Пъзели 49

  • 21 741
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 498
Наредих този пъзел https://www.ozone.bg/product/pazel-iello-ot-1000-chasti-blue-plate-special/ Може да ви се стори странно, но досега не бях редила пъзел загадка и не знаех какво да очаквам, освен, че има разлика в пъзела на кутията и наредения. Вероятно най-рано в събота ще успея да го снимам на някаква светлина, защото сутрин като излизам, слънцето никакво го няма. Confused

# 436
  • Мнения: 1 468
О, този ми е много интересен, ще чакам снимката. Разглеждах всички пъзели на Iello на сайта им и много ми хареса идеята на този пъзел и на "брат" му, но тематиката ми се видя тежичка.

# 437
  • Мнения: 1 028
Моята поръчка беше на 21.11 и преди малко им писах дали важи ценовата защита и казаха да. Добавиха ми 3.80 в профила, което ще рече, че 7 дни се бровт от датата на получаване (плащане) на поръчката. За който се чуди - да не се, а да им пише. Аз започнах плажът и още с отварянето ми се оправи настроението като намерих това HeartHeartHeart

# 438
  • гр. София
  • Мнения: 1 616
И аз си проверих поръчката на озон. В много обяснения ли изпадате за ценова защита, защото като ги изчислих излиза разлика от около 1,50 лв. и не знам дали да се занимавам изобщо.
Градината чака да бъде изпратена. Olia T , Happy eyes , гледам вие сте останали само. Пишете ми на коя да го пратя.
Ще взема Градината, ако Happy eyes не ти е писала междувременно! Simple Smile Ще напиша в лично съобщение данните.

# 439
  • Мнения: 4 094
Страхотен, лесен и приятен пъзел

# 440
  • Мнения: 1 028
Още никой не ми е писал за крайбрежния. Гледам, че последни са anita7 и emjay. Ако нямат възможност ще го пратя у дома при Тони.

# 441
  • Мнения: 129
Още никой не ми е писал за крайбрежния. Гледам, че последни са anita7 и emjay. Ако нямат възможност ще го пратя у дома при Тони.

Не съм видяла явно поста, извинявай. Писах ти на лично.

# 442
  • Варна
  • Мнения: 726
От чернопетъчна промоция Озон мина на Коледна. Ако заредят Равенсбургер кубчетата на Пес Патрул, веднага ще спретна една 50-левова поръчка.

# 443
  • София
  • Мнения: 2 372
Страхотен е , много благодаря за възможността да го наредя. Заслужава си всеки клон Joy качеството като за галисън, но и вечер на лампа върви бавно Hug

Поръчките и моите много се бавят, но не бързам. Покрай другарчето и аз нямазах, но ще се похваля като дойдат. Да имам и аз нещо под елхата Stuck Out Tongue Winking Eye
Мисля моя подарък да отпътува другата седмица или макс до 16 декември.
За събота имам желание да се включа, но ще видим как ще е с къщните. Някой ще ходи ли с деца?

# 444
  • София, България
  • Мнения: 5 615
Аз ще дойда с Джо.

# 445
  • Мнения: 4 094
Аз вероятно ще мина за около час с децата, между две задачки. Може ли телефон на кой да звъннем там? Това е някъде на Света Неделя ли?

# 446
  • Мнения: 717
За съботната среща, за ориентация звънете на мен, ако ми нямате телефона ми пишете и ще ви го дам.

Има тоалетни, ще си имаме стая с големи маси, но ще в хубаво да си вземем подложка за целия нареден пъзел, защото си мисля, че ще заеме две маси , Анатолиан не са с най-стегнатата сглобка. Тя Нейта каза, че ще потърси. Ще си има нещо като малка кухня на наше разположение, за кафе, чай, до стоплим нещо, чашки и чинийки, та може да вземем и подкрепления.
Отчето ще пусне отоплението два часа по рано, ако има нещо да забравям пишете.

# 447
  • София
  • Мнения: 2 372
Супер, и аз ще взема моите при желание от тяхна страна Simple Smile
Оградих в червено къде сме ние, Св. Неделя е в жълто


Аз пак ще кажа , че Кралицата е свободна при мен. krem4et0, Бухтичка, vox, Olia T ?
Ще се опитам и Фалкона да наредя до събота и Евето , ако идва, ще мога да й ги предам с фонтана.

Моята поръчка от 27.11 стои на Изчаква събиране. Явно много им се е събрало Joy

# 448
  • Русе
  • Мнения: 1 009
Толкова уютно звучи това събиране в църквата Purple Heart Искам и аз Worried
Много да се забавлявате и да направите снимки да ви се порадвам Smile
 
И да,в Озон явно започва Коледно намаление,което означава,че няма да има Кибер понеделник.
Аз имма една поръчка,в която уж всички продукти бяха на склад,когато я направих,сега гледам,че е със статус Изчаква продукт.Срок за доставка пише 01.12-03.12,което ме съмнява да се случи

# 449
  • Мнения: 308
Аз имам поръчка от 18-ти, която още не съм получила. Кажи речи всички пъзели са намалени повече, но реално още не съм я платила, защото я няма.😀

Общи условия

Активация на акаунт