А как децата в едно семейство показват, че се обичат

  • 1 237
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
един от най-любимите ми спомени е когато момичетата за пръв път се хванаха за ръце по време на разходка, бяха на три и една година. веднага след това се съгласих да си купим видеокамера, която до този момент смятах за напълно излишна вещ.

И аз точно заради това се навих на видеокамера, след като ги видях прегърнати да танцуват на детски песнички. Изчакваме само да дойдат следколедните разпродажби.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 38
Ами двете са в една групичка в детската градина и щом ги оставя сутрин се хващат за ръчички и се качват нагоре.Иначе се наричат по имена-Джулче и Габче,а аз ги наричам чочита,Много са сладки-когато давам нещо на едната,винаги иска и за другата,а откакто и двете ходят на градина са неразделни.     Heart EyesДЖУЛИ-07.01.2003      Heart EyesГАБИ-29.12.2003

# 17
  • София
  • Мнения: 3 421
 Сега синът ми е при баба си - нощес е бълнувал и пак е търсил сестра си. Не искаше да ходи там без сестра си. От както се е родил я гледа в очите, копира я и слуша сякаш е Господ. Щом му се даде нещо пита - а за кака?
 Щерката - грижи се за него, мачка го от радост, сутрин в детската му помага и без да я карам ходи да проверява как е.
 При подслушан разговор - Креми: Люби ако някой нещо ти направи, да му кажеш, че кака като дойде...

 Онази вечер ми каза: Мъчно ми е за Люби, ти не ни гледай че се бием, аз си го обичам!

# 18
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Показват го не само с думи, но и с жестове един към друг. Толкова обич лъха от тях, че на мен често ми се плаче от умиление. Моля се много да е все така и занапред.

# 19
  • Мнения: 824
Вземам баткото от детска градина и винаги минаваме покрай един магазин и му купувам нещо.Избра си брускети марети и продавачката попита в торбичка ли да ги сложа ,аз казах ''не'' ,защото мислех че ще ги яде по пътя,а той казва ''да'' Rolling EyesИ на въпросителния ми поглед отговори''ами нали и на Никола трябва да дам''

# 20
  • Мнения: 2 270
при моите деца обичта се показва само към малкото братче.Големия ми син от години не дава някой да го целува,а сега кара Тони да го целува/това за него е повече от обич/За каката да не говорим ,там вече се разтапят.Но между каката и баткото обич не виждам -само скандали

# 21
  • Мнения: 47 983
моя син също започна да се усмихва първо на сестра си,а и до сега само тя е в състояние да  го разсмее,да го забавлява
тя пък постоянно го разнася,когато някой го обиди или му се кара,скача  веднага да го защити,когато питаш кой е най -сладък и т. н. винаги казва че е той,а не тя,че най-много него обича,и след това нас,попита ли някой за брат  й-разказва не само как се казва,ами и на  колко е,какво може да прави,колко сладко е направил и еди-какво-си...
имат си игри, и си играят заедно... Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 1 877
Ирина е влюбена в новото си братче. Е, очакваше сестричка, но и така е доволна. От корема още го целува и му се радва. Когато се появи, направо се вкопчи в него и съскаше срещу близките, които се опитваха да го доближат - като орлица. Сега се поуспокои и пак приема бабите у дома, но не престава да се радва на братчето си, целува го, носи памперси, иска да го къпе. Понякога ми казва :Благодаря ти, че ми роди братче!". Никаква ревност не съм отчела досега.
По същия начин се държи големият ми син с бебето.Непрекъснато ходи да го целува по челцето,дрънка му с дрънкалките и не дава да го доближават непознати.

# 23
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Когато се роди брат ми съм била на около 4 год.
Имам някой спомени но доста неясни.Майка ми,разказваше,че когато са ме завели във родилният дом да видя новото си братче,съм плакала под-прозореца и съм се молила на майка ми"Моля ти се бе мамо,върни го това братче,не го искам.Искам сестричка"
След това,когато нещата се пооталожват,не съм давала никой да припари до количката на брат ми.
Веднъж съм ухапала за пръста една баба,посмяла да погали братчето ми във количката. Mr. Green
Еми заобичах си братчето,макар,че много бе биеше,въпреки,че аз бях по-голямата.Каквото и да ни купеха,той пазеше половината за мен,аз половината за него и така.

Когато синът ми разбра,че ще има сестричка,нямаше кой знае каква радостна реакция.Най-вероятно,все още не разбираше за какво иде реч.Когато се появи Преславка,отначало имаше ревност,но със времето отшумя.
Сутрин,когато Преславка се събуди първо поглежгда леглото на батко си и започва да сочи леглото и да бръщолеви нещо,на неният си език.Ако чуе да хлопне вратата,усмивка на лицето и до ушите и тръгва да бяга,като непрекъснато крещи,"Бати,бати"
Батко и още несъблякал си якето,от вратата хуква да прегръща и целува Преслава.В моменти,когато  е сериозен,ще и даде водичка,ще и обуе чорапчето и т.н.Непрекъснато със това,не спира да я милва по-главата и да повтаря,колко хубава сестричка има.Ами обичат се,щом ги видя и двамата как падат и стават,докато се докопат един до друг за да се прегърнат ми става ясно това. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт