В кои софийски болници дават на бащата да види бебо?

  • 2 128
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 150
Аз родих в Окръжна и докторът пусна мъжът ми при мен и при бебето има - няма 10 мин. след раждането . Предполагам обаче , има значение това , че бях с уговорка и се познавахме с лекаря !

 Peace

# 31
  • Мнения: 3 356
Раждях в МД.В момента ,в който ме изкараха  в следродилно,мъжо с престилка беше отведен да види отрочето си и после постоя при мен.

# 32
  • Мнения: 2 159
раждах в Света София, понеже бях секцио, бебето го показаха на таткото след като го измиха и увиха, после като ме закърпиха и мен показаха Laughing и чак след като излязох от реанимацията и се преместих във ВИП таткото идваше непрекъснато при нас Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 2 242
в Св.София във ВИП стаите могат да те посещават роднини и приятели, стига ако не си сама, твоята съседка по легло да няма нищо против. Аз бях сама вторият ден и таткото стоя при нас доста часове. Иначе нашият татко видя Зори преди мен - присъстваше на раждането  Wink

# 34
  • Мнения: 46 602
В Правителствена не пускаха в стаите, но в Интензивното, където ни настаниха след секциото- да, мъжът ми дойде веднага след като ни качиха от операционната Peace след това свижданията са в коридора пред отделението.

# 35
  • Мнения: 1 671
Пуснаха мъжа ми в родилна зала малко след като синът ни се беше родил. Раждах в МД.

# 36
  • Мнения: 2 956
Единствения "затвор" май си остава 2-ра градска... Rolling Eyes пиле не може да ти види детенцето,а за човек да не говорим  ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз раждах в Майчин дом и нямах проблем със свижданията - доста хора ме посетиха, да не говорим за таткото, който идваше всеки ден. Естествено не доближаваха бебето /което си беше при мен/. Макар че свекърва ми не издържа и се втурна с боен вик към Калина при първото посещение...

# 38
  • Мнения: 865
в св.лазар дават на таткото да присъства на раждането.а в държавните майката го показва на снимка
Ами,ако нямам майката фото,кой го снима? newsm78
фото-репотери от 24часа или труд Laughing

# 39
  • Мнения: 903
Аз раждах в майчин дом и там бебетата са си при майките още на 2 час след раждането... Той идваше всеки ден и стоеше поне по 2- 3 часа, а и в стаята ми докараха една готина майчица дето и нейния мъж идваше редовно така, че нямахме никакви проблеми... Лошото е, че първия ден бях с една ромка дето целия катун се изреди в стаята на изписването, добре, че поне бяха от тези богатите роми, че незнам какво щчх да правя Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 117
Преди година родих в Майчин дом със секцио, почти веднага след операцията в реанимацията ме посетиха щастливия татко и майка ми. Но след като ме качиха на 7ет. посетители допускаха  само в коридора на етажа, или аз слизах долу( без бебока), или го показвах за мъничко през стъклото(без да видят сестрите) като ми го дадяха!Леко раждане!

# 41
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Така като чета, явно всичко е до късмет!
Ако са мили с теб......зависи от момента и настроението на екипа......Явно, незнам по друг начин не си го обяснявам......

# 42
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Напротив! Naughty
 Точно в Шейново пуснаха съпруга ми 20 мин. след като родих в родилна зала!

# 43
  • Мнения: 164
Аз раждах в Шейново, бях във Вип стая и позволяваха на бащите не само да виждат бебето, но и да спят в стаята. На нашия етаж имаше и нормални стаи, и честно казано беше като митинг през деня, незнаеш кой кой е и за къде е. Чудех се каква е тази стерилност, то не бяха баби, татковци, приятели с малки деца и т.н. Аз лично не одобрявам тази практика. Ако е само бащата - да, ама то за два дена дойдоха всички

# 44
  • Мнения: 574
Аз родих второто си дете в Окръжна болница в София. Още докато бях в родилна зала първо влязоха майка ми и сестра ми, а след това съпругът ми и сина ми. Други хора не са пускали, показвах бебето на прозореца. Но семейството ми идваше всеки ден при мен в стаята, не съм била във ВИП стая, а в обикновена.

Общи условия

Активация на акаунт