Evil другите програми си вървяха, много е хубаво че независимо от отказа на момчето за желанието за Дарето се пусна номер за гласуване

# 20
  • Мнения: 2 494
Вече може да се праща СМС от Мтел и Глобул.
На Мтел е 1.20лв, като даряваш 1 лв за Дари, а на Глобул стойността му е 1.80лв, като така даряваш 1.50 за Дари!  Peace

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Днес в обедната емисия на Нова ТВ казаха, че в централната емисия от 19.15 ще разкажат за Дари.

# 22
  • Мнения: 908
Прекрасна е Дари! Иска ми се да я напрегръщам и нацелувам! Дано се оправи! Силно се надявам и вярвам в това! Радвам се,че се е уредил въпросът със смс-ите,защото така е по-лесно и удобно да се съберат още пари. Сега в "Календар" сестра й каза,че са се събрали към 55 000лв. А колко трябват за операцията?

# 23
  • Мнения: 1 929
необходими са около 300 000 евро още много трябват ,но да не се отчайваме
Вярвам,че Дари ще оздравее!

# 24
  • Мнения: 908
"Капка по капка - вир става". 250 000 човека да отделят 1 лев да пуснат смс ще се съберат.Само дето трябва да се рекламира повече номера,сайта на Дари. Толкова малко се иска от всеки един,а толкова много може да направи с това "малко".

# 25
  • Мнения: 4 392
За Мтел - ясно, но някой знае ли номерата на Глобул и Вивател, на които  могат да се пращат смс- и за Дарето? Гледах и в нейния сайт, но не видях. Ако наистина ги няма- напишете ги и там!

# 26
  • Мнения: 908
За Глобул номерът е същият - 1365. За Вивател вече не знам.

# 27
  • Мнения: 1 098
Видяхте ли как нарастват парите в банковите сметки на Дари! Дано успеем! Да разкажем на всички за мъничката принцеса!

# 28
  • Мнения: 2 910
Хубаво е, че вече са отворили линия и за абонатите на Глобул. Дано направят същото и Вивател. На всички свои познати и приятели ще кажа. Дано скоро се съберат нужните парички Praynig

# 29
  • Мнения: 908
Животът на едно дете.
Една усмивка толкова красива.
И малкото, добричко сърчице
без да иска, бавно си отива.
Едни очи, по - топли от вселена.
Едно лице... Като на ангел!
И никой тоз живот не може да отнеме!
Защо тогава Господ дал го е...
Живот, доскоро тъй безгрижен.
Но за миг изцяло той се срива.
Няма изход от света неподвижен.
И едно слънчице от нас си отива.
Нима не можем да го спрем?
Нима сърцата ни мълчат?
Да проумеем и да разберем,
че сълзите понякога така горчат...
Аз мисля... И много боли...
Аз искам... Тя да живеее...
Дъжд тъжен от детски очи...
Защо - не мога да го проумея!
Аз ще се боря! За нея!
Не всичко за нея се срина...
За Бога и Дявола... Тя ще живее!
Помогнете сега да спасиме Дарина!

Автор: Петя Терзийска

http://otkrovenia.com/main.php?action=show&id=34727

Общи условия

Активация на акаунт