Ще има торта голяма за ДЕКЕМВРИЙЧЕТО на мама!

  • 24 360
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 381
Благодаря на всички за пожеланията  Heart EyesНие изкарахме страхотен рожден ден с много и стархотни подаръци.Снимки ще кача по нататък защото сега заминаваме на гости при баба и дядо в Търново.
Честитя на всички рожденници които им предстои да празнуват и на тези които съм пропуснала!Весели празници!

# 31
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАМЕН И ДАНИЕЛ!

ДА РАСТАТ ЗДРАВИ И ВЕСЕЛИ!

Дано не пропускам някое пораснало декемврийче.
И ние двете с Дара сме хремави. Лошото е, че за разлика от Янче, този път нямахме късмет с Чамурлийска. Уж ни предписа нещо по телефона, но за сега не помага. Вече не вдига температура, но кашля ужасно и нослето е запушено. В понеделник пак ще обикаляме по доктори ми се струва  Confused Дано за вторник сме на линия! Подаръците са приготвени, надявам се да сме здрави!
Миме, стискам палци отново страшните диагнози да са силно преувеличени! Време беше да покажеш Ванеска на немските доктори, за да разсеят и последното съмнение, че е прекрасно здраво дете  Heart Eyes
Аз се надявам да има с какво да ви се похваля в понеделник  Embarassed Стискайте палци.

Да не забравя - добре дошла при нас, Христина! Принцесите ти са големи сладурки. Надявам се да се запознаем като се приберете в София.

# 32
  • Благоевград
  • Мнения: 142
ЧЕСТИ  РОЖДЕН  ДЕН  МИЛА  ВИКИ!!!


Желая ти детенце мило
да бъдеш винаги щастливо
и само хубави неща да блескат
в твоята душа.
Да бъде светъл празник
цялото ти детство.
Щастлив да бъде всеки идващ ден!
Щастливи цялото семейство
със мами , тати най-отпред!!!
  ura Tada  costumed034

Последна редакция: нд, 17 дек 2006, 00:53 от desi-r

# 33
  • Мнения: 558
честит рожден ден на всички мили дечица които пропуснах докато ме нямаше!Да са живи здрави и много прекрасно детство с много радости за мама и тате!!!
Включвам се пак  набързо че и мен ме е поднесла здраво програмата, а с тези мъгли ми съкращават животеца.. Днес успях да кацна от Варшава, но във Пловдив, толкова зле е организацията, нямам думи, като кацнахме ни съобщиха че тъкмо тръгнали рейсовете от СОфия да идват да ни вземат, чакахме огромни опашки за всичко, пълна анархия цари, а аз така и не ги дочаках тези рейсове (не знам с каква скорост са се движели, но повече от 2 часа ги нямаше), щото се домъкнах в София накрая с такси.
Тъпото е че утре сутрин имам друг полет за Естония през Прага, но като бях в ПЛовдив не беше още ясно откъде и дали ще излети. Преди малко разбрах че ще летим от Пловдив, та така,..направих си страшна екскурзийка която ще се повтори утре сутрин...Да бях си седяла във Варшава от там да летя за Талин ама на..да си видя детето поне за малко ...то стана съвсем малко заради перфектната организация..
Не ми е ясно как ще влезем в ЕУ-то след 2 седмици....
Къмто 20ти се надявам някак си да кацна нейде из българските поля, та дано се видим предколедно.
Миленче, стига се втелява, Ванеса си е прекрасно и здраво детенце, най-вече мойта мила бъдеща снахичка:) тъй че споко, всичко си е наред!
Добре дошла на новата мама с двете сладурки и целувки на всички, стискайте палци утре да хвана връзката от Прага за Талин...

# 34
  • Мнения: 338
Здравейте момичета,
благодаря за поздравите!
Съжалявам че не пиша, въпреки че често чета темата, нещо ме домързява, информирана съм за всички бременни мами, за което ги поздарвявам и им желая леко бременеене и пухкави бебета:).
Да не забравя да честитя на всички рожденници на които им минаха рожденните дни и на днешните разбира се!
Желая им да са здрави, усмихнати и палави!
А за нас, изкарахме супер рожден ден, даже се получи двоен празник, на яслата и вкъщи.
Снимки ще пусна през седмицата, че ще сменяме интернет доставчика и сега не мога да ги атачна.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 493
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ НА МАРЦИ, също и на Ана-Мария и на Марианчето на дежа пере!

Нищо че перето вече не се сеща за нас, ама ние да си го поздравим, че Марианчето ни е приятелка Wink

Виждам има някакъв превес в анкетата вече. Мисля утре да се обадя и да ангажирам, така че гласувайте до утре.

# 36
Ако  може и аз ще се приседеня 1.12.04 Калоян 

# 37
добре дошла на анита и малки Калоян

# 38
  • Мнения: 224
ЧЕСТИТ РОЖДЕН НА СЛАДКИТЕ ВИКИ И АНА-МАРИЯ!

ДА СА ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!
МНОГО ЦЕЛУВКИ ЗА ВИКИ ОТ МАРИО
  love001

Добре дошли на Валерия и Калоян  в декемврийската дружина    Hug Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 567
Весел празник на всички пораснали дечица и от мен! Да сте живи и здрави!  Hug
Боже, Рали, отсега ме побиват тръпки как ще мине и нашия полет  #Crazy Дано най-после мъглата се разсее, а мин. на транспорта и шефа на летището, които носят вина за пускането на новата несертифицирана за мъгла писта да си подават оставките!  Naughty
Мкп, сигурна съм, че бг лекари преувеличават!!!Не го мисли сега покрай хубавите празници!
Смайли, стискаме. Лесна работа са листовките, не бой се!  Hug
Янче, ритка ли бебето?

# 40
  • София
  • Мнения: 2 493
Добре дошли на новите ни попълнения! Ще ви добавя след малко кьм списъка.

Анита, откъде си? Да не чакаш близнаци? Разкажи малко повече за вас.

Хора ще ме побьркате!!!! Пак е 50/50... а като гласувате моля пишете и какво гласувате защото така е доста анонимно...

Смайли, ще стискаме и вярваме в тебе!

мкп, ако имаш възможност да се измъкнеш верно я заведи, щото на мене вече ми писна от тея доктори тука...

На всички кацащи и излитащи пожелавам да е безаварийно!

Шоши, мърда нещо ама не много активно... твойто видяха ли го какво ще е?

# 41
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз гласувах за 90 минути, но съм съгласна и на 60

# 42
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКИТЕ ПРИНЦЕСИ
ВИКТОРИЯ, АНА-МАРИЯ И МИРКА!

ПОЖЕЛАВАМЕ МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!
ЩУР КУПОН И НАЙ-ХУБАВИТЕ ПОДАРЪЦИ
!

Честит имен ден на нашия приятел Дани, Даниел на Петя и на мама Даниела!

Да сте живи и здрави, големи късметлии и обичани от всички!

Благодаря за пожеланията за утре. Съмнявам се, че ще изкарам изпита, защото съм решавала съвсем малко. Помотвах се цяла седмица  Confused Все едно. Следващия път  Wink

Дара днес се сдоби с още един от подаръците си за рождения ден. От името на свекърва ми й купихме кухнята на Мечо Пух. Има котлон, фурна, чешма, разни чинийки и прибори за хранене. Издава всякакви звуци, свири, пее. Голяма игра пада, дори не искаше да излиза сега да я водим на детски клуб. Вика ми: Не икам вънка, студено, тъмно, люлката мокра. Три причини измисли, за да ни убеди да си останем в къщи. Е, не й мина номера и ходихме до СкайСити. Трябваше да купя чорапогащник, фиби и обувки за рожденденския тоалет. Намерих и тъй мечтания пум /пумпал/, за който писахме на дядо Коледа. Видя го в един каталог и се влюби. Само той й е в устата. Е, ще го намери под елхата, вярвам, че много ще се зарадва. Май не съм ви казала, че подаръка от баща ми за рождения й ден е онова колело на Кетлер, за което бях писала по-преди. Него не сме й го дали още.
Абе приготовленията за купона са във вихъра си. Къде ти мерак за листовки  Joy?!

Анкетата ми е много неясна. Появяват се гласове, после изчезват. Стана ли поне ясно колко човека ще се съберем. Моля, тези, които са сигурни, че ще дойдат /естествено, ако не се случи нещо непредвидено/ да потвърдят в писмена форма. Ние с Янче ще направим ориентировъчен списък. Така ще стане ясно и по колко пари горе долу ще се събират. ОК?

Чакам снимки от отминалите купони.
Лека за сега! Чака ни тежка седмица. Много мероприятия съм записала в календара ни  Hug

# 43
  • Мнения: 1 568
Намерих снимка на кухнята:

Ако не сте решили още какво да купите за рд или Коледа, да знате, че това е много точно попадение. Има го и в момчешки вариант работилница с инструменти.

# 44
  • Благоевград
  • Мнения: 142
Честит рожден ден на всички празнуващи на тази дата!!!
Бъдете живи и здрави!!!

Нашият купон мина отлично.Всички малчугани се държаха прилично и достойно.
Ето ви малко снимки от събитието.И понеже с Вики на Марси сме родени на един ден има и няколко снимки от ЧРДто на Вики.(само за пояснение първо купона беше у дома с главно действащо лице Ана-Мария, а по -късно през деня и Викито в главната роля).
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86035&view=1&photo=1


Общи условия

Активация на акаунт