За какво мечтаехте като деца и изпълниха ли се мечтите ви?

  • 1 940
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 703
Мечтаех да стана актриса!Останах такава,обаче,само в живота!Играя си главната роля в моя си филм!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 244
Първите ми спомени са от 1-2 клас, когато исках да стана очен лекар  newsm78 Това е защото веднъж ме заведоха при една много красива и готина очна лекарка.
После исках да съм учителка по английски, защото много харесвах тази, която ми преподаваше.
Като учехме психология в 9-и клас исках да стана психоложка.
След това ми хрумна, че трябва да работя в компания за производство на дъвки.  Rolling Eyes

Накрая взе да ми става все тая и се пуснах по вълната. Не съжалявам.

От време - на време си мечтая да се пенсионирам - да гледам сапунки, да плета чорапи и да пека курабийки.

# 17
  • Мнения: 6 472
Като дете мечтаех да стана художничка. В по-късна и осъзната възраст продължавах да го желая, но родителите ми секнаха всички мечти в тази посока под предлог, че ще стана една обикновена учителка по рисуване. Исках да кандидатствам в Художествената академия - не ми позволиха. Имахме доста конфликти по това време на тази тема. Накрая се съобразих с желанието им и завърших Право. Но и досега дълбоко в себе си оставам човек на изкуството.

Ако не ме беше изпреварила, това щеше да е моят постинг Grinning Разликата щеше да е в частта с Правото - завърших икономически специалности. Имахме големи конфликти с майка ми по въпроса. В 7-ми клас даже ме бяха приели и в художедтвената гимназия, но наделя нейното мнение за друго училище. Така си останах само с мечтите за велик художник. Ни най- малко не съжалявам за това  стечение на обстоятелствата, защото продължих да  рисувам и да се занимавам с подобни неща за удоволствие.

# 18
  • Мнения: 1 895
Като дете мечтаех да бъда ветеринар - все още се умилявам от кученца и конетца, но не ставам за лекар, не мога да причинявам болка, дори и ако е за добро Naughty

После си мечтаех да пиша книжки за деца - като Астрид Линдгрен и Селма Лагерльоф Laughing уви, само с мераците си останах и с няколко недотам задоволителни епистоларни опита.

Успоредно с това просвирих на цигулка и се вълнувах от изявите на Мила Георгиева - исках и аз така...

Мечтаех си да стана най-добрата по спортни танци в БГ  Crazy Е, до някъде в определен момент се сбъдна-няколко 1-ви места, но не продължих, не стигнах до най-горния клас
Това беше следващата фаза, но аз се отказах доста преди децата по други причини Rolling Eyes

В крайна сметка се занимавам с реклама, но ми е интересно Laughing
А мечтата за деца и семейство още си я нося - първата част е факт, работя по втората Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 125
Исках да продавам сладолед Grinning
После исках да стана подводен археолог, ама не станах.... Rolling Eyes

# 20
  • Мнения: 3 405
Първо съм длъжна да отбележа,че същия въпрос,формулиран по същия начин,се канех току-що да пусна !    bouquet

Мислили сме в една посока Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 937
Не исках нищо конкретно, защото твърде много искаха от мен и аз съвсем се обърках.  Confused
Мечтаех си да живея в къща с двор, много деца и куче.
Децата засега са две.

# 22
  • Мнения: 4 371
Професиите няма да ги пиша, защото ще се повторя с повечето форумки.
Мечтата, която ме преследваше като дете(освен да бъда майка и домакиня Crazy), беше да имам свободна стая, без мебели, в къщата, в която живея. В тази стая да са ми наредени пачки пари, на купчинки, аз да отварям вратата и едва едва да сбутвам следващата пачка Money.
Ужас, чак срам ме хвана докато го пишех. Но наистина това беше много силно мое желание, освен да съм майка на три деца Blush

# 23
  • Мнения: 1 186
Винаги съм искала да стана майка и благодаря на Господ че ме дари с едно прекрасно съкровище  breastfeeding lovekiss

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз съм го писала това вече, ама хайде пак.
Винаги съм била лакома. Като дете исках да стана не едно, а две неща - писател и капитан на кораб.
Първото го изпълних. Остава второто.  smile3549
Сега пак съм лакома - искам хем да си гледам сама децата, хем да работя. И това го изпълнявам. Засега.

# 25
Мечтаех да стана алпинист и да се кача на Еверест Wink. Не станах алпинист, а много запален турист.
Другата ми мечта беше да имам 5 деца.  Досега съм ги докарала до 2.  Wink

# 26
  • Мнения: 3 447
Мечтата, която ме преследваше като дете(освен да бъда майка и домакиня Crazy), беше да имам свободна стая, без мебели, в къщата, в която живея. В тази стая да са ми наредени пачки пари, на купчинки, аз да отварям вратата и едва едва да сбутвам следващата пачка Money.
Хахахах, Дуци, нещо като стаята на Чичо Скрудж ли  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 371
Хи хи хи, Дона, неее. Чичо Скрудж не уважава парите и се хвърля да плува в тях.
Аз моите си ги държа подредени. Боже, като си затворя очите и си представям стаята ми  Laughing

# 28
  • Мнения: 2 070
Като дете много си играех на учителка - учех куклите и съседските деца.
После и певица бях - 13 години хор, беше си осъществена мечта, иначе си имахме гърл група в кварала от пет момичета и пари спечелихме даже от един концерт, ама момчетата от махалата ни ги взеха и ги изхарчиха на бутащите се колички... Спайските тогава и те деца са били, Виктория Бекъм да ми яде ушите....
После исках да ставам журналистка и за малко да ида да уча в Априловската гимназия в Габрово, ама ме удари пубертета и ме домързя... Толкоз ми е била силна мечтата...
В гимназията /хуманитарна като мома Донка/ исках да се забутам в Родопите и да правя нещо, ама не знам какво, я учителка на помачета, я селски туризъм да градя...
После антрополжка исках да ставам, изкласих го и Университета и уж съм станала...
Ама и аз като Дона се подвизавам У рекламата сега...
Каквато си бях като дете такава и ега - през две три години сменям интересите...
И Анелия Раленкова исках да бъда, що ленти и обръчи извъртях...

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Голямата ми мечта,която си остана мечта,беше да стана милиционерка. Mr. Green
Е милиционерка в буквалният смисъл на думата не станах.Станах пазач и разпоредител на всичко живо у дома,и а някой посмей да съгреши,власта-тоест аз-си казва тежката дума. Joy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт