София - В Дървеница само красиви мами и дечица

  • 2 949
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 205
Абе жени, вие не спите ли нощем???

Душе, аз така не мога да разконспирирам де са снимките... Ако няма адрес даден, мога да си умра в търсене из снимка.бг. Хич ме няма в издирването.

Шуши, ще ти пратя снимка - между другото Марти е мнооого сладък бонбон... Аз все ти казвам, ама да повторя - много ме кефи как е все усмихнат!

Значи днес няма да се видим. Жалко. То в това кално време и за разходка не става.

# 16
  • Мнения: 480
Вели, кажи какво успя да напазаруваш днес... Купи ли космонавт?
Дай идея за подаръци...
Аз не знам кога ще ходя по магазините- може да ми се чудите, ама изобщо не обичам...
Днес със Юлчето направихме разходка под "лекия" дъжд, беше много топло и приятно. Завършихме пак с "Йоли" - май ще ни стане навик...
Трябва да се включиш и ти...

# 17
  • Мнения: 439
привет момичета,

купих космонавтчето с ластика отзад, но никак не съжалявам, много е хубав за сената му, пък и в сентъра никъде вече нямаше по дет магазините, та се наплаших, че съм закъсняла... ще го видите съвсем скоро, като гледам Nature Snowman прогнозите...

подаръци още нямам, тия дни не ми беше до това, защото татко е в болница, утре съм на свиждане, но не ми се обсъжда това Cry

за сметка на това вече имаме елха, цял бор до тавана, обсипан с много разноцветни топки, Начко направо се побърка от кеф днес!

ето и малко коледни муцунки - НАЧКО ВИ ПОЖЕЛАВА ВЕСЕЛА КОЛЕДА и тук следващите четири снимчици ЕТО НИ ОТНОВО В КОЛЕДНО НАСТРОЕНИЕ и не на последно място тук НАЧКО СЕ ПРАВИ НА ДЖУДЖЕ, ХЕ-ХЕ

лека нощ, милички!

Шуши, забраванке, пусни ми на лични телефона на Оля, ако имаш списъка! цунки

# 18
  • Мнения: 3 205
Начко е много сериозен млад мъж  Laughing Честит космонавт.

Честит първи сняг! Ще си имаме бяла Коледа тази година. За съжаление, май ще я закъсаме откъм разходки...

Ние се уредихме с коледните подаръци - аз - сушоар, Младен - бонбони, ама специални. За Иво още нищо не сме измислили, аз искам да е нещо като голяма игрална кутия, но откъде да намеря и как да стигна до там, за да я купя - идея си нямам  Crazy

Моят младеж днес е в лигаво настроение и май ще го приспивам след малко.

# 19
  • Мнения: 480
Нито зъбче имаме, нито някой ще ни дойде на гости....
Освен, ако Юлчето реши да намине с Ивко - много ще съм хепи!!!

Цяла нощ е мрънкал -по едно време вече исках да го метна през терасата или аз да полетя....
Сега пак - мрънкаа, мрънка, пусках му коледни песнички - радва им се, но пак бучеше от време на време...
Мисля че иска навън детето и аз нали съм умница, изкарах количката на терасата, обляках го с космонавта и го приспах там -навън винаги спи повече...
Сега е тишина и спокойствие... ще и се наслаждавам...
...и при Априлките ми е същияя постинг, но не ми се пише...

# 20
  • Мнения: 480
Уууууу че сняг!!! Много красиво, ама студено... Все пак чудя се дали да не направим едно кръгче, нали имаме дъждобран, а и трябва да си каляваме мъжете-бебоци...  Joy
Душе, забравих да похваля сладура Начко -ми той много пораснал, направо ще ни догони  Laughing
Тази вечер съм канена на коледното парти на мъжа ми и ще ходя на фризьор - да стана още по-неотразима...  Laughing
Сетих се за един виц-
Нарцистична мацка:
-Абе, ставам сутринта, оглеждам се в огледалото и не мога да се видя... нищо не виждам... Викам  си - сигурно съм станала неотразима  hahaha
Усмихнат ден ви желая!

# 21
  • Мнения: 3 205
Ние днес пак няма да излизаме. Много ме е яд, нямам си яке с качулка, а пък с шапката все ми вали в очите.
Тая нощ Иво нещо не беше на кеф и реши да си пореве - нищо, че спа при нас. Май го боля коремчето, защото му къркореха червата и доста си попръца  Rolling Eyes Но на сутринта беше свеж като марулка. Днес яде за пръв път сам - нарязах му банан и му дадох бишкотки плазмон, пуснах му пералнята да си я гледа как върти прането, а аз си свърших домакинстването. Резултатът - бананът отиде на пода, бишкотите бяха изядени, наложи ми се да го преоблека целия и да чегъртам цялото столче с препарат. Но детето беше много щастливо и даже като му дадох пюре с лъжичка, изяви желание и лъжичката да си държи сам (тук обаче не му се отвори парашута).
Шуше, приятно изкарване довечера Simple Smile

# 22
  • Мнения: 480
Браво на юнак Ивко!
Юле и ние не сме излизали и полудяваме вкъщи...  Crazy

Много е кисел Марти и не знам как ще го оставя и ще отида на купона... Баща му каза, че било от 19 ч, ама аз ще го изкъпя, нахраня и тогава към 8-9 ще отида, иначе ще вися на телефона...

Превиждат ми се зъбки в устата на Мартин- вече наистина изкрейзвам...

# 23
  • Мнения: 3 205
Шуше, как мина купонът?

Аз се побърках снощи с Иво, трябваше да родя преди 6-7 години, не сега. Сега съм стар и уморен човек и не мога, НЕ МОГА да търча след него като хала, нито мога да премина от спящо положение в будно и скачащо за частица от секундата. Трябва да почна да пия витамини, че не знам де ще му излезе края. Дете, пълно с енергия и майка, пъхтяща с изплезен език няколко километра зад него  Crazy

# 24
  • Мнения: 480
Юлче, не се ядосвай мила, това е период и ще премине... Приготвяйте се и да излизаме, ние тъкмо се нахранихме и ще ходим навън. Днес времето е по-добре от вчера, събудиха ме капчуците...
Купона - като купон -весело и приятно с готини хора... Ще ти разказвам, като се видим...

# 25
  • Мнения: 3 205
Днес се намръзнахме, ходихме до Плиска да видим къде работи Младен и да пазаруваме. Имаме си и коледна украса - цял един гирлянд!!!!

# 26
  • Мнения: 480
Малее, чак до Плиска ли?
И ти ли? Вие с Душето ще ме уморите... аз такова геройство в този студ не мога да направя....
Ние ходихме до МОЛ-а на Стамболийски, голямо обикаляне падна, скапах се... накупих подаръци, после отскочихме и до Билла. Утре ще пътуваме до Ст.Загора. Ще се върнем в понеделник сигурно...
Весели празници и много подаръци да получите...

# 27
  • Мнения: 439
Милички,

пожелавам ви много весели Коледни празници с усмихнатите личица на бебе Марти и бебе Ивчо! Да са ни живи и здрави дечицата и още безброй много Коледи да ни очакват с тях!!!

Много целувки и милувки от нашето семейство!

# 28
  • Мнения: 3 205
Весела Коледа! Нека мечтите ви се сбъднат!

# 29
  • Мнения: 480
ВЕСЕЛА КОЛЕДА И НА ВАС И НА СЕМЕЙСТВАТА ВИ!
ЖЕЛАЯ ВИ ЗДРАВЕ, МНООООГО ЛЮБОВ И КЪСМЕТ!!

Утре на линия ли сте? Дано да е слънчево като днес...

Ние бяхме в Стара Загора при свеки - ядоса ме няколко пъти... Нормално... Добре, че си ходим по-рядко... Не знам защо всички решават да ми казват как да си гледам детето-ух, много ме ядосаха, ама ми мина вече на 250 км съм все пак!

Как изкарахте вие празниците?

Целувки от Марти!
Лека и спокоййна нощ!

Общи условия

Активация на акаунт