FIFA World Cup Qatar 2022 (20.11 - 18.12) - тема за коментари

  • 64 968
  • 4 052
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 700
Страхотно систематизирана информация за пореден път от Bengun
Инфото в първия пост е изцяло и само дело на труда на Дяволо. Аз нямам никакви заслуги за него.

# 16
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 084
Дяволо, за пореден път страхотно оформена, систематизирана и интересно поднесена тема,  евалата.
Стискам палци за Германия, иска ми се да са те. Съседите от Сърбия и Хърватия дано добутат до полуфиналите. Като цяло съм за европейските отбори, ако не стане Германия, нека е Нидерландия, Франция и Англия предпочитам да отпаднат раничко.

# 17
  • Мнения: 469
Инфото в първия пост е изцяло и само дело на труда на Дяволо. Аз нямам никакви заслуги за него.
Наистина сега забелязах, съжалявам за неточността

# 18
  • Мнения: 9 700
Jess!
Англичаните си имат Хари Магуайър. Направо е супер изненадващо, как Гарет Саутгейт строи отбраната на трите лъва около този, за мен много компрометиран и надценен футболист, който даже и в клуба си не играе вече редовно.

# 19
  • Мнения: 1 515
И аз тук:yum:Yum , но си чакам и биатлона и ски бягането:smiles:Smile
Иска ми се Белгия да направи най-сетне нещо значимо с това поколение, затова съм за тях.

# 20
  • Мнения: 578
За мен е време да се приключи спора. Време е да Аржентина да спечели Световното и да се прекрати дискусията Меси или Роналдо.

# 21
  • Мнения: 469
Англичаните си имат Хари Магуайър. Направо е супер изненадващо, как Гарет Саутгейт строи отбраната на трите лъва около този, за мен много компрометиран и надценен футболист, който даже и в клуба си не играе вече редовно.
Това, че му се получава на Саутгейт, но това е нормално самият той беше защитник и начина му на игра е отзад да се покриват много, пък напред разчита на 2-3ма, което за модерния футбол е малко скандално. Затова и мачовете им са леко скучновати, но пък това им е пика от много години насам.
Хари ако има човек, който да го подсигурява няма да е проблем, защото той е висок и обира топките на втория етаж, а и дългите пасове са му ок, той един на един е много слаб, но 100% ще го покриват.
И все пак - факт аз не бих викнал играч, който не играе титуляр за отбора си, особено в Английския отбор

# 22
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз чакам да видя кой вратар ще блесне този път, както Ян Зомер на Европейското'20.

# 23
  • Мнения: 2 942
Може би Алисон. Аз понеже казах че бразилците нямат нещо Уау в състава дето другите го нямат и се чудя защо са фаворит номер 1 на световното, но вратарите наистина са им Уау. Бразилия мисля че никога не е имала толкова силни вратари колкото Алисон и Едерсон. Топ ъф да топ. В миналото и Тафарел и Дида, са били добри вратари ама чак от класата на Алисон и Едерсон не са имали такива вратари. Зачудих се кой беше вратар по времето на Пеле, ама то тогава не е имало голямо значение при онзи отбор и единият от 58-62 и другият от 70.

Пък ако Германия достигне далеч Нойер пак може да заблести. Той заслужаваше Златната топка през 2014 г. когато Германия стана световен шампион. Изобщо Нойер си е номер 1 през този век. След това слагам Буфон а нищо чудно да сложа и Алисон след световното.

# 24
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Здравейте и от мен Simple Smile
Аз ще викам за Бразилия, Аржентина, Сърбия и Португалия в този ред Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 449
Дяволо, благодаря много за поредната страхотна тема! Tada
Нямам търпение да почва вече!
Моите най-големи любимци са скуадра адзура - всичко може да предложи този отбор, но те не участват, затова стискам палци на Португалия, Дания, Белгия и Холандия. Искам отбор без титла да спечели. Португалия и Дания са ми на сърце, а другите два отбора все нямат късмет и силни поколения си отиват нереализирани.
Все пак мисля, че Бразилия ще спечели.

# 26
  • Мнения: 899
Още едно голямо постижение, което се очаква да падне на това първенство. В момента голмайстор за Бразилия е Пеле със седемдесет и седем гола. Неймар има седемдесет и пет и е в отлична форма през този сезон. Всички очакват рекорда на Пеле да отиде в историята точно на терените в Катар.
Две от моите момчета са заложили на Бразилия и Неймар,най-малкия е за Аржентина.
Аз на сърце са ми Англия,Хърватия и Сърбия.
Надявам се купата да си дойде вкъщи 🙏🏻
Мъжо не се интересува от футбол много,но ще вика за Хърватия.

# 27
  • София
  • Мнения: 27 175
Васил Колев в На Кафе с интересни лични истории от световните първенства 😊

https://www.youtube.com/watch?v=2tTs5tDVaGU




Скрит текст:













Последна редакция: пт, 18 ное 2022, 00:43 от Diavolo

# 28
  • sf
  • Мнения: 10 144
Благодаря за темата, страхотна е!
Подкрепям само Испания. Ако те отпаднат, Бразилия.

# 29
  • Мнения: 1 889
Здравейте. Не съм гледала Първенство не помня от кога 😁 Гласувах, че ще станат СШ Германия.
Иначе съм за Нидерландия, Португалия и Франция. Най-вече за Португалия. Все пак КР7 трябва да стане Голмайстор и да сложи край на кариерата си подобащо.
Аржентинците никъде не ги слагам. Надявам се Меси да не играе, че последният път бяха трагедия, а той игра все едно никога не е ритал топка. Никакъв го нямаше.

Общи условия

Активация на акаунт