FIFA World Cup Qatar 2022 (20.11 - 18.12) - тема за коментари

  • 64 966
  • 4 052
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 4 075
Здравейтеее, вчера не дадох прогнози, за да не урочасам Англия, не ги и гледах, защото щях да откача от нерви Joy Паднах в класирането, но няма значение.
Днес може да си пусна мача да се порадвам.
За днес:
Австралия - Дания - 2
Тунис - Франция - 2
Полша - Аржентина - 2
Саудитска Арабия - Мексико - X

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 13:46 от Donna Paulsen

# 1 846
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 084
Хайде и от мен прогнозите, да не забравя после.
Франция - Тунис - Х2
Австралия - Дания - 1
Аржентина - Полша - Х2
С. Арабия - Мексико - 1Х

# 1 847
  • Мнения: 11 546
Спуснала съм се по нанадолнището аз, но няма шанс в този живот да дам двойна прогноза. Никаква тръпка не би имало за мен. Като ще е гарга, да е рошава. Simple Smile

# 1 848
  • Мнения: 9 700
Идва за разни други мачове, като например че утре Лудогорец може да не бие Левски, въпреки окастрения състав на Мъри, късата резервна скамейка и многото младоци в състава. Което мен ме радва ако се окаже верен тоя факс, защото ако утре Лудогорец бие Левски изпреварва ЦСКА с 1 точка и излиза начело в класирането. За това въпреки че съм  от ЦСКА, утре ще викам "Само Левски, Оле" и ще се надявам факса да е верен.
За мен няма такъв вариант и избор.
Няма как да викам за отборчето от Подуяне, даже с цената на първото място в класирането. Никога!

# 1 849
  • Мнения: 469
Колкото и да е слаб Хари Магуайър в постройката на Саутгейт пасва перфектно. В защита имат достатъчно хора да го подсигуряват.
Видяхме, че със САЩ за 0-0 той игра доста добре.
Изнася топката добре с дълги подавания и увлича хора при корнерите.

Неслучайно на европейското запазиха толкова много сухи мрежи.
Много често успеха на отбора не зависи толкова от изпълнителите, а от тактиката и начина на игра.

В Юнайтед е по-слабо представянето му, защото стила е различен и доста често му се налага да остава 1 на 1 с противниковите нападатели, а там му зейва големия проблем. В Англия просто винаги има човек, който да го подсигурява

# 1 850
  • София
  • Мнения: 1 654
Има и от другия лагер фенове тук. Да не скачаме Grinning

# 1 851
  • Мнения: 9 700
Има и от другия лагер фенове тук. Да не скачаме Grinning
Съгласен, извинявам се за горния пост, но не се сдържах да не го напиша.
За мен темата Левски-ЦСКА приключва сега.

Колкото и да е слаб Хари Магуайър в постройката на Саутгейт пасва перфектно. В защита имат достатъчно хора да го подсигуряват.
Вече допусна две сериозни грешки на това първенство при победата на Трите лъва срещу Иран. В един мач срещу отбор, способен да наказва грешките на защитниците това би могло да натежи.
Ето една кратка компилация на блясъка на Хари Магуайър:



Иначе съм съгласен, че за схемата на Саутгейт е много добър вариант.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 14:50 от Bengun

# 1 852
  • Мнения: 4 449
Спуснала съм се по нанадолнището аз, но няма шанс в този живот да дам двойна прогноза. Никаква тръпка не би имало за мен. Като ще е гарга, да е рошава. Simple Smile
Прешъс, от един отбор сме двете! И аз по твърдите прогнози, и аз по нанадолнището май, или по-скоро на йо-йо ефект Joy

# 1 853
  • Мнения: 1 889
Прогноза за днес:

Франция-Тунис 2
Дания-Австралия 1
Аржентина-Полша х
Мексико-Саудитска Арабия 2

# 1 854
  • sf
  • Мнения: 10 144
Австралия - Дания 2
Тунис - Франция 2
Полша - Аржентина Х
Саудитска Арабия - Мексико 2

# 1 855
  • Мнения: 9 700
Преди прогнозите за днес имам една молба към Прешъс. Моля за прогнозата на Лео за мача утре между Белгия и Хърватска Simple Smile

От мен за днес :
Франция - Тунис 1
Австралия - Дания 1
Аржентина - Полша Х2
СА - Мексико

Последните два мача е възможно да им променя прогнозите до началото им.

# 1 856
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
Никола Тесла,това не съм го прочела- "С Л оле".

Тъй,Мечкин ден е,да видим кой Андрейчо ще гази баба Меца или обратното 😁
Снощи Арго/Американците дадоха урок на Иран,аз правих моите си заклинания😁,де.
И Бен Афлек помогна😃.
Карлос Кейруш крещеше,да,ми те не знаеха,иранците на кой свят са..
Поляците купуваха касите с бира от сабалян рано от Едека,да загряват.
Ще изчакам аз с прогнозите за вечерните мачове.

Франция - Тунис-1
Австралия- Дания-x2.
Не виждам заряд в червения датски динамит,но ще се радвам на опровержение с хубава победа.
Всъщност тук днес втората ми любима кралска фамилия,датската ще бъде "фифти/ фифти😃
Мери е австралийка,те там се и запознаха с Фредерик,на ОИ- Сидни.
Имам и колебания около кукуригането на петлите,но каквото такова.

.

# 1 857
  • Мнения: 899
Преди прогнозите за днес имам една молба към Прешъс. Моля за прогнозата на Лео за мача утре между Белгия и Хърватска Simple Smile

От мен за днес :
Франция - Тунис 1
Австралия - Дания 1
Аржентина - Полша Х2
СА - Мексико

Последните два мача е възможно да им променя прогнозите до началото им.
Лео да се насочва бързо към купата на Хърватска,че да не му пратя принцеса Лея,е го къде е😘!
Иначе хубавото е,че пак пропускам мача и искам пак телефона да ми цъка -гол за наШТе,още един гол за наШТе и така.

# 1 858
  • Мнения: 11 546
Оставете Лио на мира днес. Концентрирал се е само в едно нещо и още отсега е стиснал лапи за адаша. 😁
За петлите нямам никакви колебания аз. Мисля, че тепърва предстои да виждаме това:


Макар да се очаква днес да е на резервната скамейка, вероятно Дешан ще му даде шанс са добави още някой гол към трите досега.
Франция разполага и с това:


Любопитен факт: 10 от 26 играча на Тунис са родени във Франция, а трима играят във френското първенство.

Виж другият мач ми е мъгла. Все още чакам и аз динамита да гръмне. Гледам доста прогнози за Австралия, но просто не искам да повярвам, че Дания няма да се класира. Ще призова боговете за тях. 🤞

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 16:25 от precious*

# 1 859
  • Мнения: 4 449
Въпросът за мен е ще може ли Франция да бие Тунис без да се раздава. Защото нямам съмнения, че петлите ще пазят сили този мач за директните елиминации. Няма голям смисъл да се борят за първото място като е много възможно Аржентина да е на второ в тяхната група и да ги чака тежък двубой. А и без това то е почти сигурно, защото Австралия трябва да бие Дания с голяма голова разлика, за да ги измести.
Все пак дадох 1, защото мисля, че отбора има класата да бие и без да си дава зор.

Общи условия

Активация на акаунт