бебо падна

  • 1 132
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 581
....... Чувала съм стари хора да казват, че като пада дете, земята се огъва. ...

това изречение е върха благодаря за него  Heart Eyes
и предполагам че както сте писали тепърва ще има да падаме винаги ще си спомням това изречение страхотно е Peace
а иначе бебка е добре спинка си сладко сладко
благодаря на всички страхотни сте  bouquet 

# 16
  • Мнения: 814
Споко, бебетата често падат, но природата си знае работата! Те не са от чупливо стъкло, както ги мислим! Не може да не изстрадаме всяко падане, но така израстват-първото падане на дъщеря ми беше  на възраст 5-6 месеца, оставих я на леглото заспала, а след 15 мин. вече я нямаше, нали се досещате-беше паднала и се търкулнала под леглото! Ужас! Но нищо й нямаше, дори не беше заплакала, а си спеше безметежнооооооооооооо! А аз побелях!  Но Господ си знае работата-пази дечицата ни! И все пак проследи за известно време поведението на бебката, важно е да няма някакво отклонение от нормалното й поведение! И кураж-това ни очаква, докато стъпят стабилно на крачетата си!

# 17
  • Мнения: 742
Радвам се, че сте добре. И ние доста сме падали. При всяко едно падане се притесняваме. Споко Peace

# 18
  • Мнения: 8 917
Радвам се, че сте добре и лека вечер Hug

# 19
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Милата,като знам колко си се притеснила...
Няма страшно,ще претръпнеш след време.
Пожелавам ти всичките падания на бебчо да са такива-безпроблемни.  Hug
Алекс падна за първи път от спалнята на няма и 4мес. Тя на 3 мес.започна да се обръща по корем,но само толкова. И ние спокойно си я оставяхме да спи на спалнята.
Един ден падна,а спалнята ни беше доста висока. На мен направо сърцето ми спря,цял ден се притеснявах да не би да и стане нещо и ревах като магаре-чувствах се като някаква много лоша майка.  Joy
Разбрах как е паднала-маймуната се хващаше за покривката на леглото и се набираше...
След още 2-3 падания разкарахме спалнята и си сложихме матрака на пода  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт