София - В Дървеница само красиви мами и дечица

  • 2 955
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 480
     




Да ни е честита кварталната темичка!!!

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 18:04 от 6u6i

# 1
  • Мнения: 480
Момичета, днес много е слънчево!!!
Аз отивам до Витошка, че имам една бизнес среща и сигурно ще се върна към 15:00 - надявам се и по-рано... Веднага ще се присъединя към вас, ако сте навън...

# 2
  • Мнения: 3 205
Абе Шуше, ти не спиш ли по нощите?

Да ни е честита темата (аз като новоизлюпена дървенишка мама  Mr. Green се разписвам първа)  и дано много майки да се включат!

# 3
  • Мнения: 439
здравейте Шуши и Юлче,

ето ни и нас! До по-късно!

# 4
  • Мнения: 480
Разкажете ми за днес, мацки... изпуснах ли нещо освен приятната компания и разходката...

# 5
  • Мнения: 3 205
Ходихме да запишем Ивчо на педиатър. Обаче после ни замръзнаха шушоните и се прибрахме бързо-бързо.
Днес мъглата се вдига - ако се проясни още малко, следобяд пак излизаме!

# 6
  • Мнения: 480
Души, къде се загуби, при августинките ли си...?
Юле, днес разхождахте ли се?
Ние бяхме на бебешко парти - беше много приятно... Марти си игра с другите бебоци седнал на земята - това вкъщи не може да се случи, защото нямаме удобна постелка за земя и само скача в кошарата или е с проходилката...
Ще разказвам подробности като се видим...
Пишете вие как сте?

# 7
  • Мнения: 439
здравейте милички,

днес оставих татето да разхожда малкия, аз излязох за малко със систерчето, то пък една мъгла излезе... ама Боби не се предал човекът и плътно до 17 ч. навън  Laughing

утре се каня на обяд на фризьор да ходя, ще видим каква прическа ще измисля  newsm78

браво за детското парти, вашите априлчета имат нужда вече от социални контакти.

Шуши, моля те ми прати мобилния на Оля, не съм я виждала от толкова много време...

Хайде чао-че от нас, бебчо преди малко заспа и мама ще обърне внимание на тати  newsm03

# 8
  • Мнения: 480
Здравейте мами!
Ние днес заминаваме за Солун. Там ще кацнат едни приятели, защото летището е затворено в Сф - мъглааааа...
Марти ще се гледа пак с баба си - миличкия... много ще ми е мъчно...

Душе, оказа се, че на Оля тИлИфона го нямам, но ще се опитам да го намеря от някоя друга мама, ама в понеделник...
А на татитата трябва редовно да им се обръща внимание, че те са като бебоците - искат обгрижване...
В понеделник дано да се видим и да няма мъгла, за да видим прическата ти...

Юле, да не сте си в Пловдив? - няма те...

Приятна неделя!!!

# 9
  • Мнения: 3 205
Тук съм, тук съм, ама обикаляме по задачи, или както аз го наричам - окопаваме се в хралупката  Mr. Green
Вече имаме много хубава мушама, дфесен тип горска поляна. Щеше ми се нещо по-кухненско да е, харесах си една с чайници, кифлички и намазани филийки, ама Младен нещо не беше достатъчно гладен и сега - цветна поляна на масата.

# 10
  • Мнения: 480
Хахаха - много ме разсмя, че се окопавате - много е точно определението!
Хайде да се видим днес - вече напича- от кога го чакам това слънце!!!
Ние сега ще хапнем към 12, обличаме се и излизаме...
Бабата ни е на зъболекар и ще я изпратим...

# 11
  • Мнения: 480
Душееееее, къде си...?

# 12
  • Мнения: 3 205
Ами ние ще излезем по-късно, щото Иво сега заспа - ще ти звънна, ако още сте навън.

# 13
  • Мнения: 439
Ауч,

голяма съм смотла, днес само по някакви тъпи задачки търча, изобщо не се насладих на деня  Crossing Arms

Поне не чаках на опашка за сметката за водата, която беше километрична като на времето за тоалетната хартия  Laughing

Как сте мацки, виждам някои се окопават, а други си похапват сладичко  Grinning

Утре оставям Начко на баба си Елка, отивам към центрото да купувам космонавтче и т.н.

Днес си украсих най-сетне дома с новогодишно настроение, чакам само елхата да ми падне в ръчичките  smile3508

апропо, ще пейстна този постинг и при августинчетата, нямам сили да пиша по два пъти едно и също, а вие може да ни видите в снимка.бг при четиримесечните, мисля че 12, 13 или 14 страница беше...

айде адио и цунки от нас

# 14
  • Мнения: 480
Душе, къде пишеш по нощите /като мен  Rolling Eyes/

обади се утре като ходиш до центрото, може да ти направя компания, че и аз съм закъсала от към подаръци...

Ето една снимка на джуджето Марти до елхата - на мама сладурчето /изпратете ми на лични и ваши снимки да ги сложа в началото/

# 15
  • Мнения: 3 205
Абе жени, вие не спите ли нощем???

Душе, аз така не мога да разконспирирам де са снимките... Ако няма адрес даден, мога да си умра в търсене из снимка.бг. Хич ме няма в издирването.

Шуши, ще ти пратя снимка - между другото Марти е мнооого сладък бонбон... Аз все ти казвам, ама да повторя - много ме кефи как е все усмихнат!

Значи днес няма да се видим. Жалко. То в това кално време и за разходка не става.

# 16
  • Мнения: 480
Вели, кажи какво успя да напазаруваш днес... Купи ли космонавт?
Дай идея за подаръци...
Аз не знам кога ще ходя по магазините- може да ми се чудите, ама изобщо не обичам...
Днес със Юлчето направихме разходка под "лекия" дъжд, беше много топло и приятно. Завършихме пак с "Йоли" - май ще ни стане навик...
Трябва да се включиш и ти...

# 17
  • Мнения: 439
привет момичета,

купих космонавтчето с ластика отзад, но никак не съжалявам, много е хубав за сената му, пък и в сентъра никъде вече нямаше по дет магазините, та се наплаших, че съм закъсняла... ще го видите съвсем скоро, като гледам Nature Snowman прогнозите...

подаръци още нямам, тия дни не ми беше до това, защото татко е в болница, утре съм на свиждане, но не ми се обсъжда това Cry

за сметка на това вече имаме елха, цял бор до тавана, обсипан с много разноцветни топки, Начко направо се побърка от кеф днес!

ето и малко коледни муцунки - НАЧКО ВИ ПОЖЕЛАВА ВЕСЕЛА КОЛЕДА и тук следващите четири снимчици ЕТО НИ ОТНОВО В КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ и не на последно място тук НАЧКО СЕ ПРАВИ НА ДЖУДЖЕ, ХЕ-ХЕ

лека нощ, милички!

Шуши, забраванке, пусни ми на лични телефона на Оля, ако имаш списъка! цунки

# 18
  • Мнения: 3 205
Начко е много сериозен млад мъж  Laughing Честит космонавт.

Честит първи сняг! Ще си имаме бяла Коледа тази година. За съжаление, май ще я закъсаме откъм разходки...

Ние се уредихме с коледните подаръци - аз - сушоар, Младен - бонбони, ама специални. За Иво още нищо не сме измислили, аз искам да е нещо като голяма игрална кутия, но откъде да намеря и как да стигна до там, за да я купя - идея си нямам  Crazy

Моят младеж днес е в лигаво настроение и май ще го приспивам след малко.

# 19
  • Мнения: 480
Нито зъбче имаме, нито някой ще ни дойде на гости....
Освен, ако Юлчето реши да намине с Ивко - много ще съм хепи!!!

Цяла нощ е мрънкал -по едно време вече исках да го метна през терасата или аз да полетя....
Сега пак - мрънкаа, мрънка, пусках му коледни песнички - радва им се, но пак бучеше от време на време...
Мисля че иска навън детето и аз нали съм умница, изкарах количката на терасата, обляках го с космонавта и го приспах там -навън винаги спи повече...
Сега е тишина и спокойствие... ще и се наслаждавам...
...и при Априлките ми е същияя постинг, но не ми се пише...

# 20
  • Мнения: 480
Уууууу че сняг!!! Много красиво, ама студено... Все пак чудя се дали да не направим едно кръгче, нали имаме дъждобран, а и трябва да си каляваме мъжете-бебоци...  Joy
Душе, забравих да похваля сладура Начко -ми той много пораснал, направо ще ни догони  Laughing
Тази вечер съм канена на коледното парти на мъжа ми и ще ходя на фризьор - да стана още по-неотразима...  Laughing
Сетих се за един виц-
Нарцистична мацка:
-Абе, ставам сутринта, оглеждам се в огледалото и не мога да се видя... нищо не виждам... Викам  си - сигурно съм станала неотразима  hahaha
Усмихнат ден ви желая!

# 21
  • Мнения: 3 205
Ние днес пак няма да излизаме. Много ме е яд, нямам си яке с качулка, а пък с шапката все ми вали в очите.
Тая нощ Иво нещо не беше на кеф и реши да си пореве - нищо, че спа при нас. Май го боля коремчето, защото му къркореха червата и доста си попръца  Rolling Eyes Но на сутринта беше свеж като марулка. Днес яде за пръв път сам - нарязах му банан и му дадох бишкотки плазмон, пуснах му пералнята да си я гледа как върти прането, а аз си свърших домакинстването. Резултатът - бананът отиде на пода, бишкотите бяха изядени, наложи ми се да го преоблека целия и да чегъртам цялото столче с препарат. Но детето беше много щастливо и даже като му дадох пюре с лъжичка, изяви желание и лъжичката да си държи сам (тук обаче не му се отвори парашута).
Шуше, приятно изкарване довечера Simple Smile

# 22
  • Мнения: 480
Браво на юнак Ивко!
Юле и ние не сме излизали и полудяваме вкъщи...  Crazy

Много е кисел Марти и не знам как ще го оставя и ще отида на купона... Баща му каза, че било от 19 ч, ама аз ще го изкъпя, нахраня и тогава към 8-9 ще отида, иначе ще вися на телефона...

Превиждат ми се зъбки в устата на Мартин- вече наистина изкрейзвам...

# 23
  • Мнения: 3 205
Шуше, как мина купонът?

Аз се побърках снощи с Иво, трябваше да родя преди 6-7 години, не сега. Сега съм стар и уморен човек и не мога, НЕ МОГА да търча след него като хала, нито мога да премина от спящо положение в будно и скачащо за частица от секундата. Трябва да почна да пия витамини, че не знам де ще му излезе края. Дете, пълно с енергия и майка, пъхтяща с изплезен език няколко километра зад него  Crazy

# 24
  • Мнения: 480
Юлче, не се ядосвай мила, това е период и ще премине... Приготвяйте се и да излизаме, ние тъкмо се нахранихме и ще ходим навън. Днес времето е по-добре от вчера, събудиха ме капчуците...
Купона - като купон -весело и приятно с готини хора... Ще ти разказвам, като се видим...

# 25
  • Мнения: 3 205
Днес се намръзнахме, ходихме до Плиска да видим къде работи Младен и да пазаруваме. Имаме си и коледна украса - цял един гирлянд!!!!

# 26
  • Мнения: 480
Малее, чак до Плиска ли?
И ти ли? Вие с Душето ще ме уморите... аз такова геройство в този студ не мога да направя....
Ние ходихме до МОЛ-а на Стамболийски, голямо обикаляне падна, скапах се... накупих подаръци, после отскочихме и до Билла. Утре ще пътуваме до Ст.Загора. Ще се върнем в понеделник сигурно...
Весели празници и много подаръци да получите...

# 27
  • Мнения: 439
Милички,

пожелавам ви много весели Коледни празници с усмихнатите личица на бебе Марти и бебе Ивчо! Да са ни живи и здрави дечицата и още безброй много Коледи да ни очакват с тях!!!

Много целувки и милувки от нашето семейство!

# 28
  • Мнения: 3 205
Весела Коледа! Нека мечтите ви се сбъднат!

# 29
  • Мнения: 480
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И НА ВАС И НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ, МНООООГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!!

Утре на линия ли сте? Дано да е слънчево като днес...

Ние бяхме в Стара Загора при свеки - ядоса ме няколко пъти... Нормално... Добре, че си ходим по-рядко... Не знам защо всички решават да ми казват как да си гледам детето-ух, много ме ядосаха, ама ми мина вече на 250 км съм все пак!

Как изкарахте вие празниците?

Целувки от Марти!
Лека и спокоййна нощ!

# 30
  • Мнения: 3 205
Шуше, 0886 000 384

Ние днес не сме излизали, щото от гостите вчера имам домашно - миене на чинии - и за утре вклюючително. От препарата за чиниите ми се скапа кожата на ръцете и не мога да мия, почва да мн щипе адски  Sick Освен това имах да върша един куп друго домакинствания и за капак Иво реши да играе посред нощ и да не ни остави да спим. През деня също не пожела да спи и сега нанка като заклан, дано тази вечер е спокойна. Аз отивам да гушкам възглавницата, лека нощ  Blush

# 31
  • Мнения: 480
Мерси за телефона, Юлче, много ми е гадно без моя, утре е ми го изпратят - все едно са ми затрили част от живота... няма ми ги телефоните на 90% от хората, записали са се явно само на телефона, а на сим картата има някакви от 100 години... Много исках да се видим, разхождахме се с Душето и мъжа й и малките мъже естествено, абе слънчево, слънчево, ама си беше студ...


Ако искаш мога да ти поръчам от онзи биоразградимия препарат да го пробваш, или да ти дам малко от моя... Наистина няма нужда с него да търкаш и да се киснеш във водата.


Утре може да отидем на лекар за да ни  притегли и измери... Зависи дали татито ще успее, ако не утре, вдругиден е последния шанс...

Бяхме на имен ден на брата на Светозар и пихме една 12 годишна Метакса - то едно сладичко и не усещаш как ти се замайва главата, сигурно утре ще имам махмурлук  Crazy

Хайде до утре! Hug  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 3 205
Искам да ми поръчаш от биоразградимия! Че ми писна да ми капе кожата от ръцете вече. Аз и днес не знам дали ще излизаме, нещо сдадохме фронта с Младен и ми е едно като на разболяване. Може би ще излезем след следобедния сън само да обиколим квартала и ще се приберем, че не ми се иска да лишавам Иво от въздух заради мен. Той, да чукна на дърво, е здрав. Снощи ни остави да се наспим много хубаво, а сега обикаля хола и изучава масичките от долна страна  Mr. Green Да видим дали ще успее да ми съсипе коледната звезда.

# 33
  • Мнения: 3 205
Ние вече си направихме една разходка за днес рано-рано кажи-речи посред нощ  Mr. Green Ходихме да се записваме за личен лекар, но не стана и само пихме кафе пред Студентска поликлиника. Добрата новина е, че ако си сменяш адреса - т.е. идвашш от друг град, можеш да си смениш личния лекар по всяко време  Simple Smile Така че ми падна камък от сърцето. Беше ме страх, че Иво ще замръзне, но той реши да лежи кротко на топло (заплаших го - а е мръднал, а е станал снежният човек) и накрая заспа.

# 34
  • Мнения: 480
Здравейте, мами!
Юлче, притесних се днес за теб...  Исках да те изкарам малко навън на въздух-много хубаво беше времето и се разхождахме 2 пъти от 11 до 12:30 и от 14:30 до 16 часа.
Ходихме днес и на мерилки теглилки - моят малък мъж е качил само 100 грама...  Sad Той с право си плаче всеки път - милото... Много енергия изразходва и затова му трябва повече храна - доктора каза да го храня 5 пъти... Днес му дадох повече - чувствам се като лоша майка...

Юлче, много искам да се видим...

Утре от 12-30 часа съм на фризьор срещу училището... Трябва вече да се пострижа, че съм обрасла жестоко...

Целувки и спокойни сънища!!!

# 35
  • Мнения: 3 205
Уф, аз видях, че си ме търсила, но чак към 5 часа  Sad  Не съм си чула телефона въобще, не знам защо. Ние вчера излизахме сутринта много рано - в 8 часа и после само го изнесох малко на терасата да постои. Вечерта пък успя да се пребие - пак падна назад, удари се по главата, рева много... Днес спи много и вече ме притеснява честно казано, може би снощи трябваше да викна бърза помощ... Чак на мен ми прилоша като го видях как пада - а бях на метри от него и направо... не знам, изглежда добре иначе, но ми е едно стегнато такова на сърцето. Утре няма да излизаме освен до магазина, така че виждането остава живот и здраве за понеделник.

За наддаването не се притеснявай, Иво от 4 месеца качва по 150 на месец.

# 36
  • Мнения: 3 205
Къде се загубихте, момичета?
Ние днес сме на консултация, ще ходим цялото семейство - банда Калинкови  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 480
Дай отчет Юлче, колко голям е станал Ивко?

Едно птиче ми каза, че вие отскоро все така се движите... - цялото семейство... Няма лошо - аз нашия тати не мога да го накарам да се разхождаме всички заедно...

Иска да сме само двамата... романтика... и такива работи.. все пак можем да си го позволим...

# 38
  • Мнения: 3 205
Бе Иво е качил 170 гр. Иначе всичко си е все същото  Confused
Днес може би ще излизаме следобяд, ще звънна Simple Smile

# 39
  • Мнения: 439
здравейте мацки,

виждам тук телефончета, номерца се разменят, интересно става  Laughing Laughing

ние сме на консултация във вторник, тогава ще бием последната трета ваксина, ще се мерим, теглим, ей такива нещица...

нямам много за разказване, имам лични притеснения свързани със здравето на баща ми, затова и в последно време рядко ви засичам!

все пак една голяма прегръдка от нас за двете сладки момченца - Ивко и Мартито! Ние все още не се обръщаме, протестираме силно като сме по корем, и най-много от всичко обичаме да пружинираме с крачета Laughing

# 40
  • Мнения: 480
Душе, дано бързо да се оправи с баща ти и да не се тревожиш повече  Praynig  Praynig  Praynig , с теб сме!!!!!!!!

Ние днес се разхождахме - по системата - мама, татко и аз...  Wink Тъкмо навихме татито да се разходим и то заваля - тюююююю... Посетихме нашето ресторантче и се прибрахме...

Пишете по-често, че се движим с оФлюФска скорост...

# 41
  • Мнения: 3 205
Днес съм рожденничка, а освен това имам и един малък именник, та затова черпя:





Шуше, аз  Embarassed  Embarassed  Embarassed пак не ти се обадих в петък, но май стана по-добре, че не ти се обадих. Иначе щях да се чувствам виновна, ако ви бях заразила, че вечерта ме втресе и ме държи до днес някаква гадна настинка.

# 42
  • Мнения: 3 205
Е днес вече съм твърда. НИкакво готвене на неувиращ фасул, никакво пране, никакво чистене, никакво миене на чинии. И Асан е хора. В два и половина съм аут и на разходка. 

# 43
  • Мнения: 3 205
То било хубаво да поизлезеш малко навън  Mr. Green
Шуше, кю-то ми е 168 598 978, оправих го и мога да получавам файлове. 

# 44
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета. Аз съм бременна в 12 г. с и също живея в кв." Дървеница". Казвам се Галя. Ще ми бъде приятно да обменяме мнения и опит. Това ми е 1-ва бременност, и ще се радвам, ако мога да науча нещо повече от мамите, които вече са минали през този път. Wink

# 45
  • Мнения: 480
Здравей Галя!
Много се радвам, че още едно майче от Дървеница се включва в нашата дружина!!!!
Пиши ни, ако нещо те интерисува - ще помагаме!!!!!
Може и да се видим, ако искаш, ние сме почти по цял ден навън с бебоците...   
Добре ли понасяш бременноста?
В кой блок живееш?

# 46
  • Мнения: 1 380
 През седмицата ходя на работа, а през уикенда на лекции и нямам време да се разхождам, но кагато изляза в майчинство ще пиша да се видим.
Бременността ми понася отлично, не съм повръщала нито веднъж, но от известно време може би от претоварване и много се изнервих.

# 47
  • Мнения: 480
Добре, че нямаш проблеми с бременността, Галя - дано да е така до края...
Старай се да не се преуморяваш много... и аз бях като теб и после съжалявах защо съм се блъскала и не съм си гледала спокойствието  Flutter
Дано да не сме започнали работа докато ти излезеш в майчинство  Joy , но ще си пишем тук...
Леко бременеене...

Другите мами, защо не пишат????  Hug на малките сладури!!!

# 48
  • Мнения: 88
Добре дошла  Hug, Галя. Желая ти лека и безпроблемна бременност   bouquet
Здравейте 6u6i, юл4е аз също съм в Дървеница даже мисля, че сме се виждали. По кое време излизате да се включим и ние с Мишо Simple Smile Днес времето става май за разходки.

# 49
  • Мнения: 480
Здрасти, Таня! Виждали сме се, разбира се... Запомнила съм твоя бързо ходещ малък мъж...
Радвам се и че ти се включи в темичката ни   bouquet!!!

# 50
  • Мнения: 3 205
Танче, ние с Иво излизаме към 2 и нещо. Ходим предимно в училището. Днес пак бяхме там Simple Smile
Хайде, утре ако е хубаво времето и имаш възможност, мини да се видим Simple Smile Че ние в събота заминаваме за Пловдив и ще бъдем там 2 седмици, да се видим с тамошните ни дружки.

Здраавей, Гале, ще се радвам да се запознаем. Ти си доста заета - браво, активният живот е полезен Simple Smile
Какво учиш? Аз съм питка-любопитка Simple Smile

# 51
  • Мнения: 88
юл4е не съм сигорна дали си ни виждала, защото аз теб съм те засичала само разминавайки се с количките Simple Smile, но утре ще сме на линия в училището към 15 h- ние по това време спим, но ако е хубаво времето като днес ще сме там.  Засичала съм те предимно към 16:30- 17 h , когато взимаме каката от училище Simple Smile

# 52
  • Мнения: 439
Здравейте муцунки,
днес бяха едни емоции. Сутринта станахме с Боби още в 7 ч. и до дебнехме малкия да се събуди, за да задействаме организацията с пликчето за урина Wink Обаче той пък реши чак към 8 и нещо да се събуди, естествено... Много бързо стана работата, след 15 минути по чурка, вече се бяхме отчели Joy
Оттам към студентска, после в Лаб. давахме и кръв, като един истински герой не пророни нито сълза, но пък тъкмо огладня и падна едно хранене в колата Joy
След първата акция, хайде обратно при Иванова на консултация, на която имаше опашка като онези преди 15 години за тоалетна хартия и банани. Доиде ни реда и в скромните 4 минути, които ни бяха отделени, ми скъса нервичките smile3515 Първо се изцепи, че Начи е страшно оранжев, защото съм го предозирала с морковчетата. После отново (за втори месец) забеляза червените петна по гушката му и този път (всеки път е различно) реши, че не е алергия към белтък на млякото, алергия към храна, която съм яла, а е алергия към пюретата, и безапелационно ни ги спря за една седмица. Така, към това ни предписа силно кортикостероидно коктейлче Тридерм. Но понеже вече съм леко отчаяна, защо това ужасно нещо не минава, тази вечер му мазнах съвсем мъничко от Тридерма да видя дали ще има ефект изобщо...Явно е на бактериална основа от типа на памперсните бактерийки, те са много упорити, проклетите...
За десерт последва и боцкане в крачето с Хепатит Б,
по-лоше нямаше как да му го направя на милото детенце Sad Sad Sad
Обаче пък хубавата новина е, че изследванията са окей, всичко е наред, и Начко вече е голямо момче - 9000 кг и 73 см. Малко половингодишни гигантче newsm47
Утре сме на линия в училището, ще се радвам да ви видя момичета.
Добре дошли  на новите в нашия клуб  bouquet
Юлче, мила, донеси ми кутийката от тортата, че утре ще те видя за последно, преди да заминеш!

# 53
  • Мнения: 88
То пък днес времето се развали  Sad Айде като се оправи ще се разберем.
Снощи Мишо беше се качил на бюрото- дърпаше мишката и блъскаше клавеатурата и какво успиях да прочета какво не- омотах се малко.
Да 6u6i с теб сме се засичали по пейките. Сладур голям е твоя Марти и тези сини очи- чаровник Simple Smile
Да ви похваля Мишо- днес обикаля из цялата стая ходейки, доста стабилно пази равновесие вече. Скоро ще меся питката няма как Simple Smile
Душе и ние сме при Иванова и някои неща, които описваш са ми познати.

Последна редакция: пт, 16 фев 2007, 14:44 от MTania

# 54
  • Мнения: 3 205
Юлче, мила, донеси ми кутийката от тортата, че утре ще те видя за последно, преди да заминеш!

Кутията я оставих вчера в количката. Виж в някоя от двете чанти Simple Smile
Иво го мажа с А-дерма посъвет на Бърди. Има(ше) в аптеката пред Техническия. Взех кремче и сапунче. Разликата се чувства. Точно така винаги съм си представяла крем за суха кожа с лишеи. От Тридерм ще има ефект, кортикостероид е все пак, но не можеш да мажеш дълго. Спирам, щото аз не съм лекар и не е хубаво да дърдоря така.

Танче, и ние сме при Иванова Simple Smile Аз обикновено кимам умно и после правя, каквото аз си знам. Считам, че педиатрите лекуват децата (тогава винаги слушам и изпълнявам) и могат да дават насоки за храненето, обличането, хигиената и т.н. , но вече аз си решавам дали да следвам тези насоки или не.
И като си ме виждала защо не си се обадила, да ти се скарам аз?

# 55
  • Мнения: 480
Еееее всички, се оказахте при тази Иванова... Ние пък сме при Ходяков - в Младост 1... Благодарна съм му, че ни насочи към Пентаксим-а... Друго...
Танче, къде ходиш ти? Днес бяхме от 2 до към 5 в училището и по кварталните улици... Скоро не съм те засичала...
Душе, не знам мила - наистина пък пробвай да спреш пюренцата - за да видиш дали ще има разлика... в цвета на Начко  Embarassed Няма да коментирам педиатрите....
Юлче, дано да имаш компютър в Пловдив, че 2 седмици без теб...

# 56
  • Мнения: 40
Еи и ние сме от Дървеница отдавна се разхождам из форома а да не знам че има такава темичка. newsm10

# 57
  • Мнения: 480
Здравей a.nedeva!!!! welcome
Ами разхождай се и в училището - обикновенно там киснем с дружината  food010 Ще се радвам да се запознаем с малкия Марти /адаша/ и с теб!!!



# 58
  • Мнения: 40
ние седим повече зад 34бл. в градинката ама не пречи да минем през училището.

# 59
  • Мнения: 88
6u6i не се засичаме, защото ние предимно излизаме по обяд и към 13:30 се прибираме да обядваме и да спим- от 14:00 до към 15:30-16:00 ни е следобедния сън Simple Smile

# 60
  • Мнения: 480
a.nedeva, днес се заглеждах по едни малки бебчовци, ама като не знам как да ви позная....  Confused

Марти е в синя количка - Дисни на Хоук, може да ти изпратя и снимка ако искаш... Обикновенно се движим с още 2-3 майки... Става купон... Не се сещам кой е този 34 блок, но утре ще проуча и ще наминем...

Таничка, ние излизаме след 13 часа и вече към 17 /най-късно/ сме се прибрали. Все още спим навън... Сега ще можем да се засичаме, защото все по-късно става тъмно и студено... а ние стоим до края...

# 61
  • Мнения: 88
6u6i добре ви е на вас с Марти с бабата постоянно край вас Simple Smile Голяма помощ ви е. При вас ли живее или идва от време на време? На мен понякога след училище каката ми помага да го погледа за половин-един час, но  тя има все да учи и пак сами се гледаме докато баща му си дойде от работа Simple Smile.

# 62
  • Мнения: 40
6u6i вчера на нашата площатка /зад 34 де това моя блок/ имаше едно майче със светло синя количка мисля че викаха на момченцето Марти.дали не бяхте вие че мен ме беше срам да питам.

# 63
  • Мнения: 480
Таничка, бабата наистина много ми помага и успявам дори да работя от време на време...
Ами постоянно е при нас за сега, но понякога си ходи за 1-2 седмици и пак идва... тези седмици за мен са кошмарни - Марти е толкова буен, че понякога не смогваме на енергията му...

a.nedeva, сещам се, ами обади се бе жена!!! Аз живея в 17 блок, ама не знаех, че 34 е зад нас... newsm78  Ти май беше с една малка госпожица... 

Дано да се стопли пак, че да се разхождаме...

# 64
  • Мнения: 88
Честита Баба Марта!

Нека да са здравички малките ни мушмуроци и все така да ни радват  Hug
Да са винаги румени бузките на Марти и Иво Simple Smile

# 65
  • Мнения: 480
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!
ВЕСЕЛИ, ЗАСМЕНИ, ЗДРАВИ И ЩАСЛИВИ!
/Танче къде се изгуби днес?/

# 66
  • Мнения: 88
Мишо нещо грибче е пипнал и вчера не го извеждах навън сред децата. Набързо взехме каката от училище и се прибрахме. Нослето му тече на вода и вдига температура- до към 37,6. Дано бързо отмине и ще сме пак на линия Simple Smile

# 67
  • Мнения: 3 205
Честит осми март!

# 68
  • Мнения: 480
Къде сте мами?
Да избутам малко темичката, че ще я загубим  Wink

Много трудно заспиване имахме - каталясах  Tired

# 69
  • Мнения: 439
Mili4ki,
zdraveite:)))

Pi6a naburzo, nqmam internet, v bibliotekata sum na edin pc, bebeto spi do men v koli4kata:)))

Nastanihme se uspeshno, tuk e razko6no, ima okolo 1000 gradinki i park4eta okolo nas, pulno e s majki s deca, ve4e si namerih edna druzhka, na koqto bebeto e rodeno na 19ti sept. Neprekusnato se razhozhdame, po cql den sme navun.
Bqhme ve4e dva puti do Wiena, gradut e prosto neveroqten, strashno interesni kulturni meropriqtiq i arhitekturni postrojki.
Nie sme dobre, malkiqt drugata sedmica shte go teglim i merim, vuvedoh ve4e mesce, vsi4ki zelen4uci, ot plodovete kru6a i qbulka, sega predstoi banan4e. Zasega ovladqvame polozhenieto s buistvaneto, no o6te purviqt den kato pristignahme, padna ot legloto, shteshe da mi se prusne surceto...
Eto mi i tel tuk, mozhe da puskate sms4eta:)))
00436801245432

Cunki ot nas i ako mi se otvori chans, pak shte pisha! Gushnete malkite dushi4ki ot men!

# 70
  • Мнения: 3 205
Душе, радвам се, че сте добре и всичко е наред!
Цунки на Найден!

# 71
  • Мнения: 480
ЕЕЕЕЕ Душееее!
Толкова ти се зарадвах!!!!
Много се радвам, че сте на такова хубаво място...
Дано да имате нет скоро и в къщи за да пишеш често...  Hug
Ами, много поздрави на Виена!!!   Wink


Целувки и гушки на палавник Найден!

Общи условия

Активация на акаунт