Какво ще купя отново - 6

  • 92 556
  • 783
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 489
Потвърждавам за турските шоколади с шам фъстък. Добри са. И двата вида ми харесват - пръчици и плочка, но сякаш клоня към пръчиците. Обаче, който и вид да вземете няма да сгрешите. В плочката шам фъстъка е по хрупкав и по изявен, в пръчиците шоколада се усеща повече.
Пп Оох, с бял шоколад ли имало?! Отиде ми диетата! Joy Stuck Out Tongue Winking Eye Wink

# 721
  • Мнения: 1 421

Много ги харесвам, но са само четири в опаковка. Цената горе долу бива, около 4лв, по един лев на бисквита.

# 722
  • Мнения: 35 200
И аз се заредих с 10 шоколада сега като ходих Wink този белия с баклава го намерих и като бонбони в магазин Шок в Истанбул, та почерпих колегите. Куфарът ми беше малък, иначе половината магазин щях да изкупя Wink

# 723
  • Мнения: 10 512

Много ги харесвам, но са само четири в опаковка. Цената горе долу бива, около 4лв, по един лев на бисквита.

Подобни на тези бисквити са едни на Милка. Мисля, че идват малко по евтино. По-малки са бисквитите, но са 6 или 8 - не помня точно.

# 724
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 225
И на  мен ми харесват но в един момент ми втръснаха и вече ми идват прекалено сладки, и спрях да ги купувам.

# 725
  • София
  • Мнения: 30 280
Този вариант купувам.



И тези да похваля.

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 1 311
В бързите кулинарни въпроси ми похвалиха това крема сирене с шоколад и днес го купих. 5лв. струва и е 175гр. Всъщност е повече шоколад, отколкото крема сирене.  Много ми е вкусно и ми напомня на течния шоколад, дето го правехме едно време в къщи.

# 727
  • софия
  • Мнения: 26 021
А ние купихме веднъж и не повторих. Нито Филаделфия, нито течен шоколад.
По принцип не харесвам едно нещо като друго нещо.

# 728
  • Мнения: 10 512
И на мен ми харесва Филаделфия с Милка. Трябва много силно да си ограничавам захарта и Нутелата ми е много сладка. А тази Филаделфия ми е много приятна - хем не е безумно сладка, хем киселее леко.

# 729
  • София
  • Мнения: 30 280
И аз я купих веднъж, но не повторих. Не се одобри у нас. Нещо като нищо ни се стори. Явно е до вкус.

# 730
  • In transit
  • Мнения: 12 084
И от мен един глас за шоколадовата Филаделфия. Много е свежа и я харесвам, но избягвам да я купувам, защото докато не видя празна кутийката, не ме свърта на едно място. Grinning

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 26 705
Аз си я правя 😋
Разбърквам крема сирене с течен шоколад и е същото.

# 732
  • In transit
  • Мнения: 12 084
Аз си я правя 😋
Разбърквам крема сирене с течен шоколад и е същото.
Нямаш ли си друга работа? 😋

# 733
  • Мнения: 1 281
Тези турски лимонови бисквити с бял шоколад:

Много нежни, вкусни, не прекалено сладки, с лек лимонов аромат и деликатно покритие от бял шоколад. Страхотни.

Вчера ги купих от едно магазинче за турски стоки.
Още не сме ги опитали, обаче и аз предположих, че са хубави.
Значи не съм сгрешила .
А също и един буркан с различни видове ядки с мед.

# 734
  • Мнения: 9 676
Еее, сопрете се! заради вас купих лимоновите лидълски сладки. Бяха малко и веднага ги засмукаха. Казаха, че са вкусни.

Общи условия

Активация на акаунт