Пъзели 49

  • 21 106
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 303
О, Toni и ти ли си в IT сферата? От време на време имам рязко желание да им напиша мейл с неща по сайта, които да оправят.😂

# 331
  • Мнения: 424
Напиши им, имат нужда!
А това с изчерпан артикул, след като поръчката е приета си е много кофти номер!
Направих един sheet с двата пъзела от 500 части, че много натрупано стана. Казва се "Състезателни пъзели". Моля, записвайте се! Simple Smile

# 332
  • Мнения: 4 038
Аз се записах и за двата, после мислих, мислих и се изтрих. Реших, че не мога да смогна с моите и няма нужда да се наемам с още пъзели. Пък ако поразчистя малко пъзели, може да се допълня по-нататък

# 333
  • Мнения: 424
Еее, те са малки! За 2 часа ще ги наредиш и после продължаваш с твоите Simple Smile

# 334
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Магазинчето за чай съм го редила и е супер.
Ако искате дайте да поразчистим малко файла, накрая има едни поне 3-4 пъзела, които според мен вече са за триене.

# 335
  • Мнения: 4 038
Еее, те са малки! За 2 часа ще ги наредиш и после продължаваш с твоите Simple Smile
Ще си помисля, за сега пасувам, пък после ще помисля. Нека ги видя наредени и тогава ще реша влюбена ли съм в тях или не Simple Smile

# 336
  • Мнения: 2 384
Мона Лиза, давай;)

# 337
  • София
  • Мнения: 8 574
Как да не си обича човек другарчетата?? ОСвен, че още днес се сдобих с пъзела от Ghibli, сега отварям eco-friendly торбичката, която е използвала (и аз оценявам), а вътре намирам тъмен шоколад! Каквито обичам! Все едно е Коледа!
Благодаря ти, мило същество най-човешко, че се погрижи днес за мен Heart

# 338
  • Мнения: 1 467
Тони, рекох си, че имаш нужда от нещо за успокоение на нервите Hug

# 339
  • София
  • Мнения: 8 574
Малиии, с една освободена Куба за край на работния ден... и ако знаеш колко са ми добре в момента нервите! Утре го започвам и ти го връщам възможно най-скоро Simple Smile

# 340
  • Мнения: 4 038
Ох, аз забравих да ви пиша. Отивам в неделя да се видя с Cotton candy, защото ми беше дала едни пъзели, чисто нови, защото знае, че искам да ги наредя. Отивам да й ги върна, и тя ми връчва още един пъзел, отново чисто нов, защото разбрала, че ми е в любими и е изчерпан. Толкова мило ми стана.
Отивам след това да се видя с Neita, малко да понапазаря от нея, и взимам аз чантичката и вътре, два подаръка - по един за мен и Мона Лиза, защото единия пъзел, който взимам е за Мона Лиза. (току що развалих изненадата).
Няма да казвам, че и при двете бях с празни ръце и забих глава в земята от срам, ама ще се реванширам. Еми много мило ми стана. Така беше и веднъж с една кутия бонбони от Sali. Много сте мили всички момичета, радвам се, че ви познавам и че точно с вас имам общи интереси.

# 341
  • София
  • Мнения: 1 894
Мен Мона Лиза и Сали са ме засрамвали с празни ръце да отида и да ме изпратят с подаръци Simple Smile
Аз съм им набрала на озон защото поръчка от 20-ти ми стои на събиране, вече чака продукт. Надявам се всичко да дойде защото има коледни подаръци за племенниците. Следващата поръчка като гледам статусите утре ще дойде.

# 342
  • София
  • Мнения: 2 313
Водя ви всички.
Преди малко се видях с Мона Лиза и се прибрах с торба пъзели, две торби армагани и две кутии бонбони.
А на обяд Eleyn дойде до нас с бебето в кенгуру и кашон с пъзели. Потънах в земята направо.
Страхотни хора има в темата.

# 343
  • София
  • Мнения: 8 574
А аз какво да кажа? Мен почти всички са ме засрамвали Simple Smile И направо имам чувството, че се състезавате кой да ме засрами повече (пък аз каквато съм шматка, трудно ще измисля как да се отблагодаря). Добре че ММ има някакъв житейски опит, иначе щеше да реши, че пъзелите се получават с подарък шоколад към тях Grinning Днес беше много сладък като каза "предупреди ги там мацките, че форумния куриер ще мине" Grinning
Това ми хоби определено ме събра с чудесни хора, без претенции и без превземки. Направо безценни!

Kingfan,
Скрит текст:
то само сайта да беше (макар че е основен проблем). Аз съм супер потресена от отношението към собствения им бизнес. Моите клиенти от началото на ноември са ми заобяснявали за special care, искат си хора вместо автоматизация за разни неща, искат ежедневни репорти, инвентаризации правиха... От момента,  вкойто им тръгнаха рекламите за Черен петък, усилията при нас се удвоиха. А в Озон, въпреки че тук дори ИТ  трудът е евтин, да не могат да избутат едни намаления... трагедия.

Последна редакция: пн, 28 ное 2022, 19:43 от ToniShu

# 344
  • Мнения: 6 911
Днес разбрах, че имало и полски амазон.
А там какво се крие - Дисни 9-хилядник на Трефл - https://www.amazon.pl/Trefl-Prime-Collection-Najgrubsza-Bohatera … d_rd_i=B0BLHF8XVY

И каква е тая цена, конверторът ми я изчислява 60 лв. Flushed

Общи условия

Активация на акаунт