Преварявате ли минералната вода?

  • 1 605
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Преварявам само изворна на Девин и то не повече от 4 мин. да ври , иначе става и тя вредна за детските бъбреци ,които не могат да я усвояват

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 392
А изворната вода става ли да се ползва за АМ?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 457
А изворната вода става ли да се ползва за АМ?
Да  Grinning

Аз редувам Девин с розовия етикет (преварявах я до 1г, сега - не) и преварена чешмяна вода  Peace

# 18
  • в джунглата
  • Мнения: 916
не преварявам от както стана на 3мес.

# 19
# 20
  • Мнения: 100
Не преварявам,откакто навърши 3 мес.Редувам различни марки изворна.

# 21
  • Мнения: 6 315
Минерална вода на бебета не се дава  Stop

Дава се изворна или трапезна.

Някои мами преваряват, аз никога не съм.

Както и чешмяна  Laughing. Аз преварявах чешмяна вода, трапезната (започнах да я давам след годинка) не съм.

# 22
  • Мнения: 2 109
при преваряването водата се изпарява, и концентрацията на минерали и соли се увеличава, тоест става по-скоро вредна.

аз давам АМ с розов Девин и понякога Торнспринг. стерилизирах шишета до 5-6 месец

# 23
  • София
  • Мнения: 148
По време на бутилиране водата се озонира и така се стерилизира,така че няма проблем ако не се преварява то става излишно!

# 24
  • Мнения: 326
prevariavam vodata ot cheshmata, no mineralnata ne. ima si specialna min. voda za bebeta

преварявам водата от чешмата, но минералната не. има си специална мин. вода за бебета

Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 17:03 от Vivi

# 25
  • Мнения: 19
Аз използвам изворната на Девин и я преварявам 5 мин, а бебо е на 7,5 месеца.

# 26
  • Мнения: 1 866
Давам изворна и никога не съм преварявала.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 605
Преварявам само водата от чешмата. Минерална не давам, а и да ми се наложи , няма да я преварявам. Така още повече се повишава минерализацията.

Peace

# 28
  • Мнения: 391
изворната първоначално само я кипвах ,а в последствие започнах и да я преварявам  10 минути ,защото след като прегледа етикета й ,мъжът ми каза ,че изворната е с почти  същото съдържание откъм минерали ,с каквото е чешмяната вода.Изобщо не зная в какви бутилки е пълнена водата ,за това и преварявах.

# 29
  • Мнения: 601
Давам преварена Девин-розовият етикет Peace

Общи условия

Активация на акаунт