Какво ще купя отново - 6

  • 92 084
  • 783
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 3 070
.. и като цяло май съм на вълна бисквити, основно овесени..
Като сте на вълна бисквитки и то овесени, да препоръчам тези. Аз ги купувам от Билла, но предполагам, че ги има навсякъде.


*Има различни видове, но ние предпочитаме шоколадовите, иначе:
Скрит текст:

# 766
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Бисквитите от поста над моя много ги обичаме в къщи! Купуваме от двата вида в скрития текст.

# 767
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз взех Salza Sticks (показани по-горе), но нещо не ги харесахме.

# 768
  • Мнения: 4 176
Сирене Дунавия от ферма Ведраре. Много прилича на Салакис и мекото сирене Пилос от Лидл, дори по-вкусно, но е на по-добра цена. В момента е на промоция във Фантастико.

# 769
  • In transit
  • Мнения: 11 826
Сирене Дунавия от ферма Ведраре. Много прилича на Салакис и мекото сирене Пилос от Лидл, дори по-вкусно, но е на по-добра цена. В момента е на промоция във Фантастико.
По мое мнение не си приличат. Иначе е хубаво, но не е кремообразно, като Салакис и лидълското сирене.

# 770
  • Мнения: 27 571
Не съм опитвала другите две, но за мен Дунавия на Ведраре е страхотно!🥰 Всички вкъщи много го харесваме.

# 771
  • Мнения: 10 379
Купувала съм и Салакис, и Дунавия на Ведраре. Не е лоша Дунавията, но за мен няма по-вкусно сирене от  Салакиса.

# 772
  • София
  • Мнения: 30 142
Купувала съм и Салакис, и Дунавия на Ведраре. Не е лоша Дунавията, но за мен няма по-вкусно сирене от  Салакиса.
Аз не ям такива меки сирена, но домашните признават само Салакис.

# 773
  • Мнения: 238
Не мога да спра да купувам този сладолед от Лидл Satisfied цена 1,19  . Днес го купих на 0,95, но не видях до кога е намален, защото бързах
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 02 юни 2023, 16:49 от Diffuser

# 774
  • София
  • Мнения: 30 142

Аз този. Не много сладък, с приятна текстура.

Кюфтета за скара на "Бакалин", много вкусни и сочни. На Air Fryer стават чудни.

# 775
  • Мнения: 238
Ооо да, на тази фирма също са много хубави сладоледите,но нещо рядко ги намирам вече

# 776
  • София
  • Мнения: 1 149


У нас е много любим този сладолед, купуваме го от Березка, винаги имам няколко бройки във фризера.

# 777
  • Пловдив
  • Мнения: 13 490
От Лидл

# 778
  • София
  • Мнения: 3 026
Ооо да, на тази фирма също са много хубави сладоледите,но нещо рядко ги намирам вече
Беларуско производство са.Сигурно з има санккци и затова трудно се намират

# 779
  • In transit
  • Мнения: 11 826
Замразена дъгова пъстърва Била, редовно купувам. Много е хубава, добре почистена, прясно замразена. И не мирише на тиня. Две риби в опаковка, самостоятелно опаковани.

Общи условия

Активация на акаунт